some hamle tactics

ZeRo54

Yasaklı
Devamını nasıl atayım sürekli mesaj atıyorsun :)
Biz tek geldik kaç saatten köy aldık biliyorsun gelirken :).
Sonrada bam bam topladık.
İlerleyişimiz ortadır o dönemde.
Bak ben yine diyorum iyi oynayan arkadaşlar vardı.
Ama o sen değildin çünkü yoktun orada :).
Anca boş yapıyorsun.
Oyun oyna boşver.
Ben oyun oynayan adama helal olsun demesini bilirim.
Sen kralsın sen paşasın :D

eMpeaT

Baltacı
Hamle klanını tebrik ediyorum, o kadar üye aldılar ama en azından her taraflarında müttefik toplamıyorlar. Bu gidişle çevresinde düşman olmayan klanlar yanında multi açıp multi kasacak köy alabilmek için. W81 kendini tekrar ediyor. Herkes kendini cesur sanıyor ama savaşa gelince "dur bi köyümü geliştireyim bir ordu basayım öyle savaşalım" oluyor. Çok acınası bir durum maalesef. O yüzden artık eski tat yok. Eskiden sınır olan iki büyük klan yüksek ihtimal düşman olurdu. Artık dünya kapatmak uğruna savaşılmaz oldu.

Stratejist-

Hafif Atlı
Hamle klanını tebrik ediyorum, o kadar üye aldılar ama en azından her taraflarında müttefik toplamıyorlar. Bu gidişle çevresinde düşman olmayan klanlar yanında multi açıp multi kasacak köy alabilmek için. W81 kendini tekrar ediyor. Herkes kendini cesur sanıyor ama savaşa gelince "dur bi köyümü geliştireyim bir ordu basayım öyle savaşalım" oluyor. Çok acınası bir durum maalesef. O yüzden artık eski tat yok. Eskiden sınır olan iki büyük klan yüksek ihtimal düşman olurdu. Artık dünya kapatmak uğruna savaşılmaz oldu.

Sayımız yeteri kadar kalabalık, biz hamle çatısı altında olan insanlara vakit ayırmayı, herhangi bir mütle pazarlıkta vakit ayırmaya tercih edeceğiz.
Biz kendi işimizi kendimiz halledemezsek zira müt de bizi kurtaramaz.
Bu w de bunu herkese göstereceğiz.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
O zaman burda yazdığınızı yapın, kendi çatınız altındaki üyelerle mesajlaşın sadece.
Tellal falan tutup yeteri kadar duyuru yaptınız. Gel vatandaş gel diye.
Kendi emeğinizle oynayıp kazandığınız zaman kimse size laf söylemez.
Tebrik etmesinizi biliriz.
Bizde Sirkü atalım sizin klanlara görüşelim 3 5 kişinin aklını çelelim. Bunu da meşru görelim.

Stratejist-

Hafif Atlı
O zaman burda yazdığınızı yapın, kendi çatınız altındaki üyelerle mesajlaşın sadece.
Bizde Sirkü atalım sizin klanlara görüşelim 3 5 kişinin aklını çelelim. Bunu da meşru görelim.
tasarruf sizin.

ama biz de işimize bakmaya devam edeceğiz <3.

ZeRo54

Yasaklı
Kanka bilmiyprsan söylim bu dünyada başka klana sürkü atılmıyo en fazla 3 kişi atabiliyorsunuz hani destek yada kami isterken dier klanlarınızdan atamazsınız önce bunu ögrenseydinizde hamleyle savaşma tercihini sonra yapsaydınız hatırlatim dedim

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Kanka bilmiyprsan söylim bu dünyada başka klana sürkü atılmıyo en fazla 3 kişi atabiliyorsunuz hani destek yada kami isterken dier klanlarınızdan atamazsınız önce bunu ögrenseydinizde hamleyle savaşma tercihini sonra yapsaydınız hatırlatim dedim

Senin algıda seçicilik problemin var herhalde yavru kurt.
Ne dersem kabul edip başka yerlere yöneliyorsun olarak kabul ediyorum.
Ben diyorum Ankara sen diyorsun gözüm kara.
Birde ergenliğini tamamla bir an önce. Sivilcelerinle fazla oynama problem olur ilerde.

ZeRo54

Yasaklı
Senin algıda seçicilik problemin var herhalde yavru kurt.
Ne dersem kabul edip başka yerlere yöneliyorsun olarak kabul ediyorum.
Ben diyorum Ankara sen diyorsun gözüm kara.
Birde ergenliğini tamamla bir an önce. Sivilcelerinle fazla oynama problem olur ilerde.
Sütküa talım diodun ya danıtım sende 50 ne grldin burlarda yakılıyon boş boş

LaFleur01-

Baltacı
81'den unity'den destek istediğiniz duyumları alıyoruz herkesi world dışı herkesi çağırıyormuşsunuz diplomasi yapmanıza gerek var mı ?
Yağmalanan köyler sıralamasına hiç bir oyuncunuz girmemiş çaylak kalktıktan sonra multierinizi yağmalarsınız artık zaten klandan atmışsınız barbara düşürdüklerinizde var @Mr.Storm dan şüpheli şekilde hesap silen oyuncuların barbara düşmüş köylerini haritadan silmesini bekliyoruz. (81.dünyada bunu yapmıştınız herkes sizi takdir etmişti.)

Meto.

Yasaklı
81'den unity'den destek istediğiniz duyumları alıyoruz herkesi world dışı herkesi çağırıyormuşsunuz diplomasi yapmanıza gerek var mı ?
Yağmalanan köyler sıralamasına hiç bir oyuncunuz girmemiş çaylak kalktıktan sonra multierinizi yağmalarsınız artık zaten klandan atmışsınız barbara düşürdüklerinizde var @Mr.Storm dan şüpheli şekilde hesap silen oyuncuların barbara düşmüş köylerini haritadan silmesini bekliyoruz. (81.dünyada bunu yapmıştınız herkes sizi takdir etmişti.)

Fikret abi hatırlıyor musun bir gün tapınakta tandır yapın demiştin herkes sana gülmüştü.

Sonra video paylaşınca @Popeye kızıyor...