TUĞRA-STALKER Savaşımız Hayırlı Olsun..

• Konuyu başlatan DeletedUser57909
  • Başlangıç tarihi

slavrator

Mızrakçı
Önüne geleni yanına katıp oyun oynadığınızı düşünüyorsanız haklısınız world sonunu 4 gözle bekliyorum :)
Pardon ama stalker kadar sistematik ilerleyen ve temiz dünya kapayan görmedim ben. stalker formunda operasyon özet başlığında her şey tek tek kaydediliyor. Orayı görmeyenler için baştan özetlersem kıta hakimiyeti için güzel yayılmıştık ve yönetimde arkadaşlar iyi tespit yaparak oyunun en başında kafa 4 oyuncuyu bitirdiler. Zaten en baştan 10 12 klan ile tam sayı bilmiyorum savaştaydık. Kıtayı kapatmaya yönelik hızlı yerleşmeler yapıldı. 72 saatten oplar gibi. (Başkaları stalker çok hızlı kıtayı yıpratıp hakimiyet sağlayınca kendileri katarak sağlamaya çalıştı) Sonra vegas savaşı başladı. Yok kıtada direnç yoktu yok vegas mükemmeldir filan diyen bir sürü kişi vardı. Tüm dünya raznurk tarafı ayrı storm tarafı ayrı nasıl ilerletti gördü. Bu sefer tugra bastırdı baktı durdurulamıyor. Bakma stalker şuan %100 ile saldırmıyor. Raznurk vegas opları düzenlerken daha misler hedefe gider gitmez dönmeden fake list çıkarıyordu diğer opa hazırlanıyorduk :) yani sonuç hak edene hak ettiğini vereceksin tebrik edeceksiniz. Diğer worldde daha iyi ekip ile karşıya çıkacaksınız stalker'ın :)

JrFly

Dük
Stalker dünya giriş gününde dcde yerleşim planlaması yapmışlardı boşa yapmamışlar :p:p:p:p Öyle sizin planladığınız gibi bir planlama değildi :D:D

ASRİRİN*

Mızrakçı
Dünya stalker haritaya yerleşmesi resmini görmüştüm.
Çok açık şekilde tuğra klanı için hat oluşturdu daha dünya başında.
Savaşacaklarını zaten biliyorlardı öz kadrosu olmasa iki cephede savaşırken stalker orayı tutamazdı Tuğra hattında geriye düşerdi.
Tuğra da Şahi bölgeye yerleştirdi ki yaptığı çok büyük hata oldu. Durum haritada dik bir şekilde ortada:D

Denklem

Mızrakçı
Dünya stalker haritaya yerleşmesi resmini görmüştüm.
Çok açık şekilde tuğra klanı için hat oluşturdu daha dünya başında.
Savaşacaklarını zaten biliyorlardı öz kadrosu olmasa iki cephede savaşırken stalker orayı tutamazdı Tuğra hattında geriye düşerdi.
Tuğra da Şahi bölgeye yerleştirdi ki yaptığı çok büyük hata oldu. Durum haritada dik bir şekilde ortada:D

Bu mesaj konuya kilit vurdurur, dikkat :D

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Önüne geleni yanına katıp oyun oynadığınızı düşünüyorsanız haklısınız world sonunu 4 gözle bekliyorum :)
yahu ne desen fazlasıyla cevabını alıyorsun, verecek cevap dahi bulamıyorsun. ama utanmadan burada hala konuşuyorsun :) world sonuna kadar dünya kapanana kadar izle ve öğren :) izle ki oyun nasıl yönetilir, klan nasıl yönetilir, oyunun hakkı nasıl verilir gör hepsini öğren. tamamını anlayabileceğini sanmıyorum ama olduğu kadar işte

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Herkes stlkere dusmanken,kalabalik sizin elinizdeyken nasil bu hale dustugunuzu sorgulasaniz daha mantikli: )

DeletedUser68297

Ziyaretçi
STALKER diplomasiyide,savaşları da, oyunun her alanını iyi yönetti başından sonuna kadar. Bunu yaparkende kendi lehine ilerlemedi bir çok şey aslında. Ama yine de başından sonuna strateji ve mantığı en iyi kullanan aynı zamanda bunu haritaya en iyi yansıtan klan her zaman STALKER oldu. Şimdiden kazandıkları dünya için tebrik ederim...

R U Z N A R K

Baltacı
W52 nin rekor kesimi olarak koyalım bunuda.

oDc7Bo.png