*SoL*

• Konuyu başlatan geciyordum ugradim
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bülent bey bıraz agır olun , ınsanlara artıstlık taslamanız su ankı mevcut yaptıgınız tanıtım ıle ters duser.

Aklı basında adamlar oldugunuzu vurguladıgınızı hatırlıyorum.

Ben sağcıyım , neden sağcıyım bılıyormusunuz ? Gordugum kadarıyla etrafda solcuyum devrımcıyım vs.. dıye gezınen bır cok adamın sadece mahalle kavgalarında adam toplamak ıcın gıttıklerı ve savundukları bır yer oldugunuz ıcın.Kı buradada bulent beyın yaptıgı ıle benım soyledıklerımde uyusuyor ıste bu yuzden gozumde bır hıcsınız.Sadece provakasyon yapmak ıcın guzel yazıları ordan oraya kopyalayıp ınsanların aklını kurcalamaya calısıyorsunuz.

Not : Akp'cı degılım , oyumuda onlara vermedım.

adindanda rumuzundan belli edward bey,neden sagcisin :)vatansever kardes,hangi vatani seviyon sen:)
bana burda,isminiz ingiliz,rumuzunuz ingilizce,defol lan

DeletedUser

Ziyaretçi
Yapmış olduğunuz çok büyük terbiyesizlik, şuanda yalnızca içi boş cümlelerle buradaki insanları karalamışsınız. w14 te bu nick name ile oynuyorum. Tartışmak istiyorsanız özelden tartışabilirim, ama burada tanıtımı yapılmış bir klana karşı bu kadar ayarsız konuşamazsınız ! Yaşınızın gerektirdiği gibi asıl siz davranın, tartışmaları özel mesajlarda bekliyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
26 puana düşmemişmiydin sen :D

Ayarsız konusamaz mıyız ?

Sız kım oluyorsunuzda burda ınsanları yargılıyorsunuz ıthamlarda bulunuyorsunuz ve babanızın evı gıbı kovuyorsunuz ?

Sızı gıbı sahte vatanseverler sızı , mahalle kavgası var kosun.Baskada bırsey yapamazsınız.

Sebep ne : Abı manıtama laf attı , ee sonra ? Bende dıklendım dayak yedım :D ee daha daha sonra ? Ee ıste abı sızı cagırıyorum yardım edın bana :D cocuklar sopaları alın vatan kurtarmaya gıdıyoruz :D

Siz kurtarmaya devam edın vatanı.

DeletedUser

Ziyaretçi

Sız kım oluyorsunuzda burda ınsanları yargılıyorsunuz ıthamlarda bulunuyorsunuz ve babanızın evı gıbı kovuyorsunuz ?

Sızı gıbı sahte vatanseverler sızı , mahalle kavgası var kosun.Baskada bırsey yapamazsınız.

Sebep ne : Abı manıtama laf attı , ee sonra ? Bende dıklendım dayak yedım :D ee daha daha sonra ? Ee ıste abı sızı cagırıyorum yardım edın bana :D cocuklar sopaları alın vatan kurtarmaya gıdıyoruz :D

26 puana dusmustum,yine duserim ama sana saplagi atarim
bura bizim basligimiz sizin gibi vatan hainleri giremez buraya babamizin evi evet,saplagi yemeden defol

DeletedUser

Ziyaretçi

hocam bu sol görüşün yaptığı birşey değil yanlışın yav ... :D herkes bilir hangi ideoloji( ! ) nin böyle davrandığını :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ee goruyoruz ıste bulent beyın yaptıgını :D kovuyo doverım dıyo :D mantalıte aynı sadece bunlar toplanamadıgı ıcın mevzuya gıdemıyolar hahaha :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
bülent bey bıraz agır olun , ınsanlara artıstlık taslamanız su ankı mevcut yaptıgınız tanıtım ıle ters duser.

Aklı basında adamlar oldugunuzu vurguladıgınızı hatırlıyorum.

Ben sağcıyım , neden sağcıyım bılıyormusunuz ? Gordugum kadarıyla etrafda solcuyum devrımcıyım vs.. dıye gezınen bır cok adamın sadece mahalle kavgalarında adam toplamak ıcın gıttıklerı ve savundukları bır yer oldugunuz ıcın.Kı buradada bulent beyın yaptıgı ıle benım soyledıklerımde uyusuyor ıste bu yuzden gozumde bır hıcsınız.Sadece provakasyon yapmak ıcın guzel yazıları ordan oraya kopyalayıp ınsanların aklını kurcalamaya calısıyorsunuz.

Not : Akp'cı degılım , oyumuda onlara vermedım.

Sosyalist adam kavgacı değildir.. o dediğini asıl liseli ülkü ocakları yapar toplanıp sudan sebeplerle insanlara dalaşmaktır amaçları...

herkes profilinde her türlü savaş , turan vs. sloganları atarken bir oyuncu burda kendilerini ifade etmiş

KARIŞMAYIN....

DeletedUser1080

Ziyaretçi
biz tarihimize sahip cikiyoruz,ya istiklal ya olum diyenlerin,arkasindayiz.
ama tarihteki basarilarla,avunmayiz,su an amerikan emperyalizminin esiriyiz bunun bilincindeyiz,sizde uyanin artik

benden çok bu konularda uyanık olduğunu sanman ne kadar üzücü?

Aynı görüşteyiz hatta fikirlerimizde aynı lakin Senin tavrın arkadaşım Suçlayıcı SOL a yakışmayan bir tavır...
Sol ben demekten ziyade biz demektir...Senise söylemlerinle sizli bizli ayrım yapmaktasın ...yazık...

Demezlermi benim abd emperyalizmin esiri olduğumuzu görmediğimi neye dayanarak söylediğini?

hangi söylemim hangi yazıma itimaden bunu söyleyebildin?

Bir not daha: tarihteki başarıyı yazmak avunmak değil o başarıyla gurur duymaktır.Ne yaptığımızı görüp DAHA İYİ NE YAPABILECEGIMIZI düşünmektir...

iyi oyunlar genç