Speed Dünyası Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
bana sorarsan gir kas:)

bu arada speed açılmıyor diye bende çok eleştiri yaptım ama bu hafta hariç yaklaşık 4-5 hafta boyunca nerdeyse her gün speed vardı :)
yanılıyor olabilirim ama genelde yeni dünya açılışlarında böyle aksaklıklar oluyordu hep yada denk geliyordu o zamanlarda açılmaması :)
muhtemelen w50 duyurusu yapıldıktan sonra gene bi düzene girer raundlar:)

JrFly

Dük
ben w49 da bile 500 pp zor kastım oralarda hiç kasamam ben anlamıyorum bu pp kasma işlerinden özel taktik ve tekniklerinizden yararlanmak isterim :D

DeletedUser63568

Ziyaretçi
10 kere yazdık son kez tekrar yazıyorum. Öneriler dikkate alınmayacaksa başlığı silin gitsin biz de boşuna dil dökmeyelim.
BARBAR ALIMI olan dünyalar istemiyoruz !! ( Millet savaşmıyor barbar alıp savunma basıyor)
BARBARLARIN oyunculardan hızlı geliştiği dünyalar istemiyoruz. !! ( bi mutfağa su içmeye gidiyorum yanımdaki barbar beni geçiyor.)
26 paunlık iki köylü başlangıç KANSER!! ( Yahu tek köy 26 puan zaten zorluyor. 2 köy aynı anda geliştirmek ölüm. Bunu yapacağıma w48 de yeni hesap açarım bak w50 demiyorum)
Son olarak çaylak süreleri. Bakın rakip oyuncu haritada dibine düşüyor aramızda 3 dk çaylak süresi olsun. O 3'dk da adam senin köyünü elek ediyor ama çaylak koruması olduğu için beyefendiye dokunamıyorsun. Bu konulara çözüm lütfen..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.