TUĞRA-STALKER Savaşımız Hayırlı Olsun..

• Konuyu başlatan DeletedUser57909
  • Başlangıç tarihi

TyPHonE

Yasaklı
O world stalker olarak basi cekiyorduk yatirimi sizofrene yaptik mirmidon onlari yendi bivya birakmak zorunda kaldi zehirxlerde backdoor atinca haklariyla kazandilar worldu.adimiza ilk ve son diplomatik hata ile kaybedilen worlddu.neyin tribi anlamadim :)
W34 te de kaybettiniz yanlış hatırlamıyorsam hocam

Ana ekip girmedi takilmalik girildi 3 5 kesim yapildi birakildi.w35 hazirlikti nitekim 35 kapatildi.w51 e girdik galakside vs yine ayni kekilde hazirlik yaptik pre kastik yine world kapamaya girdik :)

W A R D A D D Y

Baltacı
vay be koca tuğra klanı(!) nın düştüğü hale bak , yanlış anlaşılmasın operasyon falan yapmıyoruz bizim stalkerlerin son 3 günlük bireysel alımları bunlar :)

VQ3QZq.png

DeletedUser32603

Ziyaretçi
algı yapma. o dusen koylerin hepsi klanlar aleminin en iyi klanı sahi klanından düsmüstür. ayrıca artık tugra diye birsey yok :)

W A R D A D D Y

Baltacı
algı yapma. o dusen koylerin hepsi klanlar aleminin en iyi klanı sahi klanından düsmüstür. ayrıca artık tugra diye birsey yok :)
biraz oyundan anlasaydınızda şahiyi oraya konumlandırmasaydınız o zaman isterse barbarlardan düşsün o köyler bizi arkanıza sarkıtıyor mu sarkıtıyor :)

tuğra-şahi ortak op yapmayı biliyordunuz bu zamana kadar ayrım yoktuda şimdi mi şahi ayrı oldu :D

Bak bize neden böyle bir derdimiz yok kimseye güvenerek iş yapmayız çünkü kendimize yetiyoruz , üstümüze isyanı doğumuza şahiyi sokalım rahatça gelişiriz kafasıyla worlde girerseniz böyle bahanelerle silinip gidersiniz işte :)

DeletedUser32603

Ziyaretçi
biraz oyundan anlasaydınızda şahiyi oraya konumlandırmasaydınız o zaman isterse barbarlardan düşsün o köyler bizi arkanıza sarkıtıyor mu sarkıtıyor :)

tuğra-şahi ortak op yapmayı biliyordunuz bu zamana kadar ayrım yoktuda şimdi mi şahi ayrı oldu :D

Bak bize neden böyle bir derdimiz yok kimseye güvenerek iş yapmayız çünkü kendimize yetiyoruz , üstümüze isyanı doğumuza şahiyi sokalım rahatça gelişiriz kafasıyla worlde girerseniz böyle bahanelerle silinip gidersiniz işte :)
valla beni cagırdılar geldim. hic birseyden emin ol haberim yoktu. zaten sahiyi gorur gormez aha dedim gitti kıta ^^

DeletedUser32603

Ziyaretçi
neyse terbiyemi bozmıcam yasca ufaksın :) sıra sanada gelecek diyor sanki neredeyse 3 kıta sahibi değilmis gibi :) sanki kendisi 3 kıtaya dayanabilirmis gibi. sen goz gore gore multi oynuyorsun adminlerde aval aval bakıyor :)

R U Z N A R K

Baltacı
Oyundan msj atma bana çakal.

Bundan sonra sana böyle. Adam yerine konulup konuşulmayacaksın. Karı gibi entrika çevirmeyi bırak.

DeletedUser32603

Ziyaretçi
Oyundan msj atma bana çakal.

Bundan sonra sana böyle. Adam yerine konulup konuşulmayacaksın. Karı gibi entrika çevirmeyi bırak.
sen bence terbiye sınırını astın ac mesajıda bana dön klavye erkeği :) ayrıca entrika derken ? gercek hayatta kelime yapamayacağın hatta statusune ulasamayacagın adamlara buradan atar yapma. dikkat et :)

Vegasta böyle diyordu onlar bizim pasiflerimiz :):) bize vururken biz biriz vurulurken onlar sahi onlar tugra ben aslinda yokum modu :) surekli ağlak mesajlar oyuncu kiskirtmalar vs yaparak 50 kere hesap sil yapip kendi klanini bölüp ekmegimize yag suren sizler.tesekkurler :) gecen bayram oncesi iyi bayramlar diyip atar gider yaparken simdi cesitli ağlak spekülasyonlarla sacmalamak.kalite

W A R D A D D Y

Baltacı
neyse terbiyemi bozmıcam yasca ufaksın :) sıra sanada gelecek diyor sanki neredeyse 3 kıta sahibi değilmis gibi :) sanki kendisi 3 kıtaya dayanabilirmis gibi. sen goz gore gore multi oynuyorsun adminlerde aval aval bakıyor :)

ne diyon sen ya dayandık ki 3 kıta bizim oldu :) 3 kıtaya giriş yapmadık heralde world başı ,
Savaşarak aldık o bahane yaptığın 3 kıtayı siz kendi bölgenizi kapatana kadar :D
Stalker farkı de geç çok kasma çok üstüne düşünme...

D96an_RWsAAaAdW.jpg