Udw savaş raporlari

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Bir ara çiftlik varmış köyde :D:D güzel kesimler yaptık keşke hepsini koysak ama kim uğraşacak :D

DeletedUser58615

Ziyaretçi
:D bide yanlışlıkla inceespriden aldığınız koyun raporunu koymuşsunuz sanırım :) zaten kendi adamınızı topladığınızin raporunu koymanın ne anlamı var :D

Gerisinde güzel kesimler var ellerinize sağlık lakin alamut3. Abi yi kizdirmayacaktiniz :D günah benim ı bitirdi bu raporlardan sonra :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerisinde güzel kesimler var ellerinize sağlık lakin alamut3. Abi yi kizdirmayacaktiniz :D günah benim ı bitirdi bu raporlardan sonra :D

Günah benim i bitirdi mi :) hesabı bakıcı bırakalı 10 gün oldu ki giderken ben ramazan abiyle de konuştum işler çok yoğun dedim bilip bilmeden avunma mesajları ile kandırmayalım kendimizi köyleri mustafalar almış o sırada siz aldınız mı bilmiyorum o sınırda ben hala olsaydım ne ben o sınır biterdi bunu anlamış olmanız lazımdı diğer oplardan neyse güzel savaştık güzel bitti arkadan konuşmayalım de mi:)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Haberim yoktu :)

Olsaydı yazmazdım böyle kusura bakma :) evet güzel savastin gayretlerinden dolayı teşekkürler ve ellerine sağlık reel hayatında da başarılar. Yaklaşık 7 veya 8 koydu sanırım bizim ekip aldı

DeletedUser

Ziyaretçi
Haberim yoktu :)

Olsaydı yazmazdım böyle kusura bakma :) evet güzel savastin gayretlerinden dolayı teşekkürler ve ellerine sağlık reel hayatında da başarılar. Yaklaşık 7 veya 8 koydu sanırım bizim ekip aldı

Toplamda zaten 6 köyüm vardı diye hatırlıyorum neyse teşekkürler:) sizede oyunda ve hayatta başarılar:)

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Günah benim köylerini alan kişiler 7 köy var 4 ü ACEMİYİZ 3 ü UDW oyuncuları tarafından alınmış

DeletedUser58715

Ziyaretçi
Günah benim köylerini alan kişiler 7 köy var 4 ü ACEMİYİZ 3 ü UDW oyuncuları tarafından alınmış

Bu ekran görüntüsü ile nasıl rezilce istatistiğe oynadığınızıda belgelemiş oluyorsun.Hesap ın errrkekk bakıcısı mis arası atarken croza coştu bir kere diye köy ismini değiştirecek sabah köyler düşmeye başlayıncada klandan çıkaracak tebrikler size thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Croza öldü :) :) .. Kral Katili fıss cıktı . Günah benim in asıl sahibi olsaydı belki 4 yerine 2 alırdık .. :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Beyler adamlar ilk defa bizden köy almış geri vermemişler üstüne fazladan köy kaybetmemişler bırakın sevinsinler :D kimin fıs çıktığı zaten ortada :D

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Beyler adamlar ilk defa bizden köy almış geri vermemişler üstüne fazladan köy kaybetmemişler bırakın sevinsinler :D kimin fıs çıktığı zaten ortada :D

bu kadar mutlu olacaklarını bilsem daha önce atardım bak bizden aldınız geri alamadık diye mesela bu gün bizden aldığınız bi köy gözüme ilişti onu da alamadık arada cıkıyor bunlar ben aklıma gelirse atarım buraya yeter ki ACEMİLER sevinsin :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Bu ekran görüntüsü ile nasıl rezilce istatistiğe oynadığınızıda belgelemiş oluyorsun.Hesap ın errrkekk bakıcısı mis arası atarken croza coştu bir kere diye köy ismini değiştirecek sabah köyler düşmeye başlayıncada klandan çıkaracak tebrikler size thumbup

biz 3 köyünü almışız :D tolga hesabnn sahibi kimse 20 cıvarı köyü var udwden sadece 3 köy alabilmş gerisi kendi klanı bari klandan atında öyle alın :D :D valla tebrik ederim sıralamaya oynuyorlar dedin ya kendi klanına bakta sonra gel benim klanıma laf yap :D

http://prntscr.com/9g76j8

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Savaş istatistikle yada burda oluşturulan algıyla kazanılmıyor :)

cok boş muhabbet yapıyonuz valla tebrik ediyorsanız edin etmiyorsanız :D etmein dimi arkadaş uzatmann anlamı ney bizim tüm klanlardaki oyuncuların profillerine girsin klandaki oyuncuyu almaya baksak 50 tane köy cıkar acemiden 5 kişiye baksam 50 tane köy direk cıkar bende vurup alırdım simdie 15 20 tane köyde ne gerek var savas bitmedi acemide saldırıyor udwde raporların konuşacagı yerde 3 5 kişinn gereksiz lafları konuşuyor 2 takımda muhabbetine girdi sonuçta herkes oyununa baksın raporları tebrik etsin yada etmesin uzatmann anlamı yok

BirDost*

Ağır Atlı
serdal Satin ol ben istatistik için ağlayanlara hitaben söyledim o lafı :D ama öyle anlamakta haklısın onlarda aynısını diyordu çünkü :)

DeletedUser58715

Ziyaretçi
biz 3 köyünü almışız :D tolga hesabnn sahibi kimse 20 cıvarı köyü var udwden sadece 3 köy alabilmş gerisi kendi klanı bari klandan atında öyle alın :D :D valla tebrik ederim sıralamaya oynuyorlar dedin ya kendi klanına bakta sonra gel benim klanıma laf yap :D

http://prntscr.com/9g76j8

iyi oku benim yazdığımı ondan sonra üfle bak hiç sıralama demişmiyim :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi

yorumun saygısızca olmuş.. Rakibimize yakıştıramadım..

Burada hiç bir klanın köya alıp vererek rezil duruma düştüğünü yada düşürüldüğünü sanmıyorum mesele köy meselesi değil Allah kraktere zeval vermesin :)