SOYLULAR VS ALARM

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Berk ***
1 yıl önce
Yavru kediler niye bişe demiyor...

kntekin

Mızrakçı
Öncelikle arkadaşa teşekkür ederim. anlasılan iyi niyetli bir arkadasımız ve Belli ki buraların yabancısı ...

Bir zamanlar hepimizin oldugu gibi mizah yapılır ama dalga geçmeseydiniz iyi olurdu.

Alarm ile savasınızda basarılar dilerim

Bizim Soylularla ilgili bi sıkıntımız ya da dalga geçmek gibi bir niyetimiz olmadı. Savaşın kaderi neyse o olsun. Kendi aramızda makara yapalım dedik. İyi de gülüştük. Başka bir şey anlaşılmasın. Zaten savaşla alakasız insanların yoğun olduğu yeterince trollemeler var forumları...

DeletedUser58688

Ziyaretçi
soylu klanıyla bır sorunumuz yok kendı aramızda güldük eğlendik kendılerı duzgun bır rakıp çıktı sasırtıcı sekılde elit klanından kopma bır klan elit klanındakı arkadasların klanımız hakkındakı söyledıklerı seylere göre burası bıraz komık kalıyor iddialı girişlerin ardından elit klanından ayrılan soyludan bu kadar edep beklemezdım o yuzden savasın başlangıcını bılmeden buradakı eglencemızı garıp bulanlar bence savaslarımızın ılk gunlerını acıp bakabılırler:)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
ayrıca 6 klanla savırken hepsı aslandı bunların sımdı foruma gırmez oldular o yuzden dalga geçmemiz normal eğer bu kadar iddialı alarmla ilgili kötü seyler söylenir ve bunu yapamazsalarsa bızımde dalga gecmemız normal savasın ılk gunlerınde bız konusmayan taraftık hatırlatırım:)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
ayrıca yeni klan kurdukları için savaşın yeni başladığını zannettikleri için ekstra eglencesıne yazdık zaten elıt klanıyken bız savas halındeydık sadece savas ılanını yenı verdık yenı klan kurulunca savastan komple yenı bır savasmıs gıbı baslık acması arkadasın sacma bırsey anladık soyu klanı oldular ama savas daha dunyanın basında basladı.

YALNIZBARON

Yasaklı
Herkesin bakış açısı farklı tabi biz ELİT'in devamı değiliz biz birleşen veya ELİT'ten kopan üyeleri toplayan bir klan değiliz bizim bir amacımız gayemiz var her ne kadarda sayıca üstünde olsanız oyunun zevkini tatmak için savaşı tercih edip savaş olarak sürdürdük savaş ciddiyeti kazanıldığında bu başlığı açtım sizlere saçma gelebilir veya 2 Klan toplanmış kendi çapında eğlenmeye çalışıyorlar diyebilirsiniz ben sizinle hiçbir zaman şahsi konuşmadım her zaman klanımı temsil ettim öyle yapmaya da devam edeceğim.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
Herkesin bakış açısı farklı tabi biz ELİT'in devamı değiliz biz birleşen veya ELİT'ten kopan üyeleri toplayan bir klan değiliz bizim bir amacımız gayemiz var her ne kadarda sayıca üstünde olsanız oyunun zevkini tatmak için savaşı tercih edip savaş olarak sürdürdük savaş ciddiyeti kazanıldığında bu başlığı açtım sizlere saçma gelebilir veya 2 Klan toplanmış kendi çapında eğlenmeye çalışıyorlar diyebilirsiniz ben sizinle hiçbir zaman şahsi konuşmadım her zaman klanımı temsil ettim öyle yapmaya da devam edeceğim.
sen eliti dagıtıp yeni klan kurmadın yani:D

DeletedUser58688

Ziyaretçi
savas dusuncenız farklı olabılır beraber geldıgın ınsanlar burada forumda alarm hakkında atıp tutarken nıye gelıp demedın guzelce savasalım forum oynuyorsun bence.

YALNIZBARON

Yasaklı
Kimse hakkında da atılıp tutulmasını bugüne kadar tasvip etmedim etmem de bu bir oyun bir oyun için bu kadar kasılmaya gerek yok. Herkes eğlencesine baksın.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
O zaman ki diyaloglara şahit olsaydım emin ol müdahil olurdum konuya.
:) sorun yok guzelce savasımızı verıyoruz bence ama sızı temsıl eden ınsanları ıyi secmelıydınız basta. hatalar duzelebılır bundan sonrası daha önemli tabiki

YALNIZBARON

Yasaklı
Başkasının sırtına yaslanarak savaş kazanılacağını zannedenler müttefikleri dağıldığında kaybettik diye panik yaparsalar başka oyunlara geçmek için sirkü çekerseler ben de bana inanlarla devam ederim .

Benim yerim de başka biri olsaydı eminim ki tek köyü varken hesap sil yapıp samimi arkadaşlarının yanında world'e yeniden başlardı aksine o gece ben burada kalma kararı verip mücadeleye devam dedim hiç bir şekilde yılmayacağım 10 kere de sıfırlansam 11.de yine bu bölgede bu cephede başlayacağım world sonuna kadar bu böyle gidecek.

Geceniz güzel olsun kalın sağlıcakla.

:) sorun yok guzelce savasımızı verıyoruz bence ama sızı temsıl eden ınsanları ıyi secmelıydınız basta. hatalar duzelebılır bundan sonrası daha önemli tabiki

DeletedUser58688

Ziyaretçi
devam edebilirsiniz oyun buna açık bir platform herkes savasmaya geldı bırı yenıcek bırı yenılecek :)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
klanınızın elitle alakasız olduğunu anlamış olduk kendini güzel ifade ettin bundan sonra bu baslıkta geyik muhabbet olmucaktır kendi klan arkadaşlarımda bu yazıyı okurlar zaten dıkkat edersınız sevınırım alarm ailesi.