SOYLULAR VS ALARM

Pantürkizm*

Kılıç Ustası
yalnızbaron ciddiye almış alarm klanına saygı duymuş kendi ekibiyle gücünün yettiği kadar savasmıs raporlar koymuş alarm klanı üyeleri ise alay ediyor sanki alarm klanında değil gibi tiye alıyor bence yakışmıyor :)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
yalnızbaron ciddiye almış alarm klanına saygı duymuş kendi ekibiyle gücünün yettiği kadar savasmıs raporlar koymuş alarm klanı üyeleri ise alay ediyor sanki alarm klanında değil gibi tiye alıyor bence yakışmıyor :)
eee:) senin klanının forumda yazdıkları mı yakışıyor kimi örnek alalım ne diyorsun bu konuda?

Bilmedenoldu*

Yasaklı
dünya başladığından beri nerdeyse başlık açmadık, foruma katılımımız minimum seviyede, rakipler başlık açıyor, mecbur cevap veriliyor. forum tamamen makara olmuşken, kendi içinde makara yapan arkadaşlarımızı eleştirmek biraz acımasızca.

dediğim gibi soyludaki arkadaşlara başarılar,

YALNIZBARON

Yasaklı
Size de başarılar dilerim.

dünya başladığından beri nerdeyse başlık açmadık, foruma katılımımız minimum seviyede, rakipler başlık açıyor, mecbur cevap veriliyor. forum tamamen makara olmuşken, kendi içinde makara yapan arkadaşlarımızı eleştirmek biraz acımasızca.

dediğim gibi soyludaki arkadaşlara başarılar,

DeletedUser58688

Ziyaretçi
Bu konunun açıldığından haberleri yoktur arkadaşların. Oyuna odaklanıyorlar sayenizde fakesiz bir gün yok.
bazı oyuncular yeni yada oyunu unutmuş bence bu dunyadan sonra bıraz daha oynamayı ögrenebilirler onemli olan ekibi bırlıkte tutmak ılerleyen dunyalarda tecrubelı sekılde devam edebılmek o yuzden gerceklerı konusayım bu savası tecrube edınmek olarak görmeniz size daha faza kazanc saglar

kntekin

Mızrakçı
Foruma müdahil olmadım girmedim çıkmadım diyorsun. :D Forumdan hiç düştüğünü göremedim kaç gündür yaw :D Bu ne pırasa ne lahana turşusu... :)

Tekrar yeniden başlamış olan savaşta başarılar diliyorum... :)

DeletedUser61837

Ziyaretçi
Soylular klanina başarılar dilerim bol raporlu güzel bir savaş olur umarım henüz bildiğim kadarıyla aktif bir savaş durumu olmadı. Karşıda ki rakibi küçük görmeden emeğe saygı ile her iki tarafa da bol şans