TRICKSTER vs ANT

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
1 kere uğraş en azından :) bedavadan world kapatacak 10 kami atmak zoruna gidiyorsa hesabına bakacak adam bulayım onuda biz yaparız
Nirvana gelmiş tebrik etmiş sınır oyuncusu 30 bin fake geliyordu demiş world başından beri her opu foruma atmışız her şey gözler önünde olmuş world başından beri hem kesimde hem savaşlarda en üstteyiz sen diyon 1 kere uğraş,birader Allah beyin vermiş kullanmıcaksan yaşama ulan lale

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ağlatarak kazanmak daha eğlenceli tabii, bu dünyada sinserdan sonra bu eksilince bizim de motivasyonumuzda bir düşüş yaşandığı gerçeği

DeletedUser68249

Ziyaretçi
O deilde o 45-50 kişi kim olcak : )
Malum koskocaaa tirrek klanı. Birbirinizemi dalcaniz savas bitince :) ha BİÇERDÖVER dökül bakalım.

kralemre96*

Okçu
Malum koskocaaa tirrek klanı. Birbirinizemi dalcaniz savas bitince :) ha BİÇERDÖVER dökül bakalım.

kapanır kapanır merak etme en çok opa katılan en çok emek verenleri bir klana toplarlar sonra kapatma şartları için uğraşırlar bu iş bu kadar basit
bu kadar dünya kapanmış burası mı kapanmayacak.

DeletedUser67841

Ziyaretçi

kapanır kapanır merak etme en çok opa katılan en çok emek verenleri bir klana toplarlar sonra kapatma şartları için uğraşırlar bu iş bu kadar basit
bu kadar dünya kapanmış burası mı kapanmayacak.

Ek olarak kendi kapatmadığın dünya hakkında bu kadar merak sahibi de olma :D Biz kendi aramızda belirler hallederiz senlik olayımız yok yani :p

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Sende,ilerde bir gün world kapatma aşamasına kalabilirsen kapatma uğruna arkadaşlarına saldırma potansiyeli görüyorum,bu oyun sana çok yaramıyor sanırım yenilip silindiysen parazit yapma

DeletedUser69533

Ziyaretçi
Valla onu bunu bilmem ama ben intikamımı yeteri kadar aldım 50w benim için bitmiştir 54w den devam ;)

DeletedUser69451

Ziyaretçi
eminim en cok hak edenler kapatacaktır :) şuan hiçbirseyden habersiz o tricksin bayragını sallayıp yalamalık yapanlar (hadi yol alın) dendiğine sığınacak bir klan da bulamayacak en cok onlara gülecegim burada

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Sende,ilerde bir gün world kapatma aşamasına kalabilirsen kapatma uğruna arkadaşlarına saldırma potansiyeli görüyorum,bu oyun sana çok yaramıyor sanırım yenilip silindiysen parazit yapma

Haha tanıdıklarla savaşmadin mi hiç : )
Adamın butün huylarını biliyorsun mesela nerde nasıl strateji yapacağını .ve oyundan daha fazla keyif aliyorsun.geniş acıyla bak biraz : )

BİÇERDÖVER dedik yancisi yazdı :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Haha tanıdıklarla savaşmadin mi hiç : )
Adamın butün huylarını biliyorsun mesela nerde nasıl strateji yapacağını .ve oyundan daha fazla keyif aliyorsun.geniş acıyla bak biraz : )

BİÇERDÖVER dedik yancisi yazdı :)
Tanıdıklarla savaşmak ayrıdır farklı klanlarda olur rakibindir savaşırsın (ki ant da da hala sınır tutan tanıdıklarım var) world sonu kendini yoldaşlarından önde görüp ilk 50 de kapatmak için vurmak ayrıdır beyninin ikisi arasındaki farkı almıcağını biliyodum o yüzden yazdım sen dostlarını vurursun diye ayrıca kimsenin yancısı değilim aylardır kirletiyosun forumu 1 Allahın kulu adam yerine koymamış tek kelime cevap vermemiş cevabını vereyim de parazit yapmayı bırakırsın belki dedim

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Yoldaş lar dan önde görüp vurmak ney ya :) 23 yaşındasın sen :)
Forumda kimse yazmıyor falan umrumda deil .o çocuk ilgimi çekti harbi yanlız adam varya BİÇERDÖVER :)). Diyince bozuluyorumu ln :))

Oyun dan mesaj atmamak için kendimi zor tutuyorum ;))

Worafz

Okçu
eminim en cok hak edenler kapatacaktır :) şuan hiçbirseyden habersiz o tricksin bayragını sallayıp yalamalık yapanlar (hadi yol alın) dendiğine sığınacak bir klan da bulamayacak en cok onlara gülecegim burada

Diyelim bu dünyayı biz değilde ant olarak sizler kapattınız şuan 87 kişisiniz 37 kişiyi ne yapacaksınız üst üste oturup tek kişi olarak mı görüneceksiniz? Ya da küçük çocukları kucağınıza alıp ücret ödemeden mi bineceksiniz :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yoldaş lar dan önde görüp vurmak ney ya :) 23 yaşındasın sen :)
Forumda kimse yazmıyor falan umrumda deil .o çocuk ilgimi çekti harbi yanlız adam varya BİÇERDÖVER :)). Diyince bozuluyorumu ln :))

Oyun dan mesaj atmamak için kendimi zor tutuyorum ;))
Turkceye cevirisi yokmu bunun tek anladigim senden iyi satici olur yazik senle ayni klanda bulunacak insanlara

Bismarck.

Kılıç Ustası
Ant gibi zayıf bı klan sen anti tatmadin galiba çok sesin çıkıyor.

Bitti o şaşalı trickers günleri egoist kurucu kadronuz sayesinde
5 kişi oynuyor onlarda pasif hesaplarda dönüyor herşey ayyuka çıkacak biraz daha sabredin.

Haftada istatistik atında bakalım şu zayıf anta.

algi opu yapıp insanlara hala bu dünya trickers kapattı havasına sokmayin
Hiç birşey bitmedi aksine henüz yeni başlıyor

Bugüne kdr savaş vermeyip Truva hesaplar,oyuncu satın almalar o klanı bu klanı yanına katarak dünyada bı trickers haritası oluşturanlar
Kardeş dedikleri alarm klanlarina bile yanlış yapanlar
İnsanları gerek bezdirip gerekse yaptıkları bencil tutumlarla hesap sile zorladilar

Merak etme yakında sınırlar sanada dayaninca özellikle disicplin3 ile karsilasmani temenni ederim
Onun gibi zayıf bı oyuncu sana çok fazla gelecektir.

O lafları sana yedirmesini zevkle izleyeceğim bı yere not al:D

9YWbdr.png

WX8oDE.png

Henüz antı tadamadık ama bugün sen bir şeyleri tattın galiba :))