TRICKSTER vs ANT

beowulf21

Okçu
ne 50 imiş arkadaş bi bitmedi bi nirvana kadar etki yaratamadı kimse :D ama takıldıgım nokta şu bu adamların davranışı hiç değişmedi ve biz bunu bilerek savaştık onlarla böl-parçala-yonet taktiği muaazzam işliyor bunların elinde adam çekmeler içten isyan cıkarmalar falan filan .ama asıl olay şu bu adamlar server başına ne ise suanda aynı ozamn bu adamlara destek verenler neden şimdi saldırıyor .kendi başlarına geldiği içinmi ? bu adamlara bu saatten sonra sadce tebrik mesajı atılmalıdır.(ha bence bu harita çok öncesinde başka şekilde olabilirdi )ama adamlar bi şekilde kılıfını bulup ayakta kaldı. zamanında pof pofladıgınız adamlara şuan saldırmak size yakışmıyor.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
ne 50 imiş arkadaş bi bitmedi bi nirvana kadar etki yaratamadı kimse :D ama takıldıgım nokta şu bu adamların davranışı hiç değişmedi ve biz bunu bilerek savaştık onlarla böl-parçala-yonet taktiği muaazzam işliyor bunların elinde adam çekmeler içten isyan cıkarmalar falan filan .ama asıl olay şu bu adamlar server başına ne ise suanda aynı ozamn bu adamlara destek verenler neden şimdi saldırıyor .kendi başlarına geldiği içinmi ? bu adamlara bu saatten sonra sadce tebrik mesajı atılmalıdır.(ha bence bu harita çok öncesinde başka şekilde olabilirdi )ama adamlar bi şekilde kılıfını bulup ayakta kaldı. zamanında pof pofladıgınız adamlara şuan saldırmak size yakışmıyor.

Şimdi kısmen haklı olsan da şunu belirtmemene şaşırdım. Biz size karşı böl parçala topla mevzularına geçmeden önce casusluk yapmaya çalışmak komutlara bakmak gibi pek çok olayınız vardı Erhan 2 klan adam çekicem derken hepinizin zil takıp oynuyordunuz. Biz sadece yapılan hamlelere karşılık verdik sorun şu ki diğer klanlar beceremedi biz becerdik diye suçlu olduk. Ant klanı bizim klandan en az 10-15 hesap çıkardı tek bir hesap bize geçti diye ağlama duvarına döndü forum yani bizim tek suçumuz diğerlerinden daha kurnaz olmak ve planlarımızı eksiksiz uygulayabilmekse suçluyuz :) fakat bu konuda hala ısrarla sanki biz yapmışız da sizler yeltenmemişsiniz gibi anlatmanız hoş değil.

beowulf21

Okçu
Şimdi kısmen haklı olsan da şunu belirtmemene şaşırdım. Biz size karşı böl parçala topla mevzularına geçmeden önce casusluk yapmaya çalışmak komutlara bakmak gibi pek çok olayınız vardı Erhan 2 klan adam çekicem derken hepinizin zil takıp oynuyordunuz. Biz sadece yapılan hamlelere karşılık verdik sorun şu ki diğer klanlar beceremedi biz becerdik diye suçlu olduk. Ant klanı bizim klandan en az 10-15 hesap çıkardı tek bir hesap bize geçti diye ağlama duvarına döndü forum yani bizim tek suçumuz diğerlerinden daha kurnaz olmak ve planlarımızı eksiksiz uygulayabilmekse suçluyuz :) fakat bu konuda hala ısrarla sanki biz yapmışız da sizler yeltenmemişsiniz gibi anlatmanız hoş değil.
AMACIM GERÇEKTEN ortalıgı karıştırmak tarıtşma yaratmak değil ben tebrigimi bıraktıgım anda ettim .aslında senin dedigin gibi değil erhan olayı cellatı bölüp dağıttıktan sonra gerçekleşti yani sizin hamlenize erhan karşılık vermek istedi ama elinde patladı hala söylüyorum ona keşke erhan hiç karışmasaydı daha güzel bi haritam olurdu:) neyse bunları kenara bırakırsak benim asıl dediğim olay biz sizinle kapışırken biz ve birazda sancak bişiler savunduk size karşı ama geri kalan herkez sizin tarafınızda cevap verdi istisnasız tüm klanlar.şimdi onlara sordum bende siz ozaman nasıldıysanız şimdide oylesiniz.ozaman kulağa hoş gelen şeyler neden şimdi küfür gibi lanse ediliyor size karşı.ve şunuda belirteyim ozaman bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenler e sizin yaptıgınız herşey müstehak
elinize sağlık...

JrFly

Dük
nirvanada yönetim ve organizasyon sıkıntısı olmasa idi daha da eğlenceli olurdu 50.dünya. şuan burada diğer klanlardan yazanların tamamı nirvana kadar dayanamadılar çok ilginç :D

beowulf21

Okçu
nirvanada yönetim ve organizasyon sıkıntısı olmasa idi daha da eğlenceli olurdu 50.dünya. şuan burada diğer klanlardan yazanların tamamı nirvana kadar dayanamadılar çok ilginç :D
çok aşırı gereksiz ekip ve insan toplulugu var doğal olara hakim olmakta zorlandık buda bizim için eksi bi durumdu ama işte aklımda hala deli sorular var biz bu adamları 3-4 ay tutmasak durum ne olurdu :D yada biz az ve öz kalıp geri kalanları temizleyip en sona kalsak :D

myw**

Dük
çok aşırı gereksiz ekip ve insan toplulugu var doğal olara hakim olmakta zorlandık buda bizim için eksi bi durumdu ama işte aklımda hala deli sorular var biz bu adamları 3-4 ay tutmasak durum ne olurdu :D yada biz az ve öz kalıp geri kalanları temizleyip en sona kalsak :D

Klanin yüzde kacini taniyirdun dogru soyle :)

DeletedUser64783

Ziyaretçi

Arkadaş burda biz denedik, yapamadık. Yapılınca da saygı duyduk diyor.

W50 de kimse temiz değildi. Yılların klanları diye gelen adamların telefonda yedikleri sözler falan filan..

Seninde gezmediğin klan dcsi kalmamıştı.

Böl parçaladan ziyade zaten dayağın hasını yemekle meşguldünüz. En yüksek opunuzda 30 köy alıp 28 ini geri vermiştiniz.

Ama yine de tebrik ederim. Sonuçta yine hiç biri sizin kadar direnç gösteremedi.

DeletedUser62605

Ziyaretçi

bak abartısız söylüyorum nirvana kadar kötü yönetilen bir klan görmedim :D her kafadan ayrı bir ses diploma anlayışından tut harita dağılımına kadar bir klan bu kadar mı kötü yönetilir yönetiliyormuş :D :p

beowulf21

Okçu
Arkadaş burda biz denedik, yapamadık. Yapılınca da saygı duyduk diyor.

W50 de kimse temiz değildi. Yılların klanları diye gelen adamların telefonda yedikleri sözler falan filan..

Seninde gezmediğin klan dcsi kalmamıştı.

Böl parçaladan ziyade zaten dayağın hasını yemekle meşguldünüz. En yüksek opunuzda 30 köy alıp 28 ini geri vermiştiniz.

Ama yine de tebrik ederim. Sonuçta yine hiç biri sizin kadar direnç gösteremedi.
ben ne anlatıyorum sen neyden bahsediosun benim gezmediğim dc hala yok dayagın hası cart curt galip geldin konuşman hakkındır o yüzden uzatmıcam ama masumluktan bahsetme bana .saglam op yapıyordunuz doıgru ama size vermedigimiz köyleri içimizden çıkıp vuran karekter yoksunu insanlara verdik her neyse ortamı gerercesine konşmak istemiorum geçmiş bitmiş .size alkış tutanlara güzel ders verdiniz tekrardan emegi geçenleri tebrik ederim

Worafz

Okçu
Nirvana ekibi ismet ve mikailden kurtulmadığı sürece her dünyada silinmeye mahkumdur

beowulf21

Okçu
Nirvana ekibi ismet ve mikailden kurtulmadığı sürece her dünyada silinmeye mahkumdur
bukdar emek veripte fail oldugum tek dünya oldu.hatanın en büyüğü yine bende aslında milletin göz yaşına kanıp gereksiz büyümeye gittik ama sorun yok yapmamamız gereken bi şeyi benimsemiş oldum kendi adıma.olay mikaillik yada ismet abilik değildi onlarda en az benim kadar emek harcadılar ama işte ... içerde olunca kapı kilit tutmazmış. bi sonraki dünyada daha eşit şartlarda karşılaşmak dileğiyle herkeze kolay gelsin....