Sinerji - rm - pro - kahraman vs kargaşa - wom

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Öncelikle Pro nun adamlığını gördük kendilerini tebrik ediyoruz :)

Sinerji klanını dönüp vurmak isteyen pro yönetimi nop savaşını durdurup sinerji vurmayı düşündüklerini söyledi

Afk kalan pro arkadaşları sinerjinin nasil vuracağını duyup sinerji vurmadan pro yönetimi harekete geçti :)

Alıdiğim duyumlara göre 2 gün öncesinde savaş açılacağını biliyordum bu doğru çıktı diğer bilgi de rm ile pro anlaştığını söylenildi buda doğru çıkıcaktır sinerji yanlız kalıcak yani :)

Kendal bırakacağını söylemiş sinerji de ömer dışında tanıdığım yok w bırakmayacağını düşünüyorum :)

Pro ile konuşmaya gittiğim de sinerji ye planlar kuruldu tek kaldığı için konuşurken ben değilde onlar anlaşmaya gelmiş gibiydiler tek kaldıkları için şimdi ne değişti sinerji, Tüm w pro ya bir isim takmış yüzlerine dedim onlarda biliyor bunu

Kısacası dikkat et sinerji ;)

Başarılar savaşta %80 unutmayalım 1 yıl daha var kafadan

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Öncelikle Pro nun adamlığını gördük kendilerini tebrik ediyoruz :)

Sinerji klanını dönüp vurmak isteyen pro yönetimi nop savaşını durdurup sinerji vurmayı düşündüklerini söyledi - :D Belki bunu düzeltebiliriz Kendalı vurmak isteyen ben ve kankilerim olarak

Afk kalan pro arkadaşları sinerjinin nasil vuracağını duyup sinerji vurmadan pro yönetimi harekete geçti :) - :D komik yalan

Alıdiğim duyumlara göre 2 gün öncesinde savaş açılacağını biliyordum bu doğru çıktı diğer bilgi de rm ile pro anlaştığını söylenildi buda doğru çıkıcaktır sinerji yanlız kalıcak yani :) - :D komik yalan

Kendal bırakacağını söylemiş sinerji de ömer dışında tanıdığım yok w bırakmayacağını düşünüyorum :) - Bu doğru

Pro ile konuşmaya gittiğim de sinerji ye planlar kuruldu tek kaldığı için konuşurken ben değilde onlar anlaşmaya gelmiş gibiydiler tek kaldıkları için şimdi ne değişti sinerji, Tüm w pro ya bir isim takmış yüzlerine dedim onlarda biliyor bunu - :D komik yalan

Kısacası dikkat et sinerji ;) - Kendileri bilir

Başarılar savaşta %80 unutmayalım 1 yıl daha var kafadan- Doğru

Sonuç olarak kimsenin laga luga yapmaya ihtiyacı yok kendala kıl olmam (belki olmamız) konuşuldu yukarıda.

Bu arada Kronos bu nasıl grammardir yiğidim..

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
@..kronos.. sen adam mısın ki adam gibi muamele görmek istiyorsun? soa nop eteklerinde arkada ÇERİ klanlarına veyahut küçük klanlara dalmakla oyun oynadığını zanneden zavallı bir çocuksun. Sen git 1 yıl sonra gireceğin worldde 500 adam toplamaya devam et. Bu world az kişi girdik de yine. Yani kısacası kendini ve yandaşlarını kandırmaya devam et :)

Luciferr

Dük
@..kronos.. sen adam mısın ki adam gibi muamele görmek istiyorsun? soa nop eteklerinde arkada ÇERİ klanlarına veyahut küçük klanlara dalmakla oyun oynadığını zanneden zavallı bir çocuksun. Sen git 1 yıl sonra gireceğin worldde 500 adam toplamaya devam et. Bu world az kişi girdik de yine. Yani kısacası kendini ve yandaşlarını kandırmaya devam et :)

Emirhan deli doludur, kanı fazla kaynar ama senin ona laf atabilecek kadar kapasitede adam(!) Olduğunu düşünmüyorum.

Emirhan, dünya başında rakibini seçti. Yancısını da seçti. Buna göre hareket edip yancı gittikten sonra rakiple diplomasi içinde olmak bize yakışmaz sanıyorum ki. Bu dünyada galaxy yok emir, bizim dünyamız değil. Kaybedip kaybetmemek çok da önemli olmaması gerekiyor diye düşünüyorum senin için