TURAN Klanları...

• Konuyu başlatan DeletedUser47958
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48740

Ziyaretçi
düzeltme:)

Arkadaşlar TURAN klanında sizinle bulunmak beni onurlandırıyor umarım hayırlı olur sizinle ilk sezonum lakin daha nice serverlere artık beraberiz
:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
yanlış hatırlıyon ustam :) speedten sonra 17 açıldı sonra 18 sonra 19 .... sonrasını bende hatırlamıyorum :) ama 20yi bulmuştu ben 5teydim ordaykende server kapanmış klanlar.org açılmıştı

Elimde listesi var orada w17 diye bir ibrare yok en son speed acildi baska dunya acilmadi

DeletedUser

Ziyaretçi
elindeki liste yanlış o zaman usta çünkü 17de klanca başladık sarmayınca ben bıraktım 18dede canımdan çok sevdiğim biri ile başladık ve köylerimiz bitişikti :)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar dilerim :)
w17 de turan klanlarını hatırlayamadım ama tabi geçmiş zaman, klansavaşlarında da 19 a kadar server açıldı.

DeletedUser

Ziyaretçi
kendal yanlış hatırlıyon toprağım :) 19 açıldı 20 açılacaktı gün verildi hatta açıldımı açılıyormuydu derken innogames kapattı oyunu. şurdan hatırlıyorum w1 paşa klanına söz vermiştim 20de sizinle oynayacam diye :) tabii geçmiş zaman hafızalar insanı yanıltır ama ben iyi hatırlıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
yok hani yanlış hatırlanıyorda neden herkes speedi son server diye biliyor :D 18le 19 ne derecede kapandı bilmiyorum ama w17de bayağı savaşlar olmuştu, server genelinde paktlar vardı

DeletedUser

Ziyaretçi
yok hani yanlış hatırlanıyorda neden herkes speedi son server diye biliyor :D 18le 19 ne derecede kapandı bilmiyorum ama w17de bayağı savaşlar olmuştu, server genelinde paktlar vardı

aynen öyle server açılır açılmaz millet birbirine kurulu geldi zaten :D başka hangi dünyalarda oynadın üstad belki tanışıyoruzdur

DeletedUser

Ziyaretçi
listeye baktım w17 varmış :) ancak w18 gözükmüyor listede de :)