Son kale

DeletedUser

Ziyaretçi
10.DÜNYADA BAŞ VERMİŞ BİR KLANIZ MİSYONUMUZ YARDIMLAŞARAK OYUNU EN GÜZEL ŞEKİLDE OYNAMAKTIR
ilk 50 içerisinde bir klanız,klanla ilgileneler oyunda -kss- adlı hesabıma mesaj atabilir ve ya mertcan1307@hotmail.com
mail adresimden bana ulaşabilir

thumbup

isteyenler için buradanda sohbet edilebilir

DeletedUser

Ziyaretçi
evet biraz geç oldu daha 1 aylık klan ama yinede iş görüyoruz iyi temennileriniz için teşekkür ederim ayrıca

DeletedUser

Ziyaretçi
birde klana alım yerleri kıta 65ve 57 civarı yerlerdir

DeletedUser

Ziyaretçi
pts'nin ortasındasınız :) pts ile aranız iyi değilse büyük ihtimal onlar size girer benden söylemesi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
evet haklısınız aramız iyi değil ve savaşıyoruz amma 2 haftadır tam bir neticede yok ona seviniyoruz ancak gücümüz gitgide azalıyor yeni üye gelmezse yenilebiliriz bu yüzden buraya yazdım bunu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
evet klanımıza hala sağlamdır gelmek isteyen oyuncuları bekleriz w10u inleteceğiz +100.000 üzeri oyuncu alıyoruz artık eskilere haber toplanalaım artık bu kadar beklemek yeter

DeletedUser

Ziyaretçi
gelmek isteyenler oyundan mesaj çeksin yada buradan oyuncu adını yazsın

DeletedUser38135

Ziyaretçi
hayirli olsun inş başarılı bir klan olursunz :):)

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Sonka klanının profilinde 6 ay boyunca yapılanma aşamasındayız yazıyordu demekki yapılanma sona erdi başarılar bol savaşlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sonka klanının profilinde 6 ay boyunca yapılanma aşamasındayız yazıyordu demekki yapılanma sona erdi başarılar bol savaşlar :D

evet sona erdi sayılır son adam almaları yapıyoruz eskisi gibi savaşıcaz :D eskiden bizimle savaşan varsa bilsin sadece 1-2 farklı yöntemimiz var :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
bende galiba sonkada bulunmuş olabilirim :D gölge haramileri diye bi klan vardı k87 ve civarında sonradan adı sonka olmuştu galiba

DeletedUser

Ziyaretçi
bende galiba sonkada bulunmuş olabilirim :D gölge haramileri diye bi klan vardı k87 ve civarında sonradan adı sonka olmuştu galiba

zannetmiyorum çünkü biz hiç isim değiştirmedik belki alt klanlarda birisi o isimde olmuş olabilir
istersen gel yanımıza eski ve yeni dostları topluyoruz

DeletedUser36718

Ziyaretçi
kısmet zaten hesap sıkmaya başlıyo presiz hesap silmeden mevcut 63 köy vardı 40 kusur da mis vardı :D