SOYLULAR VS ALARM

DeletedUser65421

Ziyaretçi
Başlığı açan kişi gayet düzgün bir şekilde raporlarını paylaşmış yorumlarını yazmış gayet beyefendi birisi anlaşılan kadarıyla. Siz neden bu kadar küçümseyip yazıyosunuz onu anlamadım. Troll şaka yapılır elbette sizinki küçük düşürmeye girmiş.

Elmacı

Okçu
Başlığı açan kişi gayet düzgün bir şekilde raporlarını paylaşmış yorumlarını yazmış gayet beyefendi birisi anlaşılan kadarıyla. Siz neden bu kadar küçümseyip yazıyosunuz onu anlamadım. Troll şaka yapılır elbette sizinki küçük düşürmeye girmiş.
Benim amacım küçük düşürmek değil şahsen, öyle anlaşıldıysam özür dilerim.

DeletedUser65421

Ziyaretçi
Estagfrullah ben kendi gözlemime göre yazdım, tabiki sizin içinizden geçeni bilemem. Benim yapığımda sadece bir yorum

Öncelikle arkadaşa teşekkür ederim. anlasılan iyi niyetli bir arkadasımız ve Belli ki buraların yabancısı ...

Bir zamanlar hepimizin oldugu gibi mizah yapılır ama dalga geçmeseydiniz iyi olurdu.

Alarm ile savasınızda basarılar dilerim

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Forumda her yer allak bullak olmuş , her gün hakaretten banlanma oluyor , tüm başlıklar trolleniyor birşey yok ama dün aramızda makara döndürünce herkes ajitasyon moduna geçmiş.Biz güldük eğlendik , yalnızbaron isimli arkadaşımız da gayet olgunca davrandı kendisine teşekkür ediyorum.Çok iyi niyetli bir insan , ekibide iyi ama daha yeniler muhtemelen.Bu dünyada olmasa da başka dünyalarda başarılı olabiliceğine eminim.Soylu klanlarına ve kendi ekibime başarılar dilerim.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
Haklısın kanka adamlar nop, cinden felan rapor atıyor bize bak biz kızıldan kafkastan alarmdan rapor atacağız :D utandım şuan

kendinle çelişme istersen

DeletedUser58688

Ziyaretçi
napcan be arkadaşım sana mı kaldı milleti savunmak soa başlığını git koru burada sana luzum yok

DeletedUser65421

Ziyaretçi
Hangi başlığa istersem oraya yazarım kimseyi ilgilendirmez forum kurallarına uygunsuzsa buna moderatör karar verir sadece, sen değil.