Sons of Anarchy güncel diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Neyse beler güzel savaş olsun. Öpüldünüz. Mucux.

Gerçi kemik kadromuz size biraz uzak kalıyor ama hayırlısı bakalım :)

inacira

Kılıç Ustası
Ben bu savaşta s.o.a klanını çok az klanla savaşıyor olarak gördüm. Karşınıza 6-7 klan daha alacaksınız dimi şartları eşitlemek amacıyla?

Yoksa adil bir savaş değil yani bence..

Şartların eşitlenmesini istiyorsanız karşı tarafa geçebilirim tt2

DeletedUser58862

Ziyaretçi
sartlar ne gösterir belli olmaz biz buyuz be hocam az ama öz bir klanız iki tarafında zevk alacagı bir savaş olucak.

İllaki klan eklenir eklenmez buraya kadar böyle geldik ilerde ne olur bilinmez.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Daha düsmanlara eklnene klanlar artıyor bklm daha ne kadar eklenicek :D 3 klana karşı 20 olur herhalde :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet siftah bizden olsun :)))

ss1.png

inacira

Kılıç Ustası
Oooo savaş başlayalı 7 saat olmuş 3 klan s.o.a (sayamadığım ama 10dan fazladır herhalde tt2 ) düşmanından köy almış :D

Tebrikler s.o.a tt2 Görüyorum ki hala şartlar eşit değil tt2 Sanırım bende karşınıza geçicem şartlar eşitlensin tt2

DeletedUser49510

Ziyaretçi

tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış :)

beyler kusura bakmayın da ana klana uzaksınız diye şu an sizi tınlayan yokki, şu zirve savaşım bitsin gelecem oraya. ama o güne kadar ne yaparsanız yapın yanınıza kar kalacak, sizde bu durumu bildiğiniz için rahat rahat takılıyorsunuz tabi o 1 köy varya onu yanına 2 sıfır daha atın, zirve bittiği zaman eşitlerim ben durumu :)

bu güne kadar 1 kami yememişsiniz, 1 fake yememişsiniz hep böyle gideceğinizi sanıyorsunuz tabi :) siz eğlencenize bakın zirve bittiği zaman tekrar gelir burdaki yorumlara bakarım ben,eğlenceli bir savaş isteyen o günü beklesin :)

inacira

Kılıç Ustası

beyler kusura bakmayın da ana klana uzaksınız diye şu an sizi tınlayan yokki, şu zirve savaşım bitsin gelecem oraya. ama o güne kadar ne yaparsanız yapın yanınıza kar kalacak, sizde bu durumu bildiğiniz için rahat rahat takılıyorsunuz tabi o 1 köy varya onu yanına 2 sıfır daha atın, zirve bittiği zaman eşitlerim ben durumu :)

bu güne kadar 1 kami yememişsiniz, 1 fake yememişsiniz hep böyle gideceğinizi sanıyorsunuz tabi :) siz eğlencenize bakın zirve bittiği zaman tekrar gelir burdaki yorumlara bakarım ben,eğlenceli bir savaş isteyen o günü beklesin :)

Oooooo s.o.a 'ye iddialı bir yorum geldi tt2

Bakalım s.o.a klanı bu bildiri karşısında neler yapacak tt2

Hesap silerin oranı 1.05 iken
Barış teklif ederin oranı 1.03.

İddaa için paraları banka hesabımıza yollayabilirsiniz.Böylelikle bende iddaa sonuçlanmadan ortadan kaybolabilirim tt2

DeletedUser

Ziyaretçi

Fatihcim 5.7 k kesimin var benim bile 3 katı durumda ki ben 10 gundur puan olarak zerre artmayan sadece pre kasan bir adamım :) Aldıgın köylerin biri barbar biride noname diye bir klandan (Ki bölgede böle bir klan oldugunu ilk defa göruyorum ) Şimdi burada bizim amacımız tartışmak degildi ama sana samimi bir soru sormak istiyorum. Durumlar böyle iken hangi akla hangi cesarete guvenerek bunu iddaa ediyorsun ?
Bak hala diyorum biz size yapamazsınız edemezsiniz demedik. Biz zaten devam edicez o birin yanına 2 sıfır da ekleriz yaparız bunu :) Ama sen bu yorumu yaparken kendi adına mı konuştun yoksa bölgeden topladıgın klanlara ekiplere guvenerek mi konuştun ??

Bu gune kadar adam akıllı bir savaşınız bence olmadı. SİS & ARMUT Paktına karşı ZİRVE tek olmasına ragmen 10 köy farkla öndesiniz :) Yani bir özlu sözun de dedigi gibi "Tum kuşları hallettiniz , bir leylekler mi kaldı ? " Bence oyunumuza bakalım sessizce :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Skıntı yok dostum bize yazık degil bir iddamız yok savaşırız yeneriz yeniliriz oyun bu her an herşey olabilir bizlik skıntı yok serhat da kardeşim gibi biri istedigini yazar gaza getirir getirmez gaza gelmekte iyidir.

Tekrardan iyi savaşlar dilerim