Sons of Anarchy güncel diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

BirDost*

Ağır Atlı
Başarılar.

Klan sayısı çok bir anlam ifade etmiyor o kıtada olan birisi premium haritasından büyük haritadan renklendirerek gösterirse zirveyi sisi armutu ve soa yı en azından bir fikir edinmiş oluruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Al çetincim tt2

hrs1.png

DeletedUser49510

Ziyaretçi

Fatihcim 5.7 k kesimin var benim bile 3 katı durumda ki ben 10 gundur puan olarak zerre artmayan sadece pre kasan bir adamım :) Aldıgın köylerin biri barbar biride noname diye bir klandan (Ki bölgede böle bir klan oldugunu ilk defa göruyorum ) Şimdi burada bizim amacımız tartışmak degildi ama sana samimi bir soru sormak istiyorum. Durumlar böyle iken hangi akla hangi cesarete guvenerek bunu iddaa ediyorsun ?
Bak hala diyorum biz size yapamazsınız edemezsiniz demedik. Biz zaten devam edicez o birin yanına 2 sıfır da ekleriz yaparız bunu :) Ama sen bu yorumu yaparken kendi adına mı konuştun yoksa bölgeden topladıgın klanlara ekiplere guvenerek mi konuştun ??

Bu gune kadar adam akıllı bir savaşınız bence olmadı. SİS & ARMUT Paktına karşı ZİRVE tek olmasına ragmen 10 köy farkla öndesiniz :) Yani bir özlu sözun de dedigi gibi "Tum kuşları hallettiniz , bir leylekler mi kaldı ? " Bence oyunumuza bakalım sessizce :)

serhat hızlı koşan atın pisliği seyrek düşer derler, benim oyun anlayışım bunu gerektirir, gidipde sağı solu kesmem ben kalıcı olmaya çalıştığım bir world'de 50 60 köye ulaşana kadar adraksiyona girmem, gerekmediği sürece klanımdan kimseyi de savaşa sokmak istemem güç kaybetmesinler diye, world de 750 klan var sana bu durumu daha öncede açıklamıştım bir savaştan sağ çıkmak önemli değil en az zararla sağ çıkmak önemli olan. ben şu an savaşıyorum haklısın sürekli kademe basıyorum wolrd'ün başından beri

ben neye güvenerek mi bunları söylüyorum 4 tane klan yıktık üstelik iç ice olduğumuz klanlardı bunlar. coğu bir hafta bile sürmedi, zirve ye gelince zirveyi sadece kesiyorum köy alınmasını istemiyorum cünki müttefiğim olan sis klanlarını buraya taşımak istiyorum köyleri onlar alsın ki savaşacağım zaman yanımda sis klanlarıda olsun. savaş bölgesine uzak kalmasınlar

burada amacın tartışmak değil belki ama, armutla savaşıyoruz ve yeniyoruz gibi bi hava hissettim. harita okumayı bilen herkes farkındadır durumun ne savaş var nede kazanan var olmasıda çok zor zaten, ne yapıyım 30 40 saate kamimi attırıyım oyunun başında, sizinde güvenceniz bu galiba :)

bu güne kadar adam gibi savaşımız olmadı ama ne hikmetse wolrdün başından beri kesimde ilk 3 den düşmüyoruz, tesadüf işte barbar kestik de o yüzden oldu bu puan :)

bölgemdeki tüm kuşları ya hallettim yada hallediyorum serhat, bence sende bölgene bak, ismi lazım değil adamın birinin gazına gelipte armut'a ne kadar zarar verirsem kar kafasından gitme, ha bu arada haberin olsun o ismi lazım değil dediğim adam varya defalarca müttefiklik teklif etti bize, onun bunun piyonu olmaya o kadar hazırsınız ki sorun değil piyon da taştır yenilebilir :)

BirDost*

Ağır Atlı
Ama hakikaten 9 klan olsalar ne yazar :D nerdeyse alakanız yok :D

10 köy falan var galiba kuzey tarafınızda olan toplarsınız zaten onları :d

Henüz savaş başlamış demek için çok geç gerçekten :D

DeletedUser49510

Ziyaretçi

işte demeye çalıştığım şey tam olarak bu :)

inacira

Kılıç Ustası

bölgemdeki tüm kuşları ya hallettim yada hallediyorum serhat, bence sende bölgene bak, ismi lazım değil adamın birinin gazına gelipte armut'a ne kadar zarar verirsem kar kafasından gitme, ha bu arada haberin olsun o ismi lazım değil dediğim adam varya defalarca müttefiklik teklif etti bize, onun bunun piyonu olmaya o kadar hazırsınız ki sorun değil piyon da taştır yenilebilir :)

Öncelikle olaylar ile hiç bir alakam yok bir forum okuru olarak bakıp okuyorum fakat;

Burada birisine bir göndermede bulunuyorsan o kişinin ismini de söylemekten çekinmemelisin bence.

Ha illa göndermede bulunucam diye ne kendini yüksek görmeye çalışmalı ne de o kişiyi küçük düşürmelisin.

Birilerine piyon demeden önce önce insanın kendisine de bakması gerekir diye düşünüyorum, piyonu bu kadar seven birisi piyonları çokta küçük görmemeli bence.

Ha söylediklerine gelirsek kişisel düşüncelerimden sonra;

Sizde şuan bulunduğunuz duruma piyonlar sayesinde geldiniz,bence bunu unutmamanız gerekir :)

Şuan ki sıralama ve harita durumuna sizlerde diplomasi sayesinde geldiniz, o yüzden diplomasi hamlelerini çokta şey yapmamak lazım :)

Son olarak ben en son birine böyle göndermelerde bulunduğumda değil 30 saat 100 saate kami ve mis atmışlığım vardır :) O yüzden bu kadar içinize oturan şeyler varsa bence süreyi bahaneyi etmeyip,saldırmayı deneyin ki dediklerinizin gerçekliğini forum okurları olarak görmüş olalım tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Fatih daha önce sana şunu açıkladım

Stratejilerimiz farklı evet ama sizin klanınız vizyonsuz dedim sen bunu kabul etmedin. Sana dedim ki Zirve klanı 1 köy 2 köy iken savaşa girmiyorsun 1 hafta sonra girsen nafile adamlar sana kolay yedirmez kendini, dedin ki ekibimi saglama almam lazım... Bak ARMUT un yıktım dedigi klanlar BEKCİ,HKMDR diger 2 klanı bilmiyorum ama bu klanları tek başınıza yemediniz canım öyle biz yıktık yok. Koy savaş istatistiklerini kaç köy aldınız görelim :)

Daha düne kadar savaş halinde oldugunuz USTA klanı size geçti, ki bu klanda sizden çıkma idi, Bölgeniz de ne kadar oyuncu aldınız sayamıyorum ilk 2 klanınız haricinde zaten saglam ekibiniz yok. Ki sizde diyorsunuz ki 9 klandan 5 klana duşucez, 4 klan * 50 = 200 tane adamı ihraç edeceksin toplayacaksın demektir buda. Yani strateji şu, mavilik içinde kalabalık ekip ol, bu ara ufak tefek savaşlar ile gelişimini surdur. Ardından pasifleri ele onları topla, işte sonrasında vakit kalırsa gerçekten savaşırız taktigi :)

Ben kimsenin gazına gelmiyorum. Dogrudur olabilir diplomasi için kaç defa size gelmiştir SOA yetkilileri bundan normal bir şey yok, yanlış olan senin gelip bunu bu ayıp bir şeymiş gibi burada dillendirmen.

Senin bölgendeki kuşlar pek bir sıkımlık canı varmış fatih 5k kesim puanı ile iyi halletmişsin, bizim burada kuşlar pek bir hırçın pek bir sert :)

Bu arada aradaki mesafeleri dert etme azaltıcam ben yakın zamanda... Burada raporları mı köy fetihlerimi paylaşıcam size karşı :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Skıntı yok dostum bize yazık degil bir iddamız yok savaşırız yeneriz yeniliriz oyun bu her an herşey olabilir bizlik skıntı yok serhat da kardeşim gibi biri istedigini yazar gaza getirir getirmez gaza gelmekte iyidir.

Tekrardan iyi savaşlar dilerim

hocam bende size başarılar dilerim canı yürekten. inşallah beni yanlış anlamamışsınızdır, demeye çalıştığım şeyi anladıysanız ne mutlu bana :)

amacım hiç bir zaman hakaret etmek değil, 3 klan değil sağlamından 3 kişi bile 9 klanı yıkabilir kimseyi kücümsemem ben, inşallah birbirimize daha da yaklaşırız da savaşlar çok daha güzel geçer

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Fatih daha önce sana şunu açıkladım

Stratejilerimiz farklı evet ama sizin klanınız vizyonsuz dedim sen bunu kabul etmedin. Sana dedim ki Zirve klanı 1 köy 2 köy iken savaşa girmiyorsun 1 hafta sonra girsen nafile adamlar sana kolay yedirmez kendini, dedin ki ekibimi saglama almam lazım... Bak ARMUT un yıktım dedigi klanlar BEKCİ,HKMDR diger 2 klanı bilmiyorum ama bu klanları tek başınıza yemediniz canım öyle biz yıktık yok. Koy savaş istatistiklerini kaç köy aldınız görelim :)

Daha düne kadar savaş halinde oldugunuz USTA klanı size geçti, ki bu klanda sizden çıkma idi, Bölgeniz de ne kadar oyuncu aldınız sayamıyorum ilk 2 klanınız haricinde zaten saglam ekibiniz yok. Ki sizde diyorsunuz ki 9 klandan 5 klana duşucez, 4 klan * 50 = 200 tane adamı ihraç edeceksin toplayacaksın demektir buda. Yani strateji şu, mavilik içinde kalabalık ekip ol, bu ara ufak tefek savaşlar ile gelişimini surdur. Ardından pasifleri ele onları topla, işte sonrasında vakit kalırsa gerçekten savaşırız taktigi :)

Ben kimsenin gazına gelmiyorum. Dogrudur olabilir diplomasi için kaç defa size gelmiştir SOA yetkilileri bundan normal bir şey yok, yanlış olan senin gelip bunu bu ayıp bir şeymiş gibi burada dillendirmen.

Senin bölgendeki kuşlar pek bir sıkımlık canı varmış fatih 5k kesim puanı ile iyi halletmişsin, bizim burada kuşlar pek bir hırçın pek bir sert :)

Bu arada aradaki mesafeleri dert etme azaltıcam ben yakın zamanda... Burada raporları mı köy fetihlerimi paylaşıcam size karşı :)

hayır soa dan bahsetmiyorum ben kesinlikle sa için benim soa ile görüşmem bile var hatta, bahsettiğim kişi soa değil ama bence sen biliyorsun kim olduğunu :)

serhat bölgede başlayıp 2 3 klan değiştiren adamsın, bense 2 klanla başlayıp klanımı buralara getiren adamım bence bana akıl verecek kişi sen değilsin

DeletedUser

Ziyaretçi

Çeto bu haritada yer almayan bir durum var. VUSLAT klanını dahil etmedim mesela :) şuan dip dibe sınırımız olan bir ekip de var :)

Ve ayrıca zaten amaç aha bak operasyon yaptık köy aldık degil sabah tatlı muhabbetle başladık başlıga :) ona istinaden geyik hesabı siftahı yaptık yazdım :) Ki alınan köy de şans eseri alındı inkar edemem. ARMUT geldi bir barbar aldı, bizim klandan biride şans eseri ARMUTtan gelen misin hemen ardına mis göndermiş :) köyü biz aldık. İstatistige geçti olay bu :D Yani buradan bir atıf bir göndermede bulunmadım kimseye :)

inacira

Kılıç Ustası
hayır soa dan bahsetmiyorum ben kesinlikle sa için benim soa ile görüşmem bile var hatta, bahsettiğim kişi soa değil ama bence sen biliyorsun kim olduğunu :)

serhat bölgede başlayıp 2 3 klan değiştiren adamsın, bense 2 klanla başlayıp klanımı buralara getiren adamım bence bana akıl verecek kişi sen değilsin

Serhat bu worlde bazı amaçlar ile girdi fakat sonrasında beklenenin olmadığını zaten w32 bölümünde yazmıştı..Serhatın her kötü tarafını gömmek yerine biraz da diğer yaptıklarına bakın ki burada söylediğiniz lafların bir geçerliliği olsun.

Fakat serhata karşı bu kadar kininiz,öfkeniz varsa ki sanırım var serhat,ben ve bir çok dostumuzun jubile olarak adlandırdığı w33 e bekleriz şayet biz bazı şeyler için orayı bekliyoruz da :)

DeletedUser

Ziyaretçi

-Kasera- mı ? kim olm ismini ver bilelim :D devlet sırrı sanki... Söyle bende söylim kim napmış :D

Ben bir başlık açtım bu forumda ve durumumu izah ettim zaten bu dunyanın istedigim gibi gitmediginin bununda tum sorumlusu benim diyerek kırmış oldugum yada farklı bir durumda oldugum varsa kusura bakmasın dedim :) Sen kaçırmışsın onu...

Yahu ben size diyorum ki korkak oynuyorsunuz, vizyonsuz klansınız, cesaretiniz yok diyorum. Sen kalkıp ama ben bölgemde sapa saglam duruyorum diyorsun yahu fatih SİS ile diplomasin var dogru duzgun savaşa girmedin bölgeden toplamadıgın oyuncu, klan kalmadı. Bırakda saglam ol hani tum bunlara ragmen sorun varsa zaten bu oyunu oynama :D bana aman aman başarı imiş gibi konuşma.

inacira

Kılıç Ustası

-Kasera- mı ? kim olm ismini ver bilelim :D devlet sırrı sanki... Söyle bende söylim kim napmış :D

Ben bir başlık açtım bu forumda ve durumumu izah ettim zaten bu dunyanın istedigim gibi gitmediginin bununda tum sorumlusu benim diyerek kırmış oldugum yada farklı bir durumda oldugum varsa kusura bakmasın dedim :) Sen kaçırmışsın onu...

Yahu ben size diyorum ki korkak oynuyorsunuz, vizyonsuz klansınız, cesaretiniz yok diyorum. Sen kalkıp ama ben bölgemde sapa saglam duruyorum diyorsun yahu fatih SİS ile diplomasin var dogru duzgun savaşa girmedin bölgeden toplamadıgın oyuncu, klan kalmadı. Bırakda saglam ol hani tum bunlara ragmen sorun varsa zaten bu oyunu oynama :D bana aman aman başarı imiş gibi konuşma.

Yanlışın var serhat bu da bir başarıdır :)

Fakat bu başarı ne kadar sürer bu tamamen klanındaki oyunculara ve yönetime bağlı bir başarı olur.Sonuç itibarı ile bu bir diplomasi başarısıdır ve diplomasi başarılarının ne kadar uzun sürdüğü ve etkili olduğu bir çok worldte görülmüştür, şahsen çokta güvenmemek lazım.

Bugün dostum dostum diyen insanlar bile 1 kişi yüzünden savaşa giriyorsa, diplomasinin renk dışında ve klana güven dışında bir bağlayıcılığı olduğunu sanmıyorum.

Benim için asıl başarı savaşlardır, ve bu savaşın sonucunu bu sözlerden sonra cidden merak ediyorum :)

S.O.A'ye başarılar :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi
adama diyorum ki world ün başından beri kesimde ilk 3 den düşmüyoruz adam diyorki yok senin kesim puanın niye böyle, yok bölgedekileri niye aldın bünyene yok sis yok şu yok bu

ama kesinlikle armut klanı vura vura buralara geldi diyemiyor :)

serhat senle uğraşacak ne vaktim var ne de gerek var buna, oyunu bıraktım pre kasıyorum diyen adamsın, haritada 2 3 hafta zor dayandın pre kasma moduna geçmiş adamsın, hala neyin peşindesin anlamıyorum

kıskanıyormusun, kışkırtmayamı çalışıyorsun amacını anlamadım ama anlamama da gerek var

horoza sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurtamı tavuktan çıkar diye, ben anlamam ben vurur geçerim demiş :) o hesap çokta derdimde değil ne düşündüğün neyi amaçladığın zamanı gelince üstüme düşeni yapar geçerim

savaşmaktansa dedikoducu gibi forumlarda ona buna laf atan adamsın daha fazla enerji sarf edipde sana cevap yazmayacağım, istediğini yazabilirsin bu saatten sonra :)

tüm soa ve armut klanlarına başarılar dilerim bu savaşta

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Fatih dostum Bizde şuan savaşıyoruz demiyoruz muhabbet olsun diye bunu yaptık armudun iriside bunu anladı hayırlı olsun dedi gülerek :) sn bunu anlamıyorsan snde bir skıntı var demekki..

Bünyenize aldıgınız klanları saymak la bitmez 10 klan oldunuz sonra diyorsun ki sizide kesicez sizide bitiricez biterbilirsin dostum oyunun amacı bu bir taraf galip gelir.

2.sine gelirsek egon çok fazla burda yazdıgın cevaplardan belli oluyor piyon diyorsun sn bu duruma piyonlar sayesinde geldin zaten bnce bu piyon işine hiç girme...

3.sü 10 klanı 5 klana düşürücez diyorsun demekki piyonlarını topluycaksın.

Normalde böyle bir yazı yazmam hata başlıgı açarken bile dediklerim orda bakabilirsin ego lu konuşmalarıda olmadı halada olmuyor ama birilerinin sayesinde buralar geliyorsan başırlar dersin oyununa bkaarsın bn kendim buralar geldim oyunuma bakıyorum

Ama burda kimseyi küçümseme hakkını vermiyor bence yazdıklarını yazarken 10 kere oku oyunda olsa bir adap vardır buna uy ki oyun oyun olarak kalsın.

tekrardan iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
adama diyorum ki world ün başından beri kesimde ilk 3 den düşmüyoruz adam diyorki yok senin kesim puanın niye böyle, yok bölgedekileri niye aldın bünyene yok sis yok şu yok bu

ama kesinlikle armut klanı vura vura buralara geldi diyemiyor :)

serhat senle uğraşacak ne vaktim var ne de gerek var buna, oyunu bıraktım pre kasıyorum diyen adamsın, haritada 2 3 hafta zor dayandın pre kasma moduna geçmiş adamsın, hala neyin peşindesin anlamıyorum

kıskanıyormusun, kışkırtmayamı çalışıyorsun amacını anlamadım ama anlamama da gerek var

horoza sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurtamı tavuktan çıkar diye, ben anlamam ben vurur geçerim demiş :) o hesap çokta derdimde değil ne düşündüğün neyi amaçladığın zamanı gelince üstüme düşeni yapar geçerim

savaşmaktansa dedikoducu gibi forumlarda ona buna laf atan adamsın daha fazla enerji sarf edipde sana cevap yazmayacağım, istediğini yazabilirsin bu saatten sonra :)

tüm soa ve armut klanlarına başarılar dilerim bu savaşta

Hahahahahahahahhahahahhaha :D

Bu mesaja çok guldum...

Gelip buraya durduk yere tartışma alanına çeviren sensin, bol keseden konuşup tehditler savuran sensin, sonra forumda laf atan adam biz oluyoruz öyle mi ? İşine bak valla işine :D

Yahu kesim puanının olması savaşmış bir klan oldugun anlamına mı geliyor :D 9 klansınız, 2 klanınız haricinde kesimde ilk 25 de olan klanınız yok... Daha diyecek çok şey varda anlamamakta ısrarcı bir adamsın sana dert anlatmak imkansız...

Zaman çabuk geçer fatihcim, elbet göruşuruz ileride.

DeletedUser

Ziyaretçi
Armudundirisi

World başından beri aranızdaki savaşın istatistigi daha bilgi sahibi olmamızı saglar aslında...

Side 1:
Tribes: ZRV-1, ZRV-2, ZRV-3, ZRV-4, ZRV-5
Side 2:
Tribes: ARMUT, ARMUT1, ARMUT2, ARMUT3, ARMUT4, ARMUT5, ARMUT6, ARMUT7, ARMUT8, ARMUT9, S-I-S, S.!.S, S.İ.S, S.i.S_, S.İ.S., S.1.S

Timeframe: Forever

Total conquers: (Toplam köy alımı nötr,barbar hepsi dahil)

Side 1: 146
Side 2: 482
Difference: 336

chart

Total conquers against opposite side: (Side 1 , Side 2 arasında alınan verilen köyler )

Side 1: 40
Side 2: 51
Difference: 11

chart

Points value of total conquers: (Toplam köy alımı ile kazanılmış puan)

Side 1: 271,107
Side 2: 882,231
Difference: 611,124

chart

Points value of total conquers against opposite side: (Savaşarak alınıp verilen köyler ile kazanılmış puan)

Side 1: 123,425
Side 2: 145,241
Difference: 21,816

chart

DeletedUser49510

Ziyaretçi

sayılar yalan söylemez beyler

armut klanı

sıralamada 1inci
saldırıda 2inci
savunma da 7inci
dünya hakimiyeti 0,8 ile ilk sırada

kimse yok savaşmıyor yok korkuyor yok şu bu diye kendini kücük duruma düşürmesin :)