Toplanın Mevzu Var

S.D.44

Baltacı
Kamil isminin anlamı 1. Bütün tam noksansız, eksiksiz. 2. Kemale ermiş olgun. 3. Yaşını başını almış terbiyeli, görgülü. 4. Alim, bilgin, geniş bilgili.

Bu arada benim ismimde Abdi . Millet bana 'Lan Abdi' diyince , bide sonuna gülücük konulunca kendimi avanak gibi hissediyorum mesela .:D Bütün suç Kemal Sunalın ama , rahmetli adamada birşey diyecek halimiz yok ya .

Her neyse , Kamil ismini millete aşılayan adamı bulup linç etmeniz gerek . Şayet isminiz kamil ise . Yok değilse yukaridaa kamilin anlamını paylaştım . Arkadaş size bilmedende olsa övgüler yağdırmış . Saygılar , sevgiler :p :p
Ayrıca ismim nickim. anlamını bilmek istersen yazman yeter yazarız;)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Çok büyütüyorsunuz bence zaman zaman hepiniz argoda konuşuyorsunuz kendinizi bu kadar yüceltmeyin oyunda cezasını aldı bence bu kadarı kafi Real hayatını manasiz yere katmanıza gerek Yok sonuçta bu oyunu oynayan bir çok kişi Real’de 0 in altında -1 iken burda süslü süslü cümleler ahkam kesmeler yapabiliyor Cezasını aldı dedi kodu yapan kadınlar gibi burda hala bu konu üzerine konuşmanın manasi yok neticede onun yaptığı çok yannisti fakat toplanip üstüne gidilirsede olacağı buydu manasiz yere çocuk gibi konuyu uzatıyorsunuz herkes kendi bilir

fazla-dikkat-çekiyorsun-yapma_1175322_m.jpg

Edit-997395

Yasaklı
Her neyse , Kamil ismini millete aşılayan adamı bulup linç etmeniz gerek . Şayet isminiz kamil ise . Yok değilse yukaridaa kamilin anlamını paylaştım .

Ayrıca ismim nickim. anlamını bilmek istersen yazman yeter yazarız;)

Tahsilin nedir bilmiyorum ama okuma anlamada sıkıntılı olduğunu hissettim . Arkadaş kamil diye sana söylememiş , arkadaşına söylemiş . Bende senin kamilin anlamı ile alakalı postuna hitaben anlamını çıkarıp cevaplamışım . Hem emeğe saygın yok , hemde gelip burada insanları küçük düşürmeye çalıştığın gibi , benide kendin gibi Iq'suz görüyorsun . Nickini çok şükür okuyabiliyorum . İsminin Sedat olduğunu şu platformdaki en gerizekalı adam bile bilebilir . Ama ne mutlu ki sana ' Ismim nickim ' diyebiliyorsun . Insanin ismini bilmesi güzel şey , tebrik ediyorum .

Şu platformda egosunu tatmin etmek için post atan adamlar kadar boş insan topluluğu yok . Boşsunuz ve boş kalacaksınız . Oyundaki başarınız kimseyi ilgilendirmiyor . 3 5 kami atıp 10 tane asker kesince büyük adam olunmuyor . Aklınız bassa zaten taşkala yaptığımızı anlarsiniz . Ben kendimi bile avanak yerine koymuşum geliyorsun bana diyorsun ki " Arkadaşın pisledi , sen sıvazlıyorsun " . Sohbet muhabbet olsun diye yazmıştım ama insanı zorluyorsunuz .

DeletedUser66983

Ziyaretçi

Tahsilin nedir bilmiyorum ama okuma anlamada sıkıntılı olduğunu hissettim . Arkadaş kamil diye sana söylememiş , arkadaşına söylemiş . Bende senin kamilin anlamı ile alakalı postuna hitaben anlamını çıkarıp cevaplamışım . Hem emeğe saygın yok , hemde gelip burada insanları küçük düşürmeye çalıştığın gibi , benide kendin gibi Iq'suz görüyorsun . Nickini çok şükür okuyabiliyorum . İsminin Sedat olduğunu şu platformdaki en gerizekalı adam bile bilebilir . Ama ne mutlu ki sana ' Ismim nickim ' diyebiliyorsun . Insanin ismini bilmesi güzel şey , tebrik ediyorum .

Şu platformda egosunu tatmin etmek için post atan adamlar kadar boş insan topluluğu yok . Boşsunuz ve boş kalacaksınız . Oyundaki başarınız kimseyi ilgilendirmiyor . 3 5 kami atıp 10 tane asker kesince büyük adam olunmuyor . Aklınız bassa zaten taşkala yaptığımızı anlarsiniz . Ben kendimi bile avanak yerine koymuşum geliyorsun bana diyorsun ki " Arkadaşın pisledi , sen sıvazlıyorsun " . Sohbet muhabbet olsun diye yazmıştım ama insanı zorluyorsunuz .

Sen ve saksakcilarin gibi :)

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Forumda her yerde varsiniz nerde bir konu orda bos muhabbet ve sizler güzel edebiyat yapmışsın ama o ego tatmin eden senin ve mensup olduğun topluluğun soyle br forumu gez her konuda siz varsiniz :(

Edit-997395

Yasaklı
Buraları Kral katili nickli şahıs gibilerine birakmamak için devriye atiyoruz işte napalım . :)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Şimdi bak size tarafsız bi yorum yapacam 2 tarafa da gömecem hadi bakiyim.

1-) Evet bu ybaydi şizofren mizofren ama ben sicilinin temiz olduğunu düşünüyorum biraz da saf.Yanlış düşünüyo olabilirim insanlar tarih boyunca yanılmıştır neden bende yanılmiyim ki.Ben sadece dediğim gibi adresine mahkeme kağıdı gidecek ailesi bişey zannedecek üzülecek diye uğraşılmasın dedim ki,mayıs da strafe de gerekli cevabı verdi.Bence de boşa uzatıyosunuz.Bu adam veya adamlar herhangi bi dünyada sizin denginiz olmaz,olamaz güldük eğlendik yeter.

2-) Eibo da dünya başından beri şelbiye destek atıp,barbar toplamaktan haliyle canları sıkılıyo.Kaç gündür forumda inceden millete sataşıyo kimse cevap vermiyo.Baktı ki burası canlı hemen buraya geldi.X-rois i belli bi ölçüde haklı ama belli bi ölçüde.Keza classic de bu adamların karşısına bile çıkamazsınız.Normal dünya da da çıkamazsınız.Yani kısacaaaaaa;

Bağırın ulan ONMYLOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE diye

Edit-997395

Yasaklı
Birbirimizi anlayamıyoruz , bütün sıkıntı bundan kaynaklanıyor zaten . Eminimki sizlerde on numara adamlarsınızdır . 3 kuruşluk yerde 5 kuruşluk cakas atmaya gerek yok . Yaşınızı , karakterinizide bilmiyorum . Bu nedenle ağır ithamlarım için ben sizden özür diliyorum . Ama kabul edin siz başlattınız :D