Toplanın Mevzu Var

Merhaba Klanlar camiası;

Her sabah olduğu gibi portakal suyu eşliğinde sucuklu yumurtamı yerken hesaplarıma bakayım dedim ve karşıma şöyle mesaj çıktı;

7ebPLR.jpg

Bu yeni yetme oyuncular ve klanlar neden böyle çakallıklar deneyip başarılı olabileceklerini düşünüyor?

Bizim buradan çıkardığımız sonuç çakma Crom klanı sallantıda ve durumu toparlamak için her türlü yola başvuruyor.

DeletedUser62226

Ziyaretçi
Mevcut Crom klanının yönetimi her dünyada olduğu gibi bu dünyada da etik değerlere saygısını yitirmiş, şizofrenik hareketlere devam etmektedir... Şu mesaj Crom ismi altında bulunan her üye için utanç kaynağıdır. Tabi anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az demişler...

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bakın simdi buraya adamlar gelecek ve hepinize tek tek vuracak bence saklambac oynayalım ebe yurekim olsun.
İlk ebelenen msj atsın kaybettim diye.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaş oyunun cıvkını çıkardınız harbi he.. Yahu savaş, kes, biç oyna keyif al. Aile klanı, diplomasi, şu mesajlar, hesap satın almalar, hesap devirleri valla bıktırdınız oyundan.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Oyun tarihinde herşeyi gördüm bu kadarına ilk kez rastlıyorum dünyanın çivisi çıkmış

DeletedUser56683

Ziyaretçi
hahah bu cezasiz kalmamali hemen kamileri atin cezasini verin ben cok zekice buldum

zazamontana

Yasaklı
kral katilinden her şey beklenir ayva ağaçtan düşmüş demişki bu ne biçim ağaç işte tamda örneği..