UDW-MyrmidoNs VS Noldor -LOCK--HR- ARGO

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi

JrFly

Dük
Yok ne güzelleşmesi adamların 1 tane klanı multilerinden oluşuyor nasıl güzelleşicek bu savaş :D

DeletedUser53807

Ziyaretçi
:) dünyada neler oluyor biri özet geçsin beyler

LOCK dağıldı. UDW kazandı. UDW yakında tüm batı’yı kapatır. Myrmidons ile Argo hala savaşıyor. UDW tüm kuzeybatı’yı toplayana kadar ARGO-Myrmidons savaşı sürerse UDW c9u kapatır sanırım. Argo ve Myrmidons’tan diplomatik bir hamle gelmedikçe böyle görünüyor.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Kapatmak mesele değil de güzel savaşlar görücez diyodum ama erkenden bitmese bari c7 de c8 de fazla çabuk bitti kimlerle savaştığımı bile unuttum

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ARGO TEK BAŞINA 2 KLANLA SAVAŞIR....Maydonoz hamlesel olarak noldor üstüne gider sınır hatları yarmaya calısır...
o esnada udw argo soguk savaş yapar (lock cok sayıda üye aldı güvenleri görmek ve arka planda köy toplamak icin)
bu esnada ki 2 klanın diplomatik hamlesine baglı olarak maydonoz ya üstün cıkar yada kaybeder burası muamma ..aralarında ilişkiler acısından ...

DeletedUser66489

Ziyaretçi
ne soğuk savaşı argo kuzey batıdan oyuncu toplarsa direk vurucaz.

Tolga224

Mızrakçı
UDW'nin sınır oyuncuları çok aktif. Klanımdan hariç ilk ben silinirim diye düşünüyordum Ümit'in ısrarla bana köy aldırması sayesinde ilk 200deki yerimi koruyabiliyorum :))))

Herkese keyifli günler, kalan klanlara bol şans arkadaşlar