Sinerji - rm - pro - kahraman vs kargaşa - wom

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Emirhan deli doludur, kanı fazla kaynar ama senin ona laf atabilecek kadar kapasitede adam(!) Olduğunu düşünmüyorum.

Emirhan, dünya başında rakibini seçti. Yancısını da seçti. Buna göre hareket edip yancı gittikten sonra rakiple diplomasi içinde olmak bize yakışmaz sanıyorum ki. Bu dünyada galaxy yok emir, bizim dünyamız değil. Kaybedip kaybetmemek çok da önemli olmaması gerekiyor diye düşünüyorum senin için

Forumdaki genel kanı neden İskonun adam olmadığına yönelik... Veya bir kıyasta iki kelimeyi bir araya getiremeyen mantık çerçevesinde konuşamayan birisi nasıl İskodan daha adam oluyor. Bu konuyu artık konuşma vaktimiz gelmedi mi ?

DeletedUser67820

Ziyaretçi
@..kronos.. sen adam mısın ki adam gibi muamele görmek istiyorsun? soa nop eteklerinde arkada ÇERİ klanlarına veyahut küçük klanlara dalmakla oyun oynadığını zanneden zavallı bir çocuksun. Sen git 1 yıl sonra gireceğin worldde 500 adam toplamaya devam et. Bu world az kişi girdik de yine. Yani kısacası kendini ve yandaşlarını kandırmaya devam et :)
O kadar adamsan kendine güveniyorsan al ekibini topla gel istediğin w de istediğin zaman sıfırdan başlayalım savaşalım adamlığını w kapatmanı senin ve ekobinin ne kadar iyi olduğunu gorelim tum klanlar oyuncusu sahittir meydan okuyoruz isko ve ekibine o kadar guveniyorlarsa kendilerine hodri meydan.

Ben emir e de güveniyorum ikisine de 1m lik hesap verelim 1 e 1 savaşsınlar tek bir kılıç mızrak veya kami desteği atılmadan savaşsınlar hatta isko 100 birim mesafe de istesin iç içe hesap ta istesin o da onun tercihi olsun.

Böyle büyük konuşan arkadaş "yiyorsa" bekliyoruz her iki türlü de.

Boş yapma oyun oyna.
Böyle bi meydan okuma da gormemissindir yeni yeni oyun oynadığın için. Cevabını ver de görelim bebek ;)

Malum adamlık konuşma değil sadece ne kadar adam olduğunu icraatını gorelim

DeletedUser58741

Ziyaretçi
ADAMLIK OYUNA GÖRE VERILEN BIRSEY DEĞIL!!

wom karga - sinerji rm kahraman pro savaşı için se

1-1 klan olarak savaşacak KLAN VARMI ?

diğer bir şans ISKO ATIP TUTUYORSUN

1-1 SAVAŞ BENİMLE TÜM WOM HESAP SILDIREYIM BUNCA OYUNCU ILE UĞRAŞMAMIŞ OLURSUNUZ

RM PRO SINERJI ISKO GÜVENİYOR SANIZ 1-1 MEYDAN ORTADA VARMI

1-1 KLAN
VEYA OYUNCU SANAN ISKO

2. Kez meydan okuyorum bu formda eger isko kendine güveniyor san buyur 1-1 w sizin 'erkek' 'adam' olduğunu dusunuyorsan

Yeterli sanırım demek istediğim

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Film olan Truvadaki olay gibi bugun kimse ölmesin
En güclüler savaşıp sadece tek kisi ölsün..

DeletedUser67820

Ziyaretçi
Onları eklemeyi unutmusum bak 1-1 klan da olur benle gelmek istersen gel isko yok o da değil diyorsan al yanına 1 hesap daha benle emir senle o hesap hatta bak böyle bi güzellikte yapayım 800k lik 3 hesap gelin 3 akıl 3 zeka 3 oyuncu 3 adam gelin 2 hesapla geliriz adamligina laf attigin emirle ben herşeyi bırak adam masada da belli olur oturalim masaya konuşalım tartışalım kim ne adamlık yaptı kim kimi sattı kim kimi savundu herşeyi dökelim ortaya.
-Sattığınız klanlar(yapmadik, yapabilirdik yapmadık.)
-oyuncularimiza soracağız son klanlarina kim bizden şikayetçi. 3 tane şikayetçi bulun eyvallah diyelim bide sizin oyunculara soralım. Bunlar sadece oyun içi kendi kardeş dediklerinle sürdürdüğün savaşta sizden şikayetçiler var.
Istediğin konuyu istediğin yerde masaya koyalım konuşalım adam.
Önce klanını memnun et sonra adamim de oyuncuyum de.

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Ben kendini bir b sanan isko ya söyledim

Klan olarak da varsa buyursun

26 puan meselesine gelince anlaşıldığı gibi w42 de bu denildi ama 26 puan degil g korkusundan operasyon yapilmadi bana 5.700 ile kapattım konuşanlar konuşmaları ile kaldi

Bu w de hepiniz olunca yaparsınız bir ihtimal şansınız var yani

Topluyamiyacaginiz için anca yıkarsınız ıste ;)

Evet isko dan cevap bekliyoruz biz adam ya :))

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Emirhan deli doludur, kanı fazla kaynar ama senin ona laf atabilecek kadar kapasitede adam(!) Olduğunu düşünmüyorum.

Emirhan, dünya başında rakibini seçti. Yancısını da seçti. Buna göre hareket edip yancı gittikten sonra rakiple diplomasi içinde olmak bize yakışmaz sanıyorum ki. Bu dünyada galaxy yok emir, bizim dünyamız değil. Kaybedip kaybetmemek çok da önemli olmaması gerekiyor diye düşünüyorum senin için

Düşünmüyorsan sana da burada kemik atmadım zaten atlamana zıplamana gerek yok. Wom yediği kaba pisledi soa ile yancı olarak başlamadı İSYAN ile başladı. Şimdi pro ile bi dip yaptım diye süt dökmüş kediyken çıkıp sinerjiye laf atması komik geliyor. Zira sinerjiyi de proyu da rmyi de kendileri gibi müttefikliğin anlamını bilmiyor sanıyor. Bu dünyada profiline galaxyi ailem sanıyordum değilmiş beni ezdirdiler falan filan hesap siliyorum diyen kronosun dediklerini sen unutabilirsin ama ben adam olarak görmüyorum kendisini ;)

MTK 136

Casus
Forumdaki genel kanı neden İskonun adam olmadığına yönelik... Veya bir kıyasta iki kelimeyi bir araya getiremeyen mantık çerçevesinde konuşamayan birisi nasıl İskodan daha adam oluyor. Bu konuyu artık konuşma vaktimiz gelmedi mi ?
Adamlik bir kiyasta iki kelimeyi bir araya getirip mantik cevresinde konusabilmekmis demekki bende kendi kendime soruyordum adamlik nedir diye hergun yeni birseyler ogreniyoruz masallah ..

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
bana her yol pariste şimdi komik olan ne biliyor musunuz sizin 2 vs 5 klan diye ağlamanız. Girdiğim bir worldde size davet atarım itina ile dibimde başlayabilirsiniz veya dünyaya 500 kişilik ekibinizi getirebilirsin zira anca iş yapabilirsiniz birilerinin etekleri altında olmayıp :) @..kronos.. @umutsuzwaqa-

Nadas

Mızrakçı
Bazı arkadaşların hayattaki tek başarısı buraya yorum yapmak.Bunlar genelde normal hayatta ezilen birşey yerine konulmayan insanlar.Hayattaki ezikliklerini burada büyük konuşarak bastırmaya çalışıyorlar.üzücü...

Luciferr

Dük
offfffffffffff nasıl kudurmuşlar hadi w50ye arkadaşlar hadi. ne yapacağımızı nasıl yapacağımızı neye müsade edeceğimizi sizden icazet alacak değiliz.

emir senin köylerini almayacağız bu arada için rahat olsun. her köyü 26 puana indirip bırakacağız.

26 puan olmuyor kanki, c5 te kendallar üstümde denediler şemsilerle birlikte 38 puana kadar düşebiliyor. Oda gizli depo seviyesine bağlı

Luciferr

Dük
Düşünmüyorsan sana da burada kemik atmadım zaten atlamana zıplamana gerek yok. Wom yediği kaba pisledi soa ile yancı olarak başlamadı İSYAN ile başladı. Şimdi pro ile bi dip yaptım diye süt dökmüş kediyken çıkıp sinerjiye laf atması komik geliyor. Zira sinerjiyi de proyu da rmyi de kendileri gibi müttefikliğin anlamını bilmiyor sanıyor. Bu dünyada profiline galaxyi ailem sanıyordum değilmiş beni ezdirdiler falan filan hesap siliyorum diyen kronosun dediklerini sen unutabilirsin ama ben adam olarak görmüyorum kendisini ;)

Bizdeki aile bağı, sanıyordumlarla falan olmuyor. Sevse de sevmese de ezdirsek de ezdirmesek de onun yanı her zaman bizim yanımızdır. Emir reddetse de kabul etse de bu ailenin bir parçasıdır.