some hamle tactics

Anarşist*

Yasaklı
Onu bunu geçinde. Düşman olarak ongordugunuz klanlardaki oyunculara arkadaşlık isteği atmak çok acemice degilmi :) strateji dediğiniz bu ise tebrik ederim

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Beni arkadaş ekleyip niye sildiniz :(.
Darıldım. 15 yıldır Şahide olabilirim ama bir deneseydiniz.
İşin şakası bir yana. Başlangıçta davet ettiniz yazdınız çizdiniz milleti tamam anladık, Ama yerini belirlemiş kişilere mesajlar atmak nedir yahu. Komik duruma düşmeyin fazla.
Birde ne güzel yerleşmişsiniz öyle 50 tane adamın içinde bir tane barbar yok. Diğer kalanlardan her 50 kişiyede 1 barbar düşüyor.
1 hafta napacaksınız, multide yağmalamayacaksınız çaylak var.

ZeRo54

Yasaklı
Beni arkadaş ekleyip niye sildiniz :(.
Darıldım. 15 yıldır Şahide olabilirim ama bir deneseydiniz.
İşin şakası bir yana. Başlangıçta davet ettiniz yazdınız çizdiniz milleti tamam anladık, Ama yerini belirlemiş kişilere mesajlar atmak nedir yahu. Komik duruma düşmeyin fazla.
Birde ne güzel yerleşmişsiniz öyle 50 tane adamın içinde bir tane barbar yok. Diğer kalanlardan her 50 kişiyede 1 barbar düşüyor.
1 hafta napacaksınız, multide yağmalamayacaksınız çaylak var.
81 tokatladık sıra burda sanırım :)

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
81 de
Şahi-hamle savaşı olduğunda durum ortadaydı.
Hamle savaşta Şahiden kaç köy almış kaç köy kaybetmiş.
Ha gerçekçi olmak gerekirse iyi oynayan arkadaşlar vardı sizde emeklerine haksızlık edemem.
81 bitme nedeni bellidir. Müttefik hesap silip köyleri peşkeş çekerse uğraşmanın anlamı yok.

ZeRo54

Yasaklı
81 de
Şahi-hamle savaşı olduğunda durum ortadaydı.
Hamle savaşta Şahiden kaç köy almış kaç köy kaybetmiş.
Ha gerçekçi olmak gerekirse iyi oynayan arkadaşlar vardı sizde emeklerine haksızlık edemem.
81 bitme nedeni bellidir. Müttefik hesap silip köyleri peşkeş çekerse uğraşmanın anlamı yok.
Dejavu diyoruz ozaman

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Sen ne dersen de. Millete mesaj atıp durmayın. Haritada barbar çıksın diye, harita takibi yapın.
multi açın hesap sildirin barbar doldurun oraları bişey yapın. Ezik ezik işlerle uğraşmayın.

Anarşist*

Yasaklı
Düşman içinde dost değil. Işınlanma yapıyorsunuz canım benim. İkisi farklı şey. Sempati duyuyorum sana karşı . Ama haberinin olmadığı başka şeyler olabilir bilmeden aşağılama yani

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Tövbe yavuz hırsız ev sahibini haksız çıkarırmış.
Şu oyunu düzgün oynayın. Bizden sizin üyelere gelen bir mesaj var mı ?

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Tövbe yavuz hırsız ev sahibini haksız çıkarırmış.
Şu oyunu düzgün oynayın. Bizden sizin üyelere gelen bir mesaj var mı ?
Böyle şeyleri herkese açık alanlarda afişe etmek görgüsüzlük olmasaydı sanıyorum ki ismi "Özel Mesaj" olarak geçmezdi literatürde beyefendi. Yönetimin üyelere size mesaj atan var mı diye sual ettiğini zinhar görmedim. Lakin merak buyuruyorsanız elimde şöyle bir görsel var.

1709408624760.png

Hangi klana geçiş yaptığını buradan söylemeyeceğim. Oyuncu ismini de burada afişe edip kimseyi zan altında bırakmak istemem. Ben kendime yakışan tutumu sergilemek isterim. Saygılar.

bu world çok garip ya daha ilk günde kendi kendilerine söz verip bölgelerini seçmişler, biri mesaj atıyor diyor ki ya oraya şahi klanı gelecekti niye siz geçtiniz diye :D oldu canım mosue klavye vereyim sen oyna :)

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
İşte bu tipler yüzünden bu oyun bu hale geldi.
Eskiden insanlar klanı ile savaşırdı. Dert savaşta nasıl galip geliriz köy alırızdı. Bunlar nasıl Truva attırırız. Nasıl multi kasarız. Nasıl illegal script ile oynarız derdindeler.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Devamını nasıl atayım sürekli mesaj atıyorsun :)
Biz tek geldik kaç saatten köy aldık biliyorsun gelirken :).
Sonrada bam bam topladık.
İlerleyişimiz ortadır o dönemde.
Bak ben yine diyorum iyi oynayan arkadaşlar vardı.
Ama o sen değildin çünkü yoktun orada :).
Anca boş yapıyorsun.
Oyun oyna boşver.
Ben oyun oynayan adama helal olsun demesini bilirim.

Son düzenleme bir moderatör tarafından: