Tech-opera savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser30343
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Ustad kiminle savaştığımızı bilmiyoruz artık :) Savaş açanı düşman biliyoruz başımız döndü.
Şu işi rayına oturtun herkesin kafası karışık.
Opera-Tech savaşı diye başlık açtım ama Opera klanı dışında herkesle savaşıyoruz şu anda.

DeletedUser29966

Ziyaretçi
Ustad kiminle savaştığımızı bilmiyoruz artık :) Savaş açanı düşman biliyoruz başımız döndü.
Şu işi rayına oturtun herkesin kafası karışık.
Opera-Tech savaşı diye başlık açtım ama Opera klanı dışında herkesle savaşıyoruz şu anda.

sende haklısın ne diyim :)

DeletedUser19561

Ziyaretçi
ss

1.Operasyon klanını kafama göre daıtmadım gelen talimatlara göre uygun olanı yaptık opera kısaltmalı oldugunu doğru ilk başlarda klanın o zamanlarda armada ya bağlıydık ama sizde zaten bunu biliyorsunuz 80 saatten ordu atıyorsun diyorsun keşke daha yakın olsaydınızda bu kadar zorlanmasaydık çalınan hesabı geri aldıgımda hesap bakıcılığı yapan bjk54 adlı oyuncunuzda bizim klandan 2-3 kişinin hesabının kontrol ettiğini gördüm vede köyleri bostik beyfendiye mesaj atıp boşaltıktan sonra toplattınıda mesajlarını okudum djkantik95 hesabında yaptı bu denilen işi djkantik95 hesabı bugün 100 k ve 25 k kadar köyleri toplandıktan sonra hesap bana geldi buda son sözüm opera yok nirvana var artık

DeletedUser30343

Ziyaretçi
djkantik köylerini zaten alıyorduk.Oyuncu dosyasından kontrol edersen mesaj tarihinden önce köyleri temizleyerek djkantik köylerini aldıgımı görürsün.
Bakıcı almak için bakıcılık teklifi gerekir.Demekki djkantik teklif yollamış.O konu benim bilgim ve ilgim dışında.
Ayrıca djkantik köyleri kaybetmeye başlayınca klandan çıktı yada sizin tarafınızdan çıkarıldı.
Klanınızda olmayan gözden çıkarılmış bir oyuncunun köyleri sizi bu kadar ilgilendirmemeli.
İftira atmadan önce biraz araştırmanı tavsiye ederim.

DeletedUser19561

Ziyaretçi
ss

hesap sahibini bizzat tanıyorum köyleri toplanıyordu mücahidler tarafından boşaltılarak ama misleride bolca kesiliyordu daha sonraları hesaba bakamadı iş dolayısıyla ve nasıl olduysa bakıcı bjk54 oluyor senini aldıgın köylerin hepsi anlaşmalı mesajları bizzat kendim okudum hesabı devrettim tamam laf ebeliğini bırakta kendi klanını toplamaya devam et sen

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Saygısızlık yapma.Oyunu takip et.Lafebeliği yapan sensin..Buraya gelip iftiradan başka bişey yazmadın..
Varsa elinde delil şikayet et vaktimizi bu saçmalıklarınla boşa harcama...
Oyuncu dosyalarına bakıver hangi tarihlerde alınmış bahsettiğin köyler..

DeletedUser19561

Ziyaretçi
djkantik bizim oyuncumuz sen oyundan köyünün boş oldugunu ve gelip alabileceğini söledi mi sölemedi miş vede sende bugün 3-4 tane gerisinide yarına alırım bu konuşmaları okudum diyorum ama sen delikanlı mısın evet öyle konuşmaları inkar etmicek kadar...

DeletedUser33819

Ziyaretçi
arkadaslar lutfen saygı sevgı cercevesınde yapalım tartısmaları kendımızı kucuk dusurucu hareketlerde bulunmayalım

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Samedandkerem...
Dosyana bakan nasıl bir oyuncu oldugunu anlar.(2012-02-08 tarihine kadar 173 barbar alımı ve aynı klandan yada altklandan 33 köy alımı yapmışsın)
Bahsi geçen oyuncu yani senin anlayacağın basitlikte yazayım "djkantik" zaten bitikti.Köy kaybederken klandan attınız.Şimdi mi sahip çıkıyorsun???
djkantik hesabı çalındı diyorsunda zaten bitmiş bir hesabı kim neden çalsın?
Vura vura alınmış köyler.Dibi görüp pes eden oyuncular bakıcı verir,köyleri teslim eder yada hesap siler..Ben işime bakarım.
Bakıcı mesaj atmasa köyleri almayacakmıydık? Köyleri savunma doluyduda bakıcımı köyden çıkardı orduları? Dünyadan haberin yok.Bir türkü dolamışsın diline kendin çalıp söylüyorsun..
Oyun operatörleri burayı okuyor.Eğer ceza sebebi olan bir durum varsa cezayı keserler.
Oyunla bu kadar ilgisiz birine daha fazla yazmak zaman kaybı olacağından dolayı savaş yorumları,tebrik,taziye,başarı dilekleri,şakalaşmalar haricinde yazılan mesajlara artık cevap vermiyorum..

Not: Opera klanı dağıldığı ve savaşın durumu karmakarışık olduğu için bundan sonra savaşla ilgili yorumların olacağını sanmıyorum.
Bu yönde yorum yapılırsa yine savaşla ilgili değerlendirmemizi yaparız..Saygılar..

DeletedUser34217

Ziyaretçi
1.Operasyon klanını kafama göre daıtmadım gelen talimatlara göre uygun olanı yaptık opera kısaltmalı oldugunu doğru ilk başlarda klanın o zamanlarda armada ya bağlıydık ama sizde zaten bunu biliyorsunuz 80 saatten ordu atıyorsun diyorsun keşke daha yakın olsaydınızda bu kadar zorlanmasaydık çalınan hesabı geri aldıgımda hesap bakıcılığı yapan bjk54 adlı oyuncunuzda bizim klandan 2-3 kişinin hesabının kontrol ettiğini gördüm vede köyleri bostik beyfendiye mesaj atıp boşaltıktan sonra toplattınıda mesajlarını okudum djkantik95 hesabında yaptı bu denilen işi djkantik95 hesabı bugün 100 k ve 25 k kadar köyleri toplandıktan sonra hesap bana geldi buda son sözüm opera yok nirvana var artık

Pardon kim köyleri boşaltmış? Ne saçmalık bu? Atmadığım saldırı ordusu kalmadı adama. Dibine kadar indirdim. Köylerini toplamaya başladım adamı hemen klandan attınız. Bide üstüne iftira mı atıyorsunuz? Bu mu sizin savaş anlayışınız? Biz bi taraflarımızı yırtalım düşmana zarar vermek için, barbarcılar gelsin burda bize laf yetiştirsin. Ne güzel dünya.

DeletedUser

Ziyaretçi
ss

sanada sıra gelcek mücahid dhaa yeni slm123 de ceza yedi anlaşmalı köy alımından bostiğide şikayet etmedikde pişmanız biz asilbeye kami atarken siz bizim boşaltımız köyleri topluodunuz puan yapmak kolay bu arada sizin klanda ki düşmandan köy almış düşmanınınz bile yoktu bu saate kadar öle bi klansınız işte

DeletedUser34217

Ziyaretçi
sanada sıra gelcek mücahid dhaa yeni slm123 de ceza yedi anlaşmalı köy alımından bostiğide şikayet etmedikde pişmanız biz asilbeye kami atarken siz bizim boşaltımız köyleri topluodunuz puan yapmak kolay bu arada sizin klanda ki düşmandan köy almış düşmanınınz bile yoktu bu saate kadar öle bi klansınız işte

Ne saçmalıyosun? Ben bu puanları alnımın teriyle yaptım. Sizin gibi barbar toplayarak değil. Asilbeyden 1 köy bile almadım. Boş konuşacağına girersin istatistiklere bakarsın. Bide bana da sıra gelecekmiş. Benim yerim belli kimseden korkum yok buyur gel. Gerçi pek gelebileceğini samıyorum. Foruma bile fake hesapla giriş yapıyorsun senden nasıl korkmamı beklersin?

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Forum modundan rica ediyorum başlığı kapatsın..Konu amacından saptı.
Zaten Opera diye bir klan kalmadı.

DeletedUser

Ziyaretçi
ss

Forum modundan rica ediyorum başlığı kapatsın..Konu amacından saptı.
Zaten Opera diye bir klan kalmadı.

asilbeye dalan bostiğe baksana 300 k ya düşürüoz tekrar 1 mio puan asilbeyi topluor mücahid sen mis atmayı bilmion senide gördüm 2 saat arayla mis atıon anca 300 k lık adamları topluonuz biz baş adamlarınıza dalıoruz buda strateji farkı işte

DeletedUser34217

Ziyaretçi
asilbeye dalan bostiğe baksana 300 k ya düşürüoz tekrar 1 mio puan asilbeyi topluor mücahid sen mis atmayı bilmion senide gördüm 2 saat arayla mis atıon anca 300 k lık adamları topluonuz biz baş adamlarınıza dalıoruz buda strateji farkı işte

Ben karşımdakini kale alamadığım zaman araya 10 saatte koyarım. Zamanında L@ND'a attığım misi sor bakalım nasıl atmışım. Sen de öğrenirsin zamanı gelince. Siz şu ana kadar birtek 78'de muaffak olabildiniz. Gerisi fos. Neyin stratejisinden bahsediyorsun. Oyun bildiğiniz yok. Barbar toplamak sizin stratejiniz. Bostik'in asilbeyi toplaması suç mu peki? Temizleyenler sağolsun bizimkiler toplar. Ki asilbeyi bizim toplamamız gerek size düşmez o k86 bizim olduğundan. Ve daima bizim kalacağından söylüyorum. Sakın sulanmayın buralara gelemezsiniz. Boyunuzu aşar sizin o işler. =)

DeletedUser

Ziyaretçi

biraz erkek olda ismini ver gülüm burdan atarlanmak ile olmuyor

işte meydan
ben kıta 77 deyim
100 köyüm var gelin alın bakiyim
göreyim sizi nasıl adammıssınız :)

DeletedUser30343

Ziyaretçi
Beyler çakma hesap açıp yazanları muhatap almayın..
Bütün w9 gördü kimin nasıl savaştığını..
TECH klanı hala dimdik ayakta Opera diye bir klan yok...O zamanın Armada klanlarına sığındığınız günleri unutmadık :)
Arif olan ham laf söylemez..Yok hesap çalınmış yok anlaşmalı köy alınmış..Yenilginin mazeretleri bunlar..

DeletedUser29966

Ziyaretçi
Beyler çakma hesap açıp yazanları muhatap almayın..
Bütün w9 gördü kimin nasıl savaştığını..
TECH klanı hala dimdik ayakta Opera diye bir klan yok...O zamanın Armada klanlarına sığındığınız günleri unutmadık :)
Arif olan ham laf söylemez..Yok hesap çalınmış yok anlaşmalı köy alınmış..Yenilginin mazeretleri bunlar..

hesap çakma felan değildir EFSANE DUMRUL adlı oyuncu w9dan Saltuklu1 dir.