UDW-MyrmidoNs VS Noldor -LOCK--HR- ARGO

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Hırs yapmaya gerek yok keyif alın beyler , nasıl eğleniyor muyuz bari :)

savaşın güzel geçtiğini düşünüyorum iki taraf için de saygı çerçevesinde, fırıldaklarsız güzel bir savaş olsun :D

dün yaptığınız op da başarılıydı tebrikler.

DeletedUser42824

Ziyaretçi
Bana köy salan yok mu 2 misyonerim var .. dayııııııı yok mu köy lockları topladınız 1 köy verin bana da
benimkiler duruyor daha ben verirdim sana ama UDW'de kapış gidiyormuş benim köyler :D açık artırmaya çıkmış... :D bekliyorum hala ne gelen var ne giden moralim bozuldu.

bi de şu profilini değiştir artık 5 yıldır aynı kız büyüdü :D sen hala burlardasın ayıp ayıp.

DeletedUser66151

Ziyaretçi
Feryat geri dönmüş arkadaşlar :D , profilinede

Oyunu bıraktıgımı sananlara duyrulur ben hep burdaydım siz nerdesınızz ???

Bunca zaman sustuysam sırf sızlerın genel forumda neler konusacağınızı ızlemek ıcın sustum tek tek alıyorum lısteme sızler sırayla öpeceğım yanaklarınızdan :))

Ben Bitti demeden Bitmez ayık olun yazmış

bu cocuk zaten mirmirdonslularla atışmıyormuydu burda , şimdi nasıl oluyorda o klanda olup profilindede bunları yazabiliryor biri açıklayabilir mi :D yada kimlere yazıyor kafamda deli sorular

JrFly

Dük
benimkiler duruyor daha ben verirdim sana ama UDW'de kapış gidiyormuş benim köyler :D açık artırmaya çıkmış... :D bekliyorum hala ne gelen var ne giden moralim bozuldu.

bi de şu profilini değiştir artık 5 yıldır aynı kız büyüdü :D sen hala burlardasın ayıp ayıp.

seneye görüşürüz by yazısını 31.12.2011 de yazdım ben fotoğrafı değiştirme mi istiyorsun :D

DeletedUser66151

Ziyaretçi
Bırak bizde kalsın onlar :D konya ovası mübarek ben böylesine rastlamadım :D

harran ovası var :D , o değilde bu çocuk mirmirdostakiler ile kapatma kavgalarına girmişken nasıl oluyorda profiline o yazıları yazıyor ben hep burdaydım siz nerdesiniz derken kimi hedef almış olabilir , argo klanıyla mütlerdi zaten herhalde udw ye laf söylüyor ;)

o bitti demeden bitmezmiş ayık olun hepiniz :D , dizilerin yan etkileri

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Evetttt evet evet.Arkadaşlar feryat'ın dünyaya başlarken sloganı;
''Klan bizim world kira''
Feryat'ın myrimidons opundan sonraki sloganı;
Klan myrimidons'un word umrumda değil;
Feryat'ın myrmidons'un iyi gittiğini duyunca arkadaşlarından hesap alıp world'e gelmesi sonucu sloganı;
''Vücut bizim karakter kira''

JrFly

Dük
Telefonda feryat figan neler diyordu :D atakan mı bu ? ben bu kadar hızlı dönen 2. bir oyuncu tanımıyorum :cool:

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Evetttt evet evet.Arkadaşlar feryat'ın dünyaya başlarken sloganı;
''Klan bizim world kira''
Feryat'ın myrimidons opundan sonraki sloganı;
Klan myrimidons'un word umrumda değil;
Feryat'ın myrmidons'un iyi gittiğini duyunca arkadaşlarından hesap alıp world'e gelmesi sonucu sloganı;
''Vücut bizim karakter kira''

Bir sonraki sloganı ne olacak acaba meraklıyım :)