TUĞRA-STALKER Savaşımız Hayırlı Olsun..

• Konuyu başlatan DeletedUser57909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32603

Ziyaretçi
ne diyon sen ya dayandık ki 3 kıta bizim oldu :) 3 kıtaya giriş yapmadık heralde world başı ,
Savaşarak aldık o bahane yaptığın 3 kıtayı siz kendi bölgenizi kapatana kadar :D
Stalker farkı de geç çok kasma çok üstüne düşünme...

D96an_RWsAAaAdW.jpg
güzel kardesim ben zaten tebrik ettim ? amaç ne beni sinirlendirip nereye varmaya calısıyorsunuz onu anlamadım

DeletedUser32603

Ziyaretçi
Vegasta böyle diyordu onlar bizim pasiflerimiz :):) bize vururken biz biriz vurulurken onlar sahi onlar tugra ben aslinda yokum modu :) surekli ağlak mesajlar oyuncu kiskirtmalar vs yaparak 50 kere hesap sil yapip kendi klanini bölüp ekmegimize yag suren sizler.tesekkurler :) gecen bayram oncesi iyi bayramlar diyip atar gider yaparken simdi cesitli ağlak spekülasyonlarla sacmalamak.kalite
iyi bayramlar bana ozel bir makara kendi adamlarım biliyor. ozelden gel sanada anlatayım :)

R U Z N A R K

Baltacı
güzel kardesim ben zaten tebrik ettim ? amaç ne beni sinirlendirip nereye varmaya calısıyorsunuz onu anlamadım

Denklem (Ali) abimizi muhabbet edenler bilir. Çok düzgün, güzel bir insan. Muhabbet ederken karşısındakinin üstüne ailesininde halini hatrını sorar. Öyle güzel bir abimizdir.

Ali abi bu orbitali adam yerine koyup muhabbet etme gafletinde bulunmuş. O sırada orbital balayında falan. Onlarıda söylüyor. Bir muhabbet esnasında Ali abi nasılsın, yengem nasıl diyor. Orbitalde iyi cicim ayları falan diyor muhabbet devam ediyor.

2 hafta geçiyor. Ali abi saldırı açık süresiz ban. Sebebi "yengem" kelimesi. Durum açıklanınca ban açılıyor.

Bu şahıs böyle karaktersiz birisi. Karşısında ki insanın iyi niyetini ve hatta dolaylı olarak eşini kullanıp çirkeflik yapmaya çalışıyor. Savaşı kaybedeceğini anlayınca ne yapacağını şaşırdı. Karakterini iyice açık etti.

Dostuna düşmanına tavsiyemdir. Bu adamla konuşurken laflarınıza dikkat edin :)

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Bakın bu arkadaşa çok yüklenmeyin, üstüne çok gitmeyin forumda tek başına yazıyor Orbion reis olmasa 52 forumundan ses çıkmayacak. Çok sıkmayın ama gevşekte bırakmayın, dövün ama ağlatmayın :)

Denklem

Mızrakçı
Cidden adas, kactir soracam "ya kendi haline birak" diyip geciyorum

Sen nasil oldu da benim o mesajlarimi alip sikayet sebebi haline getirdin o_O
Adam iki mesajimi sikayet etmissin biri yukarida Raz'in yazdigi digeri de "sizinki (operasyon) ile ugrasiyoruz" demisim, bunlardan nasil sikayet unsuru buldum valla cok merak ediyorum

W A R D A D D Y

Baltacı
Denklem (Ali) abimizi muhabbet edenler bilir. Çok düzgün, güzel bir insan. Muhabbet ederken karşısındakinin üstüne ailesininde halini hatrını sorar. Öyle güzel bir abimizdir.

Ali abi bu orbitali adam yerine koyup muhabbet etme gafletinde bulunmuş. O sırada orbital balayında falan. Onlarıda söylüyor. Bir muhabbet esnasında Ali abi nasılsın, yengem nasıl diyor. Orbitalde iyi cicim ayları falan diyor muhabbet devam ediyor.

2 hafta geçiyor. Ali abi saldırı açık süresiz ban. Sebebi "yengem" kelimesi. Durum açıklanınca ban açılıyor.

Bu şahıs böyle karaktersiz birisi. Karşısında ki insanın iyi niyetini ve hatta dolaylı olarak eşini kullanıp çirkeflik yapmaya çalışıyor. Savaşı kaybedeceğini anlayınca ne yapacağını şaşırdı. Karakterini iyice açık etti.

Dostuna düşmanına tavsiyemdir. Bu adamla konuşurken laflarınıza dikkat edin :)

@kgncnkhrmn efendi soruyordun ya benimle niye uğraşıyorsunuz diye çok güzel açıklamış

Biz oyunu oyun olarak oynarız ama kazanma uğruna böyle düşen kişileri gördük mü onlarla oyun diye oynuyoruz :)

* H U L K

Milis
sen bence terbiye sınırını astın ac mesajıda bana dön klavye erkeği :) ayrıca entrika derken ? gercek hayatta kelime yapamayacağın hatta statusune ulasamayacagın adamlara buradan atar yapma. dikkat et :)

ya Allah aşkına sen kendini ne sanıyorsun da bu kadar emin konuşabiliyorsun anca boş beleş muhabbet yapıyorsun sen karşındakinin ne statüde olduğunu biliyor musun ki insanlara "gerçek hayatta görünce korkacağın adama klavye delikanlılığı yapma" diye özel mesaj atarken sen beni hiç gördün mü yada düşündün mü ? Bana neden HULK diyorlar şapkanı önüne koyup önce düşün aslan parçası, kendi klanını bölüp bedava köy toplamakla dünya kapatılmıyor :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Cidden adas, kactir soracam "ya kendi haline birak" diyip geciyorum

Sen nasil oldu da benim o mesajlarimi alip sikayet sebebi haline getirdin o_O
Adam iki mesajimi sikayet etmissin biri yukarida Raz'in yazdigi digeri de "sizinki (operasyon) ile ugrasiyoruz" demisim, bunlardan nasil sikayet unsuru buldum valla cok merak ediyorum
Bence ceza veren adminin durumu daha vahim: )

Denklem

Mızrakçı
Bence ceza veren adminin durumu daha vahim: )
Orasi da var ama yine de ne yazdi da oyle bi ceza kestiler cok merak ediyorum :/

Konu hakkinda yazisirken Nusret ornek vermisti "futbolda bile hakemi kandirmak icin camura yatan adama sari kart verirler ama adam halen oyunda" oldukca yerinde bir ornek

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Savaş istatistiği ne durumda :) başarılar iki tarafada ben buğrayı tutuyom

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Bu başlık ne güzel; kavga var, hakaret var, yalan var, iftira var, atar var, gider var... Bir de W53 foruma bakın: Çöp!

R U Z N A R K

Baltacı
@kgncnkhrmn

Orbital hesabı bırakıp kaçmışsın. Hani sen en iyiydin, aslandın, kaplandın, tek başına dünya kapattırıp gidiyordun.

Ali abiden de özür dilemişsiniz oyun içinden. Yavaş yavaş adam oluyorsunuz.