TURAN Klanları...

• Konuyu başlatan DeletedUser47958
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47958

Ziyaretçi
öncelikle tüm oyuncu kardeşlerime başarilar diliyorum...

Uzun bir aradan sonra turan ekibi olarak w22 de bizde variz. Eski arkadaşlarimizin çoğu aramizda yok ama yeni taniştiğimiz kardeşlerimizle yaralarimiza merhem süreceğiz...

Bunun bir oyun olduğunu unutmamayi dileyerek tüm oyunculara başarilar diliyorum...

DeletedUser47958

Ziyaretçi
dediğim gibi dostum uzun bir süredir yoktuk. tabiki 6 klanla devam etmeyeceğiz. Yeni dostluklar için böyle bir uygulama yaptık Referans olayı bu server için iptal :)

DeletedUser45060

Ziyaretçi
hacı be sizi 20 21 dede gördüm ordada uzun süreden beri yoktuk yazıyodunuz :D

DeletedUser47958

Ziyaretçi
20 de yoktuk 21 de klan profilinde şöyle bir yazı yazıyordu '' Oyuna son gün dahil olduk... '' :D birşeyler almak lazım burdan

DeletedUser47958

Ziyaretçi
valla hacım belki görmüşündür bilmiyorum ama ekip olarak yoktuk bende bi ara girdim bazı nedenlerden dolayı hesap sil yaptm

DeletedUser45160

Ziyaretçi
Şu bi bebe vardı neydi adı atajeanmıydı neydi çağırın gelsin buraya 1500 kişi espirisi yapacaksa burda yapsın adamlar 6 klan :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
7 post atmışsın 3ü benimle ilgili. Adımı kullanıp şöhret olmak istiyorsan yanlış yoldasın...

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar, Osmanlı Devlet'tide bir çok kıtaya hükmetmişti.. Ama sonu "merkezi yönetim" zayıfladığı için dağıldı. İnşallah sizde de bu gerçekleşmez ^^ :cool:

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Başarılar, Osmanlı Devlet'tide bir çok kıtaya hükmetmişti.. Ama sonu "merkezi yönetim" zayıfladığı için dağıldı. İnşallah sizde de bu gerçekleşmez ^^ :cool:

Şu tarihçilere bitiyorum ya :D Almanya yenildiği için biz de yenilmiş sayıldık di mi kanka :D
Bu yazıyı okuyunca 5 tarih profesörü öldü :D

gfb20 adam gibi adam ama o yanındaki sternous biraz genç bi arkadaş heralde

Klan büyüdükçe iyi oyuncu oranı azalır ve iyi oyuncuları klanda tutmak zorlaşır. O yüzden bildiğin kişilerle dünyaya başlamak her zaman toplama yapmaktan iyidir.

İşiniz zor, başarılar diliyorum arkadaşlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Her dünyada karşılaşdəğımız classik görüntü en fazla 1 ay .caylak bitice cokme baslar ilk savaşlada yok olursunuz.neden dersen destek istendiyindenatmazlar tanımadığı kişiye neden atsınki dimi.yani çok ümitlenme amma yinede başarılar

DeletedUser47958

Ziyaretçi
iyi kötü hepinize teşekkür ederim arkadaşlar bakacağiz göreceğiz artik :) erdeme sanada ayriyeten teşekkür ederim :)