TRICKSTER vs ANT

*device*

Baltacı
6 Eylül Op

sHeidq.png

Genel İstatistik

RBVGht.png

Günlük köy alımı

3Tzy02.png

Bugün seri oplarımızın ilkini gerçekleştirdik. En son ant klanına op yaptığımız tarih 4 temmuz olduğu için bu op rakibimizin savunma çiftliklerinin full olacağını biliyorduk. Buna rağmen 400'den fazla köy düşürdük. Bu sayı geceye kadar 500'ü geçecektir. Operasyonda emek veren hem kendi klanımdaki hem rakip klandaki arkadaşları tebrik ederim.

Bir iki kelamda DISCIPLIN3 hesabında oynayan asıl nicki bypascal olan arkadaşa söylemek istiyorum. Klanın bütün savunmasını kendine çektin bunun rahatlığıyla hem oyun içi profilinden hem forumdan millete atar gider yaptın. Bugün ne kadar kötü bir oyuncu olduğunu bir kez daha bizlere gösterdin. Senin kaderin bu :)

https://tr.twstats.com/tr50/index.php?page=player&mode=conquers&id=14895
https://tr.twstats.com/tr50/index.php?page=player&mode=conquers&id=5409647&type=&pn=1

Buda arkadaşın bugünkü op performansı. Profilinde her dakka efelik yapan arkadaş köylerini kaybedince sesi soluğu kesildi anlayamadık.

A0PAtN.png

SungurAlp

Markiz
Bu fazla bir şey yapamayıp yenilenler niye hep profillerinden aynı mazaretleri yazıp dururlar acaba :D oyunun tadını aldıysan yen yenil, nolacak, git sil, illa bi karşı tarafın başarısına çamur atma var, 52 de de aynı kafalar

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Nirvananin 10da 1 i olamaz bu ant adamlar en azindan 5-6op direndiler , kuzey pakti gibi erhan gibi tek opta bayilanlar yarin gelicek savasmadan kapattiniz dicek yaziyorum buraya :D

He bide 5 kisi felan oynuyodu ya bizde 5 kisiye nasil 400 koy verdiniz bi anlatsaniza :)

Dejavucuları klana alanlar, silen Kapak klanının hesaplarını alanlar, Melankoli hesabını klandan çıkartıp bize vurduranlar; şimdi mooncake’yi klana aldık diye ağlıyor :/

salgin

Baltacı
mooncake kendi klanlarındaymış gibi bir de ağlamıyorlar mı :)) yalvardılar gitmedi anta , anta gitse mooncake en adamdı, şimdi silmelerine bahane oldu nedense :)

neyse üstadın bir sözü ile kapatıyoruz
Ağlamadan gitmeyeceksiniz

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Özgüvenle alakası yok. Oyunculuk 0,Karakter desen ondan beter her şeyi deniyorlar yapıyorlar karşılığı alınca direk ağlamaya başlıyorlar.

Ektiğini biçersin felsefesine bir türlü adamları alıştıramadık.

Bunu kime yazdırdın lan karakter falan yazmış sjsjsjsjsj

DeletedUser69451

Ziyaretçi
Hep taraflı ve yancıları yazmış bende tarafsız pencereden yazayımda worldde son 3 4 ay olmayanlar sizi adam sanmasın. Bari bunu delikanlı gibi yazın. Esit sartlarda savastıgımız klanlar bile 2.op kaçtı de tamam onu hepimiz biliyoruz zaten. Peki 4 kat büyük olduğunuz klan onlar gibi kaçmadı diye niye zorunuza gidiyor onu bir türlü anlamadım. Sizin yazdıklarınızı okuyanlarda inanacak bari ben bunu buraya bırakayım da eşit sartlar olmasına rağmen savasmadan kaçıp giden korkaklar görsün belki feyz alırlar.

Alarm klanı dağıldıktan sonra en az 6 genel operasyon yapıldı. Bunlar haricinde sadece dıscıplın3 hesabına tüm klan olarak 3 op, kilije hesabına tüm klan 2 op yaptılar. Bunlar sadece benim hatırladıklarım. Buraya gelipte öyle 1 opta hesap sildiler diyenler aciz insanlardır. Lan 2 dk delikanlı olun. Merak etme bunları yazınca kimse seni ayıplamaz. Gerçi ben olsam ayıplardım 4 kat küçük klana daha ne kadar op yapacaktın silmeleri için falan diye sorardım yani sende haklısın.
Kendi emeğiyle başarılı olan insanları; ucuz ve gereksiz numaralara karışmayan işi oyun oynamak olan aklı başında insanları abilerimi kardeşlerimi tebrik ederim..

Bismarck.

Kılıç Ustası
Madem rakip 4 katınız, dünya bitmiş o halde baştan silebilirdiniz. Kusura bakmayınnda saygı duyulacak bir klan değilsiniz. 1 hafta önce çektiğiniz hesaptan ve kendi profilinden atar yapan "ben olduğum sürece size kolay dünya yok" diyen başkanınız bugün elek gibi toplanınca hemen sil kararı almış :) Çakılı köyde oynamak kolaydı tabi onuda anlıyorum artık 35 dünya anlatır burdaki anılarını :Dd Malum kendisi tw stats profil görüntülenme sayısıyla bile ego kasıyordu kdksndn

Ağla kudur
Hep taraflı ve yancıları yazmış bende tarafsız pencereden yazayımda worldde son 3 4 ay olmayanlar sizi adam sanmasın. Bari bunu delikanlı gibi yazın. Esit sartlarda savastıgımız klanlar bile 2.op kaçtı de tamam onu hepimiz biliyoruz zaten. Peki 4 kat büyük olduğunuz klan onlar gibi kaçmadı diye niye zorunuza gidiyor onu bir türlü anlamadım. Sizin yazdıklarınızı okuyanlarda inanacak bari ben bunu buraya bırakayım da eşit sartlar olmasına rağmen savasmadan kaçıp giden korkaklar görsün belki feyz alırlar.

Alarm klanı dağıldıktan sonra en az 6 genel operasyon yapıldı. Bunlar haricinde sadece dıscıplın3 hesabına tüm klan olarak 3 op, kilije hesabına tüm klan 2 op yaptılar. Bunlar sadece benim hatırladıklarım. Buraya gelipte öyle 1 opta hesap sildiler diyenler aciz insanlardır. Lan 2 dk delikanlı olun. Merak etme bunları yazınca kimse seni ayıplamaz. Gerçi ben olsam ayıplardım 4 kat küçük klana daha ne kadar op yapacaktın silmeleri için falan diye sorardım yani sende haklısın.
Kendi emeğiyle başarılı olan insanları; ucuz ve gereksiz numaralara karışmayan işi oyun oynamak olan aklı başında insanları abilerimi kardeşlerimi tebrik ederim..

Tüm klan derken? Sol taraftaki benim ekip hiç bir ant op'una katılmadı. Boş sallama burada.

salgin

Baltacı
Tüm klan derken? Sol taraftaki benim ekip hiç bir ant op'una katılmadı. Boş sallama burada.
klandan 10 kişi op yapınca tüm klan geliyor sanıyorlar hahahaha benim bölgemdekiler de hiç bir opa katılmadı ama tüm klan opa gitmişiz :))) kendi hesabından da yazamamış zaten kimin ağladığı belli olmasın diye :p

bizim klandan adam çekerken iyi, sizin klandan adam çekeceğiz sen de gel diye çağırınca iyi, gelmeyince onlarca kere ararken araya adam sokarken ant klanı hep iyi ama klansız mooncake kendine bir taraf seçince tricks şöyle kötü tricks böyle kötü mooncake en kötü ...

savaşta emek veren saygılı insanlara teşekkür ediyorum , diğerleri ağlamaya devam etsin :p