Sons of Anarchy güncel diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

ZOOM

Baltacı
Ne yapim abi pc yok telefondan ancak oluyor :D at abi at, atma demek yok bende ha ama atmazsan illa at demem :D sinser kaybolma forumlardan ama daha kibar lutfen :)

telini şarjını bitirtem o zaman :) canını yerim senin paşam atmıcam sana daha mehmete atıcam o cok yattı hastayım ayagına :)

DeletedUser

Ziyaretçi
uçan kuşa borcum var anasını satayım köy cok biliyosun delil köyünü serhata verirmisin paşam :) köy borcum vardı da :)

Öyle degil ya köy boşaltma anlamında :D delilin köy kalsın ben sana oyundan koordinat verim , he hatırlamazsan mesajları da gönderebilirim bak tt2

DeletedUser49510

Ziyaretçi
susun la bi dırdır dır bu ne böle biz be güzel savaşıyoruz düşmanlarımızda var dstlarımızda var bölgemize mudahale etmeyin zirvedeki dostlarım benim canlarım 28de cok kahrımızı cektiler şimdide savaşıyok herkes gayet mutlu mesut.

ayrıca sis armut paktı asla çözülmeyecek bir pakttır o kllanın başında fatihim oldukça sisin başında da ben oldugum müddetçe inşallah bozulmaz velevki bozuldu sizene :D

delil mehmete slmlar hastaymış dikkat etsin bu aralar :)

nasıl sizene abi kuyruk acısı olanların tek caresi bu, nasıl sizene :D

LaFleur01

Baltacı
Bölgede bi klan niye diğer klana katılır ? Oyun tecrübenden bunu anlayacağını sanardım serhat :)

Geçişler yeni yapıldığı için klan sayısı bu kadar fazla arkadaşlar. En kısa zamanda elemeler yapılıp 5 klana kadar düşürülecek klanlarımız :)

valla ustam kararınıza saygı duyarım ama şahsen ben düşmanı klana almak yerine köylerini almayı tercih ederim bu yanlışı biz zamanında çok yaptık hep zararlı çıktık

DeletedUser

Ziyaretçi
valla ustam kararınıza saygı duyarım ama şahsen ben düşmanı klana almak yerine köylerini almayı tercih ederim bu yanlışı biz zamanında çok yaptık hep zararlı çıktık

Bi söz vardir dost, yanlisi affetmek buyukluktur ancak unutmak aptalliktir diye. Bu oyunda herseyin bi zamani var. Strateji cok degerli.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar dün bu başlığa hiç yorum yazmadım yazmamaya özen gösterdim lakin gel gelelim ki fatih isimli arkadaşın tepeden bakmaları can sıkıcı bir boyutta.

Öncelikle klanım ayaz klanlarıyla savaşırken karşı hamlede bulunup savaşta onların yanında moral verme amacıyla savaşa girdi bize karşı ilk diplomasi hareketini böyle yaptılar.Tabi bir işe yaramadı klanım savaştan zaferle ayrıldı baktı ki durumlar karışık savaştan çekti klanına bizimle diplomasi yapmaya çalıştı ama görüntü olarak bile olsa bize karşı savaşa girdiklerini unutmadım ve tavrımızdaki netliği bozmadık. Dünde savaşı direk onlara açarak bir adım daha attık.

Unutmadan şunuda eklemek isterim fatih arkadaşım EŞKİYA klanlarına bilenerek geldiğin bu worlde onlarla bizi korkutmaya çalışman diplomasi isterken bir ayrı komikti. EŞKİYA YUKARIDAN hızlıca geliyor demiştin. Bizim için fark etmez bizde size doğru hızlıca geliyoruz yeni diplomatik hamleler bekliyoruz senden 20 klan az gelir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende bi 4 var kanka ekleyin gelsin <3

Siz biraz yazisin ben aksam okuycam hepsini :))

Tekrardan basarilar.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar dün bu başlığa hiç yorum yazmadım yazmamaya özen gösterdim lakin gel gelelim ki fatih isimli arkadaşın tepeden bakmaları can sıkıcı bir boyutta.

Öncelikle klanım ayaz klanlarıyla savaşırken karşı hamlede bulunup savaşta onların yanında moral verme amacıyla savaşa girdi bize karşı ilk diplomasi hareketini böyle yaptılar.Tabi bir işe yaramadı klanım savaştan zaferle ayrıldı baktı ki durumlar karışık savaştan çekti klanına bizimle diplomasi yapmaya çalıştı ama görüntü olarak bile olsa bize karşı savaşa girdiklerini unutmadım ve tavrımızdaki netliği bozmadık. Dünde savaşı direk onlara açarak bir adım daha attık.

Unutmadan şunuda eklemek isterim fatih arkadaşım EŞKİYA klanlarına bilenerek geldiğin bu worlde onlarla bizi korkutmaya çalışman diplomasi isterken bir ayrı komikti. EŞKİYA YUKARIDAN hızlıca geliyor demiştin. Bizim için fark etmez bizde size doğru hızlıca geliyoruz yeni diplomatik hamleler bekliyoruz senden 20 klan az gelir.

Reis konustu dagılın :D

DeletedUser49510

Ziyaretçi

20 klan değil 200 klan ekleyin savaşıyım yeterki bana uzak olsunlar :D
bırakın hocam bu 10 20 klanla savaşıyoruz ayaklarını 20 oyuncumuz yok sizin orda bu neyin savaşı, benim seninle görüşme sebebi mantık çercevesinde hareket etmekti, ama aradığım mantığa pek ulaşamadım

armut klanı ile savaşıyoruz ve kazanıyoruz hala da ayaktayız vayyy beee ne kadar savaşcı bi klan (yersen) :D :D

eskiden bu işlerin bi onuru gruru vardı ya, sen kalk haritanda olmayan bi klana savaş aç sonra gel genel foruma bakın 10 klana karşı savaşıyoruz bak bak bak 1de köy aldık ayakları yap :D

kafesteki aslan'a el sallıyon hocam dikkat et o kafes bi gün acılacak ;)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ben sana savaşı açtığımda arana kattığın klanların 3 tanesi dibimdeydi. adamlar içinzden çıktıktan sonra sınırım yok diye burda ahkam kesmene gerek yok bak tekrar söylüyorum size doğru hızlı adımlarla geliyoruz he tabi siz genelde tampon bölge olsun diye VUSLAT tarzı klanları savaşa katıyorsun pardon piyonlarınızdı dimi onlar sizin :D

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Ben sana savaşı açtığımda arana kattığın klanların 3 tanesi dibimdeydi. adamlar içinzden çıktıktan sonra sınırım yok diye burda ahkam kesmene gerek yok bak tekrar söylüyorum size doğru hızlı adımlarla geliyoruz he tabi siz genelde tampon bölge olsun diye VUSLAT tarzı klanları savaşa katıyorsun pardon piyonlarınızdı dimi onlar sizin :D

hızlı adımlarla gel ondan sonra gel burda ahkam kes şimdi değil ;)

vuslata sor bakalım ben mi demişim savaşın diye yada müttefik olalım diye onlarmı demişler düşmanımız aynı müttefik olalım diye, seni ciddiye alsam inan vuslat'a demem kendim gelirim ;) az bu tarafa doğru gelin ciddiye alıyım sizi ondan sonra görüşelim hocam tekrardan, armut olmak isterseniz tek bi şartım olacak sen nickini armudunsapı olarak değiştireceksin :D

bu kadar ahkamdan sonrası kesmez cünki ;)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
İllaki sap lazımsa sana önerebilceğim insanlar var yani niye kastın bu kadar şimdi Armutcum :D