Son kale

DeletedUser

Ziyaretçi
dur tahmin yürüteyim, bakıcılığını aldığın şahıs pasabey312 olmasın?:cool:

DeletedUser29784

Ziyaretçi
dur tahmin yürüteyim, bakıcılığını aldığın şahıs pasabey312 olmasın?:cool:

pasabey312 yani abdullah abi yönetim forumunu görüp bana bakıcılık vermez kendi üyelerinizle karıştırmayın onu.

hadi multi yaparak gördüm diyelim ozaman ticket açın ip kontrolü yapsınlar bakalım ceza yiyecekmiyim.

DeletedUser

Ziyaretçi
belki de hesabının şifresini biliyorsundur, digital insomnia hesabından bizim klan forumunu diablo yönetimine ilettiğin gibi olamaz mı? zaten o yüzden atılmadınız mı diablo'dan thumbup

DeletedUser29784

Ziyaretçi
atılmadık kendimiz çıktık. rebeldeki eski ateam üyelerine dalmıyorduk diye çıkmamızı istediler.
pasabey312 hesabına şifreyle falan girmedim eğer şüphe ediyorsan aç ticket 2 gün sonra bak ceza yemişmiyim yememişmiyim.

DeletedUser

Ziyaretçi
ilginç. bende size "geceyarısına kadar klandan çıkın yoksa ben atacağım." dendiğini duydum.

tabii bu lafın üzerine klandan çıkmak atılmak sayılmaz değil mi :)

DeletedUser29784

Ziyaretçi
digital insomnia hesabına ben girmedimki bişey ileteyim:D
onunda IP kontrolünü yaptır bak girmişmiyim diye.

DeletedUser

Ziyaretçi
bir dakika benim kafam karıştı önceden kim hangi klandaydı :/

DeletedUser

Ziyaretçi
yegemen Ağu 23,2012 14:40
digital insomnia hesabının şifresi var bende ordan girip bakıyom arada

bunu sen yazdın mı yazmadın mı?

DeletedUser29784

Ziyaretçi
evet onu ben yazdım. ama hesaba ben girmedim. hesap sahibi bana mesajları iletiyordu.

sana ne diyorum ticket at ip kontrolü yaptır diyorum değilmi? sen benim yazdığım mesajlaramı inanıyorsun yoksa klanlar ekibinin kararlarınamı inanıyorsun?

DeletedUser

Ziyaretçi
alooooo bakarmısnız kim kim oyunda bir söyleyin yav

DeletedUser

Ziyaretçi
sağlık olsun yegemen, neyse ney, polemiğe giriyoruz seninle ne zaman yazışsak, boşver gitsin.

bu savaşın çıkacağı belliydi, bunlar ufak kıvılcımlar.tabiri caizse bir laf vardır bizim buralarda "g.t kıspetten çıkınca uçkur dokuz yerden koparmış." diye, bu da o hesap anlayacağın.

biz savaşıyoruz burada, senin gibi haritanın güney ucundan sağa sola atar yapmıyoruz. keşke senin kadar atar yapacak vaktim olsa benimde

DeletedUser29784

Ziyaretçi
haritanın güney ucundan atar yapıyorum dogru ama sizinle 2 bölgeden sınırım olduğumu unutmayın. hesabım 14 gün cezalıyken tanese hardnes ogulcan sol taraftaki sınırımada yerleşmişler.

şuan arkadaşlar illa rebele dalalım diyor bırakmıyorum. neden bırakmıyorum çünkü diablodan binlerce kami yiyorsunuz. diablonun yardımıyla kazanacağım savaştan zevk almayacagım için rebele dalmıyorum.

neyse başarılar size.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
bir dakika benim kafam karıştı önceden kim hangi klandaydı :/

belvedere rebelde yegemende ateamdaydı gerçi şimdide ateamda ama yeniden kuruldu ateam :D eski ateam dağılınca büyük kısmı rebele birazı da diabloya geçti sonra diabloya gidenler diablodan çıkıp yeni ateam kurdu olay bu kss :D

DeletedUser

Ziyaretçi
haa anladım şimdi büyük ihtimalle diablo ateam yüzünden rebele saldırmıştır ozaman

DeletedUser36718

Ziyaretçi
onla alakası varmı bilmiyorum ama savaş oyunu sonuçta öylesine açmışta olabilirler :D

DeletedUser29784

Ziyaretçi
haa anladım şimdi büyük ihtimalle diablo ateam yüzünden rebele saldırmıştır ozaman

bizimle alakası yok olum diabloyla rebel rezerve konusunda tartışıp mütlüğü atmışlar sonra bende yönetim forumlarını felan sağa sola kopyaladım diablo hakkında çok olumsuz şeyler yazmışlardı bunun sonucunda savaş çıktı.
ama ben forum kopyalamasam bile zaten bayramdan sonra diablo rebele savaş ilan edecekti zaten.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
şimdiki ateam rebelle savaştamı eskisi gibi

DeletedUser

Ziyaretçi
bizimle alakası yok olum diabloyla rebel rezerve konusunda tartışıp mütlüğü atmışlar sonra bende yönetim forumlarını felan sağa sola kopyaladım diablo hakkında çok olumsuz şeyler yazmışlardı bunun sonucunda savaş çıktı.
ama ben forum kopyalamasam bile zaten bayramdan sonra diablo rebele savaş ilan edecekti zaten.

ben rebeli tanıyorum onlar savaştıkları klanı hep takip ediyorlar eskiden bir klan vardı bizde savaşıyorduk onunla rebelde kazandık kaçtılar babaya rebel babaya savaş açtı bizde respawna :D

bana kalırsa bir köyden çok sorun olmaz ama bunu bilemem olabilirde