Tech-opera savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser30343
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29966

Ziyaretçi
yav fazla uzatıpta flood yapmayalım :)

oyun arenasında konuşursunuz :)

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Ustad forum modundan rica ettik konu amacından sapıyor kapatın diye ama hala açık.
Bu tarz yazışmaların kimseye faydası yok.Oyun operatörleride okuyor buraları.Yazılan herşey ihbardır ve kontrol edilir ceza gerektiren bir durum varsa cezayı uygularlar..

Benden bu kadar.Artık savaş yorumları olmaz burada.
Konuya katılım gösteren herkese teşekkür ederim.
Güzel savaş oldu ve hala devam ediyor.
Kalbini kırdığımız üzdüğümüz hatamız kusurumuz olduysa şahsım adına özür dilerim.
Herkese keyifli oyunlar..

DeletedUser29966

Ziyaretçi
gayet zevkli bi savaş oldu sanırım bi açıklama yapacak biri varsa bu savaş için oda benimdir

neden derseniz

eski görünüme aldanarak tech ekibini 2 sağlam opta yıkılabileceğini düşünmemdir.

tabi bunu sizden bi kaç kişiye göre diyorum yoksa tech klanında 10 kişi var sağlam oyuncu benim gözümde diğerleri çok hata yaptılar tabi bu şunu değiştirmez sizin arkanızda durmaya devam ettiler bu iyiydi

neyse her ne kadarda tartışma tadındada geçse savaş zevkli oldu gerçi hala devam ediyor

DeletedUser34217

Ziyaretçi
Savaşı bitirmek isteyenler var. Biz zamanında dedik ki bunlar bize hadi barışalım diyecekler dedik. Ve yine savaşın başında dedik ki bunlar bize alt klan olurlar. Kehanet part 1/2 tamamlandı. Sıra part 2 de. Download...

Kimse kusura bakmasın. Kader bu!

DeletedUser

Ziyaretçi
ss

oyun nick sametandkerem gizlimiz saklımız yok konuşmalarda devam ediyoruz biz 90 saatten kamilerle geliyoruz ve tek kami attımız klan siz deilsiniz yukarda dikkat ve tef diye klanda var bilmem farkında mısınız ama biz zaten bunu size hissettirmiyoruz kami yemekten anca toparlandınız misler toplansın biraz sizde takılın kafanıza göre hadi iyi oyunlar

Land bilmedin konularda yorum yapma saltuklu1 forumu kullanmıyor...

DeletedUser29966

Ziyaretçi
oyun nick sametandkerem gizlimiz saklımız yok konuşmalarda devam ediyoruz biz 90 saatten kamilerle geliyoruz ve tek kami attımız klan siz deilsiniz yukarda dikkat ve tef diye klanda var bilmem farkında mısınız ama biz zaten bunu size hissettirmiyoruz kami yemekten anca toparlandınız misler toplansın biraz sizde takılın kafanıza göre hadi iyi oyunlar

Land bilmedin konularda yorum yapma saltuklu1 forumu kullanmıyor...

merak etme doğanda forumu takip eder arada bunu biliyorum

efsane dumrul w12 doğandaydı ondan bunu dedim

ayrıca o kadar iyi savaşıyodunda neden tech klanına karşı düzgün bi istatistiğin yok sametandkerem

DeletedUser

Ziyaretçi
merak etme doğanda forumu takip eder arada bunu biliyorum

efsane dumrul w12 doğandaydı ondan bunu dedim

ayrıca o kadar iyi savaşıyodunda neden tech klanına karşı düzgün bi istatistiğin yok sametandkerem

bak hala bilmedin konularda konusuyorsun istatistik niye yok derken bile ama ben bunun nedeni sölemicem gerekli kisiler biliyor ztn dogru bu saltuklu nun forum hesabi ama ben kullaniom suan gel gelelim oyun istatistigine bakicaksan ben techin tam ortasindayim sen ise teche koy kaybettiginde dalga konusu olmus biri bna bu lafi diyor

DeletedUser29966

Ziyaretçi
bak hala bilmedin konularda konusuyorsun istatistik niye yok derken bile ama ben bunun nedeni sölemicem gerekli kisiler biliyor ztn dogru bu saltuklu nun forum hesabi ama ben kullaniom suan gel gelelim oyun istatistigine bakicaksan ben techin tam ortasindayim sen ise teche koy kaybettiginde dalga konusu olmus biri bna bu lafi diyor

4 köy kaybettim :) olsun benim için farketmez zaten kestiğim askerlerdende belli oluyo yatanla yatmayan

techin tam ortasında olsa ne olucakki adamlar sana düzgün daldımı yada armadada silinen bi kaç oyuncuya daldıkları gibi

k86da 12 köyüm varken

4 tanesi müttefik klan tarafından saldırı ordum ve savunmam kesildi
diğer 4 tanesini aldılar

elimde kalan 4 köy saldırı ordusuydu gelde savunma yap :)

bide şu var techin tam ortasındasın bu tech klanını hala küçümsemeye kalkıyosun ama hala 1 köy almışlığın yok

bana dalga konusu olmuşsun diyosunda millet sana barbarcı diyo :)

ilk önce adam gibi savaşını yap sonra insanları küçük düşürmeye çalış yoksa her fırsatta önüne gelir bunlar

DeletedUser19351

Ziyaretçi
yav her yeri karıştırmışsınız ne ayaksınız siz böyle:))

bostik oyundan msj attım konuşalım az.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben techden çoğu kişiin köyünü yıktım 1 köy aldım sadece ama onlardan köy almamamın bi açıklaması var dediğim gibi bunuda doğan biliyor sadece

DeletedUser

Ziyaretçi
müco yakinda gelicem op görcez nasil olucak djkantik hesabinin ilk saldirilari atyigin gunler köylerinin demirci ve ciftliklerini yikarken sesin cikmiodu hesap teche gecince toplamissiniz sizin reelde isiniz yok bellide olanlarida bkleyin az :D

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Samet,bu oyunda rakibi küçümsemek büyük hatadır.Sonucta savaş tecrübemiz senden fazla (dosyandaki barbar alımları ve kesim sayın içler acısı)
Bence küçümseme hastalığından vazgeçin.Kibir insanı kemiren kurt gibidir.
Klanımıza gelen barış tekliflerinde bile küçümseyerek ve tehdit ederek teklif yapılıyor.
Allah aşkına anlayın artık.Biz savaştan köy kaybetmekten korkmuyoruz.Tehditle bu işi bitiremezsiniz.
Birisi "barış yapalım yoksa sana saldırcam" diyor,diğeri " op hazır barış teklifimize cevabınızı bekliyoruz " diyor..
Biz sadece gülüyoruz bu tarz tekliflere ve ciddiye almıyoruz...
Eğer gerçek manada barış istiyorsanız samimi olun bizde teklifinize ciddiyetle bakalım.
Bu zamana kadar TECH klanını çok tehdit ettiniz ama elinize birşey geçmedi hüsrandan başka.
Bu tarz küçümseyici tavırlarınız devam ettiği sürece kimseye rahat uyku yok.
Bu arada 1m oldum tekrar :) Klandaşlarıma sonsuz teşekkürler.
kuup23jt.png

DeletedUser32134

Ziyaretçi
W9 ne zamandır sessizdi. Ne oldu savaş mı başladı :)

Sayın bostik, 1m puanınız hayırlı olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
kesiM puani umrumda deil hele ki bunu sizden ögrencek de deilim ben bu oyunu. nese bekleyin sabirla yakinda sirf sizin icin gelicem şimdi bekleyin kami atmamizi 90 saatten koy nasil alinir kendi bolgenizde bile rahat oybatmioruz szi hala laf cabasi icindesiniz

DeletedUser30343

Ziyaretçi
W9 ne zamandır sessizdi. Ne oldu savaş mı başladı :)

Sayın bostik, 1m puanınız hayırlı olsun.

Teşekkürler modum :) daha önce 1m üzeriydim ama savaşta en büyük kaybı ben yaşadım..
Tekrar geçtik,bakalım yine düşcezmi 500bin altına :)

DeletedUser29966

Ziyaretçi
Sametin bişey yapabileceği yokk :D

kaç aydır savaş sürüyo daha yeni ayıkıyo savaşı :)

saldırsada köyü boş bırakın en fazla yıkar :p