Speed Dünyası Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhabalar şövalyeler,speed konusunda isteklerinizi bir araya getirmeye karar verdik.Bu başlık altında speed dünyalarımızın nasıl olmasını istediğinizi yazabileceksiniz.Uygun görülen önerilerinizi size anket yoluyla tekrardan soracağız.Ankette çıkan şekillerde oluşturmaya dikkat edeceğiz.(Saat, gün, bina yapıları,hrb, hız bonusu barbar köy miktarı, ve ödüller hakkında fikirlerinizi sunabilirsiniz)​

Tykor

Mızrakçı
Her gün ve günde en az Ramazan speedleri gibi 4-5 defa speed açılması temenni ve arzumuzdur

Mesela normal dünya gibi başarıların açık olmasını önerebilirim

DeletedUser

Ziyaretçi
Yakında Ramazan Turnuvası olacaktır eminim ki,

Ramazan turnuvalarında 4 farklı seviye ile başlangıç yapılıyor diye hatırlıyorum. 1 hafta boyunca sırasıyla HRB 8-7-5-0 olmuştu sanırım. Benim öncelikli ricam barbar alımlarının tamamen kapalı olmasıdır. Özellikle 8 ve 7 de.

Barbar köylerin (yapılabilir mi bilmiyorum) kıtalara adaletli dağıtılmasını temenni ediyorum. Bir kişinin çevresine biriken barbarlar başka bir kişiye speed gibi hızlı oynanan bir oyunda 9-12 saniye gibi mesafelere düşebiliyor. Buda belli bir dezavantaj oluşturabiliyor. Mümkünse Yeniden Başla seçeneği aktif olursa oyuna giren ekipler birbirine yakın düşebilir buda rekabeti arttırabilir.

Ramazan speedi için özellikli önerim, klanlar birden fazla ekipten oluşabiliyor. Bu nedenle klan limitleri kesinlikle en az 10 kişilik olmalı. Bu sayede birden fazla alt klan olma ihtimalini kaldırmış olabiliriz.

Ödüller konusunda çoğumuz aslında speed roundlara ödülleri için girmiyoruz. Zaten 30 pp kazanmak için 60 pp harcamamız gerekiyor :D Bize o roundda aldığımız zevk yeterli olabiliyor. Ama kazanılan ödüllerin 30 günlük bir bekleme süresi sonrasında atılması biraz can sıkıcı olabiliyor. Bu konuda bir düzenleme getirilebilir bence.

Onceelikle belirtmek isterimki kesinlikle @September* dedigi cogu seye katilmiyorum :)
Bende kendimce bi seyler karaliyayim bakalim :)

Her zaman belirttigim gibi raundlarda cesitlilik olmasi en buyuk temennim ve aslinda bu son zamanlarda biraz biraz yapilmaya baslandi zaten...
gerek hedef koy raundu gerekse 0-100 misyoner vurusu olan hrb8 raundlar bunun cok guzel bi gostergesi...

acilan normal speed raundlarda ise kesinlikle ne bazilarimizin istedigi gibi hrb5 ve uzeri raundlarda barbar alimin kapatilmasini nede bazilarinin istedigi gibi her raundun hrb0 normal hammadde normal altin acilmasini isterim:)
ben sahsen kendimde barbar alimli speedleri sevmem ama normal altin normal hammede hrb0 larida sevmem ama bunlari seven kisilerde varki boyle raundlarda talep ediliyor, bu konudaki tavsiyem mesela
hrb7 raund acildiginda her zaman 4x hammade uretim %50 ucuz altin barbar alimi acik olmasi yerine bu ozelliklerin surekli degismesi
hrb8 raundlarda surekli altin masrafinin 168000 180000 150000 barbar alimi acik olmasi yerine bunlarinda degismesi :)
Buna benzer bi kac ornek daha verebilirim :)

cata raundlarinda hrb0-hrb1 den baslamasini oneririm tabi buda degiskenlik gosterebilir hrb5 ten baslamasini sevenlerde vardir :)

bash raundlar uzun surdugu zaman bana cok yorucu geliyor o yuden bash raundlarin suresininde her zaman 2 saat olmasi gerektigini dusunmusumdur ayrica bu raundlardacaylak korumasinin 5 dk olmasi gerekir :)

ve eger ramazan turnuvasi olucaksa lutfen bu sene saati degissin :)
ayrica 2 sene once ramazanda sahurdan sonra hrb8 3 koylu baslangic barbar alimi kapali cok eglenceli raundlar aciliyordu bu senede acilsin :)

@September* klan limiti 10 yorumunada kesinlikle karsiyim o ne la oyle oldu olucak normal dunyadaki butun adamlari getir:p

aklima geldikce dahada yazarim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Belki benim bi planım var, alt yapısını yapıyorum olamaz mı :p

Bence burda sinandik firsat verilirse nasil istekler yapicagmiz konusundaa :p

ama yok eger gercekse vicdanli birisi bu 3 gunluk raundu kaldirir onun yerine farkli turlerde 10 tane raund ayarlar :D

yok onu yapiyorsa oyun hizini ve birim hizini arttirir:)

onudaa yapamiyorsa bu raunda odul ekler:(

onuda yapamiyosa bu basligi kapatsin o_O

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan ki 4 günlük round, 12 saatte bitebilecek bir oyun. 12 saat sonunda oyuna kim girerse girsin bir hedefi ve iddaası kalmamış olacak. Boş yere çöpe giden 3 gün...

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Speed için önerisi konusu açtık konuyla alakalı yazan kişi sayısı belli biz konuyu açmadan önce şikayet eden kullanıcı sayısı daha fazlaydı.

Speed için önerisi konusu açtık konuyla alakalı yazan kişi sayısı belli biz konuyu açmadan önce şikayet eden kullanıcı sayısı daha fazlaydı.
speed oynayan arkadaslar genel olarak forumu aktif kullanan kisiler degil zaten modum:)
uzun sure speed olmayinca yada tek tip speeddler acilmaya baslandiginda gelip sikayetlerini bildiriyolar gelenlerin sayisida cok az:)

dunden beridir speed icin bakiniyorum ama bugun ozellikleri gorunce normal dunyada hesap acar daha hizli kasarim dedim kendime girmedim o yuzden :)
su andada oynanan raundta hic rekabet olmadigini garanti edebilirim
hatta bir idda daha atiyim ortaya
su anda o dunyaddaki asker sayisinin %90 ilk 10 kiside eger ordan bi ekip diyerine ustunluk saglarsa 4 gun boyunca 5 tanesi farmville oynayacak:)

o yuzden su anki onerim bu dunyanin bir an once kapatilip yerine baska speedler acilmasi :)

DeletedUser65203

Ziyaretçi
iyice cilki çikti bu speed raundlarının hem ödülsüz oyun koyuyorsunuz hemde 4 günlük raund acıyorsunuz . iyice zirvaladınız bence

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
iyice cilki çikti bu speed raundlarının hem ödülsüz oyun koyuyorsunuz hemde 4 günlük raund acıyorsunuz . iyice zirvaladınız bence
Sizinde fikrinizi almak için konuyu açtık uslubunuza dikkat ederek fikrinizi söyleyin bizlerde ona göre hareket edelim.

ben bi oneti daha sunayim su anki oyun odulsuz evet ama xxx xxx2 xxx3 diye klanlar kurulmus bunun onune gecmek icin oddulleri daha cazip yapin mesela klandakilere verin yada siralamada ilk 3 oyuncuya ve speedlere girenlerin ne oynadigini ve odulleri bilmeleri icin onlari foruma getirmenin bi yolunu bulun :D

DeletedUser59677

Ziyaretçi
Ramazan raundları olacak mı bu sene de ? olacaksa erken bitsin de çalışanlar da faydalansın speedlerden : )

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet, Ramazan Turnuvası yapılacak mı? Duyuru ne zaman olacak, ödüller neler? Bunları bekliyoruz bizde arkadaşlarla :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Speedlere az giriyorum ama genel olarak şunu belirtmek istiyorum.

Belki benim oynadigim dünyaya denk geldi ama belirtmek istiyorum.

Dünyaya girdim hrb8 falan yani 10k civarında köyün puanı. 10 ya da 15 dakika çaylak süresi var neyse yağma yapıyorum 2 birim sağıma bi eleman geldi bana saldırıyor ben ona saldıramıyorum. Benden 5 dakika sonra geldi diye benim ona vuramadigim,onunsa bana vurabildigi 5 dakika ortaya çıkmış oldu ki speedde 5 dakika çok büyük bi süre. Ordumu kestiği için köyümü de almasi uzun sürmedi.

Bende giciklik olsun diye sürekli tekrar başladım adama saldırdım çaylak bitmesine yakın köyü başkasına paslayıp tekrar girdim tekrar saldırdım adam da en sonunda çıktı speedden.

Yani tamam ben adamla uğraşırken müthiş eğlendim ama saçma değil mi? Caylak korumasında iken başkasına saldıran oyuncunun komutu gönderdiği an koruması kalkmalı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.