The Gondikers Gururla Sunar

Bengam

Ağır Atlı
:) Güzel olmuş oğuz furkan ellerinize sağlık :) iyi düşünmüşsünüzde ömerin yerinde olmak istemezdim :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
The Gondikers olarak misyonumuzu tamamladık. Dünyaya gülerek veda etmeyi amaçlıyorduk, bunu gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Kalanlara başsağlığı, silenlere selamet diliyoruz...

Bizim senin gibi süslü cümlelerimiz yok @Otcu Hoca. Ama biz bitti demeden bitmez!

dGO58L.png

Since by;
@onmylove,
@Pressman,
@*Kedi Patisi*,
@Red Hair Shanks
Netten bi arkadaş,
Bir miktar para
Holosko
ve tabi ki @PiiiKaaaÇuuuuu

lWO73k.png

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Abi dediğimiz adamlar sırtımızdan vurdular birde şekil şükül yapıyolar. Sıkıysa bunu hançerlemeden önce söyleseydin ya canısı ?

Furkan fazla tepki vermiyor musun kardeşim? Eğleniyoruz şurada, valla bilseydim yapmazdım...

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ya bırak Allah aşkına fazla tepkiymiş. Gördük iki köy için neler yapacağınızı. Zamanında amo uyarmıştı o zaman dinleyecektim ben

Kardeşim ne alakası var köyle möyle. Köyün lafını yapacak olsam, AMO'yu toplarken kami çıktığım köyleri salmazdım sana. Bilseydim o zaman toplardım AMO'yla birlikte seni, nereden bileyim böyle olacağını, kusura bakma...

AvB.

Hafif Atlı
Kardeşim ne alakası var köyle möyle. Köyün lafını yapacak olsam, AMO'yu toplarken kami çıktığım köyleri salmazdım sana. Bilseydim o zaman toplardım AMO'yla birlikte seni, nereden bileyim böyle olacağını, kusura bakma...

Haha o yüzden mi gece uyuyunca sekiz kişi birden saldırdınız ? Amo mu sandınız beni bir çırpıda toplayacaktınız :) Köy delisisiniz görmesem tanımasam neysede...

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Haha o yüzden mi gece uyuyunca sekiz kişi birden saldırdınız ? Amo mu sandınız beni bir çırpıda toplayacaktınız :) Köy delisisiniz görmesem tanımasam neysede...

Tamam kardeşim, bundan sonra aynı ortamda bulunmayalım. Bu da son kardeşim diyişim olsun sana!