Speed Dünyası Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu konunun açılma amacı speed dünyalarının oluşturma sırasında önerilerinizi almaktır.Konuyla alakasız postlar kaldırılmıştır.Alakasız postlar atmaya devam ettiğiniz sürece size sunulmuş olan bu şansı kaçıracaksınız.Tekrardan şikayet ettiğinizde böyle önerilerinizi sunacağınız bir yer belkide olmayacak.

-AzraiL-

Yasaklı
1- Verilen ödüllerin arttırılması ve hemen hesaba geçmesi.
2- klan kişi sayısının artması
3- Alt klan vb. Olmaması

Ortalama Biri

Misyoner
Ramazan raundları dışında da araya 1 2 raund serpiştirilse fena olmaz aslında. Gün içinde iftar vaktini beklerken zaman geçirmek isteyenler için güzel olur.

DeletedUser66808

Ziyaretçi
Bende bi öneri sunmak istiyorum. Bizim tr speedlerde görmediğim ama polonyalıların speedlerınde arada bir attıkları 10 köylü başlangıc hrb8 ler 3 köylü başlangıc hrb5 ler çok hoş oluyor. oynaması da bir o kadar zevkli geliyor bana . Bir çok speed oyuncusu da böyle bir farklı speedi beğeneceğini düşünüyorum.

DeletedUser66815

Ziyaretçi
Normal altın masraflı hrb 8 barbar alımı kapalı açın

DeletedUser65203

Ziyaretçi
Speed acin sayin modlar haftasonu speddleri bekliyoruz .oruc oruc oyun oynayalim vakit gecsin sizlerden ricam

DeletedUser65203

Ziyaretçi
taksit taksit acmasanızda hafta sonunu doldursanız sayın modlarım .sizlerden ricam sizlerinde girip cıkma derdi,niz olmaz kurun hafta sonu biz oynuyalım

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
İkili tartışmayı bırakınız, konunun amacına göre post atınız.

TyPHonE

Yasaklı
Lütfen yarın veya ondan sonraki gün hrb0 açabilir misiniz altın masrafı %50 ucuz ham üretimi 1x çok güzel olur şimdiden teşekkürler modum

TyPHonE

Yasaklı
Dipnot:Bu hrb 4 ler ve 5 ler artık sıktı modum bundan dolayı 1 tanecik hrb 0 ilaç gibi gelir insanlara

Durum
Konu yanıtlara kapalı.