Tech-opera savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser30343
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sametin bişey yapabileceği yokk :D

kaç aydır savaş sürüyo daha yeni ayıkıyo savaşı :)

saldırsada köyü boş bırakın en fazla yıkar :p

cocuklar ahkem kesio ARTIK :) onu yapamayanlarda var cocuk köy vermekten başka işe yaramayan saldırı alıp boş boş ekrana bakan sonrada hesabı kuzene ona buna veriom diyip kacan sen gibi bir sürü insan var en azından biz işimizi 1. sırada tutuyoruz oyunu deil buna boş boş klan forumlarında sohbet etmiyorum:D

DeletedUser29966

Ziyaretçi
cocuklar ahkem kesio ARTIK :) onu yapamayanlarda var cocuk köy vermekten başka işe yaramayan saldırı alıp boş boş ekrana bakan sonrada hesabı kuzene ona buna veriom diyip kacan sen gibi bir sürü insan var en azından biz işimizi 1. sırada tutuyoruz oyunu deil buna boş boş klan forumlarında sohbet etmiyorum:D

:D :D
süper oyuncusun ya

377 sametandkerem [DuMRuL] 6,20 Mio. saldırgan
729 sametandkerem [DuMRuL] 1,60 Mio. savunan

175 L@nd [DuMRuL] 11,23 Mio. saldırgan
379 L@nd [DuMRuL] 3,42 Mio. savunan

yaklaşık her şekilde senden daha çok kesmişim

düşmandan aldığın oda taaa ne zamanlarda aldığın 2-3 köyün hesabını yapma

hesabı devrettim olayları bilmiyosun hani sen diyosun ya bilmesi gerekenler biliyo diye işte aynen öyle her velede söylemiyorum

şimdi git askerini kes savaş sonra gel :D ben forumda takılıyorum arada görürüm elbet :) şuan hesabımdaki yeğenim bile senden daha iyi oyuncu :D

alın bide siz kıyaslayın :D
http://tr.twstats.com/tr9/index.php?page=player&mode=conquers&id=1183336&type=&pn=-1 L@ND

http://tr.twstats.com/tr9/index.php?page=player&mode=conquers&id=163531 sametandkerem

:D hadi bakam görem seni :D ne yapacaksın teche :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
cocuga laf anlatmak daha kolay sna bsindan beri bilmedin konularda knusma diorum ama veletler ne anlar laftan nese hicbisiyi aciklamak zrunda deilim ben doganin evinde ikende dedim w9 ile urasmis olsak bu hale gelemezdiniz siz

DeletedUser34217

Ziyaretçi
kesiM puani umrumda deil hele ki bunu sizden ögrencek de deilim ben bu oyunu. nese bekleyin sabirla yakinda sirf sizin icin gelicem şimdi bekleyin kami atmamizi 90 saatten koy nasil alinir kendi bolgenizde bile rahat oybatmioruz szi hala laf cabasi icindesiniz

Sana bol bol gülerim ben. Savaşmadan savaş tecrübesi elde edilmez. Boş boş atma buralarda. Benim yerim belli gel vur! 90 saatten köy alıcakmış. Sen 1 saatten köy al da 90'ı sonra düşünürsün. Bir de ileri geri konuşup adamı hasta etme. Yok djkantik hesabı Tech'e geçmiş de köylerini öyle toplamışız. Bütün kamilerimi harcadım ben o adama ne konuşuyosun? Sana op sırası gelince görürsün op nasıl olurmuş köy nasıl toplanırmış. Ayrıca 86'da dibimizdesin tekrar hatırlatırım. Fazla uzun sürmez yani acıtmadan ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
beyler ben techten çıkıyorum samet op yapcakmıs bu riski göze alamam :(

DeletedUser29966

Ziyaretçi
cocuga laf anlatmak daha kolay sna bsindan beri bilmedin konularda knusma diorum ama veletler ne anlar laftan nese hicbisiyi aciklamak zrunda deilim ben doganin evinde ikende dedim w9 ile urasmis olsak bu hale gelemezdiniz siz

:D :D :D valla bugüne kadar pek bişey yaptığını görmedim :D

bana velet diyo bak bak triplere :D sen git teche op yap :D oyunu oyna bebe büyüde gel :D

DeletedUser34217

Ziyaretçi
Bu büyük op'u dört gözle bekliyoruz. Ama bak başkasına söz verme sadece bizim için demiştin, kırılırım sonra. =)

DeletedUser19561

Ziyaretçi
savaşa katılmama nedenim sabah 7 akşam 8 oyuna giricek 5 dk bile olmaması idi ama savaş bitmeden önce köy topladım k 86 da bunu savaş zamanı söyleyemezdim op yapılmamıştı bna düzgün bunu duyan yapardı ayık olucan hesap bşında bkıcı vardı hem :)savaş puanına bakıorsunda kamiyi atıp atıp kesim puanı yapıorsun zaten barbar köy boşaltmak bile kesim puanı yapıoyor kendin köy kaybetmekten başka neye yaradın doğana biliyordu o zmnlar kimin ne oldugunu şuan bnim sınırda köyüm yoksa doğan istemediğindendir bilmiyorsun konuşuyorsun oyuncu bile deilsin bna göre ya neyse:D
tech klanına lafım yok ne kadar yüksek puanlı oyuncumuza op yapmadıysada çok güzel savunm yaptılar tebrik ediyorum şimdilerde çok çok iyiler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu savaşı dışardan izledim ama 2 tarafta iyi savaştı ama tech gerçekten biraz daha zorlasalardı k76 ya kadar k77 ye kadar ilerlerdi diye düşünüyorum ama dumrul yada armada tam yerinde oplar yaptı ve sızmaların çoğunu durdurdular savaşın bitmeside 2 taraf için olumlu olmuşdur umarım