The Gondikers Gururla Sunar

AvB.

Hafif Atlı
Mevsimlerden yaz, günlerden hüzündü. Kelebekler havada kuşların şarkıları eşliğinde uçuşurken, At Efendisi @AutoCAD sonunun yaklaşmakta olduğunu bilmeden güzel havayı ciğerlerine soluyordu. İçine çektiği her nefes sonuna bir adım daha yaklaştırıyordu kendisi. Olacaklardan habersiz, önündeki okey ıstakasına taşları diziyor, bittiğinde ise rakip arkadaşlarının ıstakalarını kahkahalar eşliğinde ergence deviriyordu. Mutluydu, huzurluydu ama bilmiyordu ki her şey arkadaşlarına "Köy toplatın la bana, 1. olmaya karar verdim" cümlesiyle başlamıştı.

lWbQgE.png

Bir Gondikers nasıl arkadaşlarından ayrı olabilirdi ? Nasıl onlarsız bir zafere ulaşabilirdi ? Elbette bunun bir cezası olmalıydı...

İttihat ve Gavatti Cemiyeti hemen toplandı. 32 köylük küçük çaplı hazırlık başlamıştı...

nWJbzg.png

Ve ilk kurşun atıldı. Hedef sıcacık yatağında güzel yarınları düşleyerek huzurla uyuyordu...

dG7L9Q.png

Demek bizden ayrı 1. olmak istiyordun he ? Oldurmayız...

JlOVvE.png

Duyduk ki bizden ayrı dünya kapatmak istiyormuşsun ? Kapattırmayız...

OLyrP3.png

Duyduk ki Müdür olmuşsun altlarını eziyormuşsun ? Ezdirmeyiz...

zBJGbg.png

Bu sırada arkadaşları olanlardan habersiz, at efendisinin sonunu izliyordu...

3qpOy4.jpg

Bir Angara Bebesi bunu yapamazdı. En azından biz müsade edemezdik.

4MGp5Y.png

Son yaklaşıyordu. Uyku yerini ölüme almaya başlamıştı..

AkyOpQ.png

Uyumayacaksın AutoCAD. At Efendisi de olsan uyumayacaksın...

5QGNjA.png

Daha çok rapor var fakat konu uzun oluyor o nedenle yayında ve yapımda emeği geçen herkesin ismini burada geçireceğim. İhanet şebekesi sadece burada ekran alıntısı olan arkadaşlar değiller. Gayet organize ve planımızı işleye işleye sonuca vardık. Ek olarak konu eğlence amaçlıdır. Ekipteki herkes gibi @AutoCAD bizim vazgeçilmezimizdir. Sadece işini kolaylaştırdık.

Planın başlangıcını yapan @onmylove şebekenin lideri.
Organizasyon sürecinin devamını sağlayan Dionysos hesabında @Pressman .
AutoCAD uyurken telefonunu sessize alan kardeşi...
Hesabını @Uquratay a veren ve AutoCAD in yakın kankası SeNTiNuS.
Ve bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ihanet şebekelerinin değişmeyen ismi @PiiiKaaaÇuuuuu

Autocad Toplama Timi gururla sunar.

The Gondikers olarak misyonumuzu tamamladık. Dünyaya gülerek veda etmeyi amaçlıyorduk, bunu gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Kalanlara başsağlığı, silenlere selamet diliyoruz...

DeletedUser63780

Ziyaretçi
ömer abi ben sadece 3 köy aldım valla bak çok almadım asdasdad

DeletedUser47511

Ziyaretçi
Harika bir son sahne olmuş gerçekten emeğe sağlık :D :D

DeletedUser65093

Ziyaretçi
Bizde bir cevap hakki doğdu sanki ille gerçekleri duymak istiyorsun madem bizde verelim sana en güzel cevabi;

Yine günlerden birgün ömer kardeşim ile dışarıdayız. Havanında güzel olmasıyla sanki bulutların üstünde dans ediyor, küçük dünyaları o yaratmış gibi bir bakışlar, gittiğimiz her ortamda kendini fazlasıyla belli etmeler, insanlara tepeden bakışlar, hor görmeler, aşşağılamalar sanki bir şeyler demek istiyor biz sıradan insanlara ilk başta biz sıradan insanlar bunu anlayamamıştık ama o günkü tavırları beni ve toplumunuzu rahatsız edecek nitelikte hareketler di ve ben bunu öğrenmeye karar vermiştim çünkü ben ömerin dostu arkadaşı isem bir yanlışı gördüğünde buna müdahale etmek ve düzeltmek isterim her gerçek dostun yapacagi gibi bu nedenle tesadüf ya işte o gün telefonum çaldı baktım arayan @Uquratay ve benim öğrenmek istediğim konuyu belkide kalbimizin temiz olması nedeni ile anlatmaya başladı ve sorunun kaynağını sayesinde öğrenmiş bulundum ve onlarda heralde bu yaşanılanları tahmin etmiş olacaklar ki yada belki de onlarında başlarına bu şekilde türlü türlü olaylar gelmiş olacak ki omer kardeşimizi bu kendini kral ilan etmeye başladıktan sonraki tavırları onun gerçek yaşamda etkilediğini görüldüğü için uguratay da dertli dertli ömeri bu düştüğü zor durumdan kurtarmak için bir şeyler planladık dedi ve paylaştı benimle, bende zaten dostum olarak gördüğüm autocad kardeşimi herbe kadar bugün bizi arkadasından iş çeviriyor gibi görmesi razı olarak ömerin düştüğü bu yanlıştan kurtarmanın tek yolunun yine masum bir şekilde günlerce uyuyumadan fedakarlık yaparak bir yol bulan dostları ( @onmylove , @Pressman @Otcu Hoca @uguratay vs) fedakar aynı zamanda cefakar kardeşleri bu hatasından döndürmenin en iyi yolunu bulmuş uygulamış ve hayata geçirmişlerdir.
Şımdı sana soruyorum eyyy @AutoCAD bu ihanet mi yoksa dostluğun gereklerimi? Bence sen bütün bu saydığım kardeşlerime teşekkür et ve iyiki böyle dostlarım varmış diye şükret:))))

DeletedUser52610

Ziyaretçi
#OccupyAutoCad

Dik Dur Eğilme !

Neyse sloganlarımızı da atıp mazlumun yanında yer aldığıma göre gidebilirim artık :D receple bir dünyaya başlarken gelecek planlarımdan bahsetmeyeceğimi anlamış oldum :p

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Olm Sezeri de mi dahil ettiniz plana hahahahahahahhaha, telefonu sessize aldırmışlar askjdhjashda s:D