TURAN Klanları...

• Konuyu başlatan DeletedUser47958
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48595

Ziyaretçi
utanmasanız başlama diceksiniz, başarılar hayırlı traşlar:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar, Osmanlı Devlet'tide bir çok kıtaya hükmetmişti.. Ama sonu "merkezi yönetim" zayıfladığı için dağıldı. İnşallah sizde de bu gerçekleşmez ^^ :cool:

gidişatı osmanlı gibi olacaksa ne güzel. en azından bi imparatorluk görmüş olur klan :) bana daha çok turancılık akımından etkilenmişler gibi geldi. türk dünyasındaki herkesi aynı klan adı altında toplamaya çalışıyolar sanırım :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
hamlet ama mıymış :S O değil de ben Hamlet'i okumadım daha. aslında ben kitap da okumuyorum pek :D

Neyse konuyu dağıtmayayım sonra rapor eden arkadaşlarım var :D

Turan klanlarına başarılar dilerim..

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Ata sen ne ara o post sayına +100 ekledin maşşallah bu hızla 1 aya yakalarsın eski ihtişamını :D

DeletedUser47958

Ziyaretçi
ata kardeşim bu ne acele başlamadan kapatmayalım dünyayı :D

DeletedUser47958

Ziyaretçi
hamlet kardeşim sana gelince. fikirlerin güzel evet :) ama öyle değil turan klanlarıyla en son klansavaşları w17 de oynadık ve o dünyayı kapatmıştık :) ogünden bugüne kadar oynamadık birdaha bazı sebeplerdne dolayı w21 e başlayacaktık son gün geldiğimiz için toplanamadık :) bu worlde ise eski üytedaşlarımızdan yarısını toplayabildik yeni arkadaşlar tanımamız gerektiğini düşündüğümüz için fazladan 2 klan açtık :)

kelimelere bu kadar takılıyorsak amacımız imparatorluk değil, o emperyalizmden gelir yani sömürgeci bir devletin semboludür. o yüzden osmanlı kendine hiç bir zaman imparatorluk dememiştir :) bizim hedefimiz Gaza ve Cihad diyelim ozaman en uygunu :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Benim hatırladığım 15'ten sonra speed açılmıştı ya da 14'ten sonra mı speed açılmıştı? 15 olması lazım. Speed'in yarısında bırakmak zorunda kalmıştım oyunu ama ondan sonra dünya açılmış mıydı hatırlamıyorum. Açıldıysa 17 diye açılmış olabilir tabi.

DeletedUser45608

Ziyaretçi
bi site yapılmıştı klan savaşlarının sistem izi alınıp o siteyi bulursak sorumuzun cevabını buluruz bence.

DeletedUser47958

Ziyaretçi
:) açıktı arkadaşlar sistemi bulursanız bakabilirseniz :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Olabilir ben uzun süre girememiştim. Yazdı köye gitmiştik fındık topluyorduk :D
Arşiv yaz Erdem google gösterir nereden bulacağını :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bende öyle hatırlıyorum Abi.
Neyse Turan klanlarına başarılar dilerim. O kadar klanı yönetmek zor olsa gerek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
klan savaşlarında son server speed olarak açıldı w17 açılmadı :)

hatta speed w16 olarak geçiyor :)

yanlış hatırlıyon ustam :) speedten sonra 17 açıldı sonra 18 sonra 19 .... sonrasını bende hatırlamıyorum :) ama 20yi bulmuştu ben 5teydim ordaykende server kapanmış klanlar.org açılmıştı