some hamle tactics

Stratejist-

Hafif Atlı
81'den unity'den destek istediğiniz duyumları alıyoruz herkesi world dışı herkesi çağırıyormuşsunuz diplomasi yapmanıza gerek var mı ?
Yağmalanan köyler sıralamasına hiç bir oyuncunuz girmemiş çaylak kalktıktan sonra multierinizi yağmalarsınız artık zaten klandan atmışsınız barbara düşürdüklerinizde var @Mr.Storm dan şüpheli şekilde hesap silen oyuncuların barbara düşmüş köylerini haritadan silmesini bekliyoruz. (81.dünyada bunu yapmıştınız herkes sizi takdir etmişti.)

İllegal olarak kazanmak gibi bir hedefimiz stratejimiz yok onu net söyleyim ayrıca bunu her klandan yapan olabilir şahsen benimde kendi içimizde yapılmaması yönünde bir sorumluluğum yok, ama seni şüpheye düşürecek bir durum olursa istersen forumu inlet istersen ticket at tasarruf senindir.
Fakat yine eleştireceğim konu şu olacak, sadece hamleden birilerini düşürmek için illegal yapanları kovalayacaksan ki öyle yapacaksın o zamanda samimiyetsiz olacaksın.

Bu haritaya tüm bu sayı kalabalıklığımızı durumlarımızı bile bile, isteye isteye geldin, bir gün olurda bu w de kaybedersen el sıkmayı becerebilmeni umarım. Ama hayır belli tipinden hareketlerinden, biz hamleye uzak giricez diyip, forumda laf atmıcaz sakin sakin oyun oynucaz diyip yine çok zor bir söz çıkardın ve tutamıyorsun bile.. Dolayısıyla daha çok yazıcaksın daha çok medet umacaksın hamle ban yesinde toplayalım diye, ve kaybettiğinde de yok şöyle yok böyle diyeceksin. Ama kendi düşen ağlamaz bunuda bil.

Biiz ne sebeple olursa olsun kaybedersek asla senin düştüğün o duruma düşmücez de tebrik de edip çıkarız. Açıkcası sizin klanınızdan daha daha daha çok yenmeyi arzuladığım ama yenemediğimiz ekipleri tebrik etmiş biriyim, sizi neden edemeyelim.

LaFleur01-

Baltacı
Enes canım arkadaşım, ben seni tebrik ettim, oyunun hakkını verdiğinizi her zaman söyledim bunu neden yapıyorsun tebrik etmemişim gibi yapman hoş değil. Ben sadece istiyorum ki hesap sil yapanların köyleri haritadan silinsin bu tüm kıtalar için geçerli :)

ZeRo54

Yasaklı
Enes canım arkadaşım, ben seni tebrik ettim, oyunun hakkını verdiğinizi her zaman söyledim bunu neden yapıyorsun tebrik etmemişim gibi yapman hoş değil. Ben sadece istiyorum ki hesap sil yapanların köyleri haritadan silinsin bu tüm kıtalar için geçerli :)
Canım nasılsın

Stratejist-

Hafif Atlı

Hayatımın anlamı burdan @Mr.Storm diye etiketle, ticket sisteminden yaz. Ama bize karşılık vermemiz gerekecek bir yazı yazma başka bişi rica etmiyorum zaten <3 <3 <3.

LaFleur01-

Baltacı
Tamamdır, iki gözüm sen yeter ki iste. Senin için klanların en iyi demircilerini çağırdım özel sana kılıç dövüyorlar.