The Gondikers Gururla Sunar

AvB.

Hafif Atlı
Aynı ortamda bir zahmet bulunmayalım. Hayır sen bana kardeşim desen ne demesen ne ya ? Birde trübüne oynuyosun haklıymış gibi

Furkan tamam ya biraz sakinles makarasina yapilan bi sey Recep abi tamam burda konusulacakmevzu degil bu sakinlesin biraz...

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ya bi şakayı bu kadar ciddiye alacağını bilsem ben muhatap bile olmazdım seninle. Yazıklar olsun bu kadar zamandır sana verdiğim değere... Başka da hiçbir şey demiyorum.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Ya hayır Fatih kalkmış burada ara buluculuk yapıyor şimdi. Sen değil miydin Otcuya Feyenoord'da tonny vilhena diye bi orta saha var 15 e al 3 sezon sonra 45 e satarsın diyen?

valla Recep abi ne yalan soliyim
ne yalan syliyiiim bende beklemiyodum boyle bi tepkiyi guler egleniriz diyodum yani bende omerdeki gibi :D

Gokhan ben 2025 teyim o cok geriden geliyor o adam cok iyi la sadece kar eder ondan yani ondan dedim :D

AvB.

Hafif Atlı
Makarası mı var bunun ya bir kere yapılır geçilir. Siz değeri bana değil köye vermişsiniz hala kardeşmişte değermişte. Yazık ki bana daha önceden görememişim bunları

DeletedUser15829

Ziyaretçi
valla Recep abi ne yalan soliyim
ne yalan syliyiiim bende beklemiyodum boyle bi tepkiyi guler egleniriz diyodum yani bende omerdeki gibi :D

Gokhan ben 2025 teyim o cok geriden geliyor o adam cok iyi la sadece kar eder ondan yani ondan dedim :D

Ulan 2025 de oyuncuyu nereden bulup çıkarıyorsunuz olm. Daha doğmamış çocuğu wonderkid diye salıyorsunuz piyasaya

DeletedUser58115

Ziyaretçi
@Otcu Hoca Furkan olmuyor kardeşim ya, yalandan da olsa kavga edemiyoruz, trole bağlıyor bunlar hemen :S