UDW-MyrmidoNs VS Noldor -LOCK--HR- ARGO

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65843

Ziyaretçi
herkes herkesle savaşıyor lakin ortaya cıkan tablo bu .
takip ediyorum :))) bir tarafta tüm dostlarım bir tarafta tüm düşmanlarım :)))
istesem yapamazdım :)

udw genel anlamda güzel ekiplerle girmiş sınırda soacılar ve yeni soa katılan oyuncuları görüyorum ...
myrmidons eski kendal ekip ve ayrıca narcostan baya üye aldıgını görüyorum ..diplomatik bir hamle olarak birazhırslan ekipi haric bir şey gözükmüyor haritada.. tabi son dakika emin klanı taraf degiştirme olasılıgı var...
noldor sade ekipi ve savaş mantıgı ile girmiş bilindik tanıdık kisiler oynuyor..
lock yeni ekip lakin saglam oyuncuları bünye katıp güzel bir diplomasi yapılmıs ufak harita hataları haric güzel yerleşim ..
hr klasik feryat dengeszi dizilimi ve düzensiz harita düzeni var tam soru işareti klanı :=)
argo nop üyeleri narcos üyeleri ve bir cok ekipi icine katarak iddali bir ekip oluşturmuş..bizzat bende destek amaclı cok kişi başlattım ..kuzenler geliyor:)

sahsi düşüncelerim ve taraflı bakış acım bu :) tarafsız olacak hali yok sizlerden yorumları alalım :)=

Kişisel görüşüm Feryat fırıldagi taraf değiştirmezse myrmdons güneydoğuyu kaybeder fakat Feryat fırıldagi taraf değiştirirse myrmdons güneydoğuyu ve kuzeydoğuyu kazanır. Yine kişisel görüşüm feryat firildaginin çaylaktan sonra 2-3 gun içinde taraf değiştirip mrmdons ile beraber savaşacağını düşünüyorum yani kuzeydoğuyu mrmdons ve feryat kazanır. Udw-clock savaşıyla ilgili bir şey söyleyemiyorum birazhirs klanı iki tarafla da saldırmazlık yapmış onlar da illa ki bir taraf seçecektir. Udw clock savaşı çaylaktan sonra belli olur bu savas icin bir şey demek henüz erken bence .

aizen*

Yasaklı
Erhan abi ortalık karışcak ozamn şaman klanı geliyordu hani sen c9za başlayınca :p

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Dizilimimiz saçmamı :) bilerek böyle girdik desekde siz inanmazsınız neyse seyredin :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
savaşın kazananı yok bence ilk evrede.

ama zamanla pasif oyuncular yıkılır, barbar köyleri oluşur. bu da güneydoğu kanadında bol yağma köyü demektir. oyun başı güneydoğu zorlanacak ama üste geçen dünya bile kapatabilir. bakalım hayırlısı...

DeletedUser42858

Ziyaretçi
Udw fena değil
Clock görünür güçlü
Mrmdn sağlam bir kaç adam haricinde iyi gözükmüyor

Çok zevkli Server oldu ama uzun zaman olmuştu.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Ya sen klasiği normal dünyalar ile karıştırdın galiba :D Kuzenler falan yazmışsın yürek mi yedin bebeğim sen? Şu forumda hiç bir şeye karışmayayım oyunuma bakayım diyorum da senin gibisine denk gelince tutamıyorum işte kendimi :D
kuzen demek suc mu :=)