Toplanın Mevzu Var

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
gökhan sana kırıldım bana niye haber vermedin ilk 8 sayfayı okudum baya güzeldi devamıda iyise devam edeyim

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Biraz da eiboya çat. Ben sinirlendiremiyorum artık. Yapım mosait deel. Pamuk şeker gibi adamım sonuçta.

zazamontana

Yasaklı
Evet arkadaşlar dünya başında oyuna başladıgımda egoları tavan yapmış 2 arkadaş vardı ve kendilerini kümesin horozu zannediyorlardı ama bilmiyorlardı vakitsiz öten horozun başını erken keserler kendi hesaplarından oynamadıklarını yüzleri olmadıklarını biliyorum bu tarih sizleri unutmayacak NOT:Onlar kendilerini biliyorlar :D

myw**

Dük

myw**

Dük
Narcos dün geceki opta dirilişten 100 köy civarı almış bulunmaktadır.Böylelikle crom klanının ana bölgesine sınır epey yaklaştırıldı.Crom ile tam sınır olduğumuzda buralarda yazan çizenleri yine görmeyi çok isteriz. Önlerinde diriliş varken arkadan kami atıp forumda önce narcosu sonra galaxiyi toplayacağız diyen özgüvenli kişilerin nerede olduğunun merakı içindeyiz.

Ve ayrıca aşağıda yorum yapan bütün hesapların ismi not edildi. Beklentimiz bu yazıları yazan kişilerin bahane uydurup hesapları bırakıp kaçmamalarıdır. Umarız kral katilinin dediği gibi hepsi adamdır. Hesapları işim gücüm var bahesiyle toplatarak ortadan kaybolurlarsa 51 in balonları olarak hafızada yer edeceklerdir.Umudumuz kaçıp gitmemeleri yönünde bakalım adamlar mı değiller mi ? Kaçıp gidecekseniz oynamayalım

Sizin gibi sadık dostlar edindiğim için mutluyum.
olası bir crom saldırısında haber edeceğim sağolun. Ve bu mesajlar içinde olmayan dostlarıma da çok teşekkür ediyor ve özür diliyorum.

SEVGi DUVARI Mar 29, 11:14
güzel strateji devam gökhan ve benzerleri oyun için herşeyi yaparlar kendilerine yapılınca da ağlarlar ağlayacaklarsa oynamayalım:D

Gııral Mar 29, 11:19
Lan olum haykırdım ya iyi yapmışınız iyi :D

Kardzali Mar 29, 17:07
arkandayız reiz

xwickedx Mar 29, 14:36
Yanyanayız, sırtsırtayız, omuzomuzayız. Vesselam.

YeseviBöte Mar 29, 14:32
Aleykümselam birçok taktik gördüm fakat böyle t....lı bir strateji görmedim :grinning: Helal olsun

Errorr Mar 29, 14:20
zafere giden her yol mübahtır sizin her hamleniz klanın yararına ben bunu görüyor biliyorum doğru veya yanlış dostlarınız için çabalıyorsunuz eline sağlık :D

calm Mar 29, 13:53
sonuna kadar seninleyiz kral

Balkeslieren10 Mar 29, 13:20
"Belli bir ıq seviyesinde olan bir insanın yapmayacağı şeyler." [player]Myw*[/player] yazmış arkadaş, haklı. Yaptığın hareket çok zekice.
bu oyunun en sevdiğim yanı entrikalar. Ama izlemeyi severim pek içine girmek istemem :D

xXxECELOGLUxXx Mar 29, 12:18
Bu oyunda herşey mübah.
Bizden yana sıkıntı yok

gknaltn Mar 29, 11:24
Reis ,

Olması gerekiyorsa - yaptınız :)
Az'dan az gider , Çoktan Çok :)

Alhann Mar 29, 11:11
Savasta hersey makuldur iyi yaptin kabka

CnYcl Mar 29, 11:01
sıkıntı yok kardeşim savaşta her şey mübahtır arkandayım

***HaRuN057 *** Mar 29, 10:53
helal olsun baskan

hankas Mar 29, 10:40
Benden yana hiç bir sıkıntı yok gardaş vurur geçeriz adam başka dünyalarda bir daha bizle oynamayacakmis :)) çokta tinn vermseinler bilgileri :)) zorla almadın ya adamlar daha düşmanını tanimiyorsa senin suçun ne bana yabancı birinden mesaj gelince ilk klanina bakıyorum kimdir diye onlarda baksalarmis :) adamin attığı mesaj gelmediyse iletiyirum sana okursun

byronx Mar 29, 10:41
yav savaşlarda gizli istihbarat, casusluk gibi olaylar da var. Nesi ayıp olsun hatta benim çok hoşuma gitti :D

metsa55 Mar 29, 10:35
arkandayız ustad.sıkıntı yok

ramiz.candan Mar 29, 10:34
ELİNE KOLUNA SAĞLIK BENCE DE İYİ OLMUŞ KORKSUNLAR TABİ

oonrr Mar 29, 10:28[/u]
.ADSASDAD reıs mk bunu nasıl dusundun harbı cok yıyen oldumu :SDADASD
***KRAL KATİLİ*** Mar 29, 10:30
OLDU TABİ
oonrr Mar 29, 10:31
helal olsun valla tebrık ettım.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Sırf espri yaptik diye Ban yedim dikkat et ücret falan .d dersin global yersin koskoca galaksi Alperen kaybedrr

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Not: Tabiki tamamen şaka amaçlıdır sayın modlarımm <3