Son kale

DeletedUser

Ziyaretçi
o kadar yok çünkü bizim diablo kadar üyemiz yok:D ama o savunmanın yarısı var

DeletedUser38135

Ziyaretçi
montajdr :) raporun asli olmadan inanmam :D cunku bu oyuncu saglam savaşa hazirlanmıs ve baltaci ile hafif atli orda gereksiz :) diablo ya zaten işi bilmeyeni almazlar işi bilen adamda o koye saldiri askeri bekletmez die tahmin ediyorm :)

DeletedUser

Ziyaretçi
cltr6.jpg

Korku'dan Destekleri Toplamış....

DeletedUser

Ziyaretçi
rüzgar061 e selamlarımı ilet gizemlikız, ablasının eteğinin altından çıksın da oyun oynasın kendisi aynen böyle söylediğimi ilet. karı kız düşkünü,oyun için karakterinden ödün veren bir mahlukat

DeletedUser38135

Ziyaretçi
sakin ol :) haa yanls gormusum :D diablo degilmis olsn o saldırı askerleri orda gereksz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
rüzgar061 e selamlarımı ilet gizemlikız, ablasının eteğinin altından çıksın da oyun oynasın kendisi aynen böyle söylediğimi ilet. karı kız düşkünü,oyun için karakterinden ödün veren bir mahlukat

rüzgar061 kim ? :S

DeletedUser36718

Ziyaretçi
genelde desek :D herkes yapmaz bunu benim hala öğrendiğim insanlar var hiçte artistlik yapmadım

DeletedUser

Ziyaretçi
cltr6.jpg

Korku'dan Destekleri Toplamış....

rüzgarı klandan attık gitti, bizim gerek köy isimleriyle, gerek başka şekilde olsun edepsizliğe tahammülümüz yok.

Her ne kadar diablo bizden op esnasında aldığı köylere "eller, kollar, ayaklar havaya" gibi laubali espriler içeren isimler taksa da dediğim gibi bizim edepsizliğe tahammülümüz yok...

DeletedUser29784

Ziyaretçi
belvedere diablo benim yüzümden size savas ilan etti. sizin yönetim forumunu kopyaladım onlara 4 saat sonra baktım savaş ilanı vermişler.

DeletedUser

Ziyaretçi
bunu daha önce de yazmıştın, bilmediğimiz birşeyler yazsan daha iyi olmaz mı, mesela nasıl yapabildiğin gibi

DeletedUser29784

Ziyaretçi
önceden demiştim ya gizli forum görme yetkisi olan birinin bakıcılıgını aldım sizden.