Sinerji - rm - pro - kahraman vs kargaşa - wom

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Lan Birol hesabına naptın onda da mı ban yedin erkek @..kronos.. çekirge gibisin şimdiki durağın nere

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Bağcılar’da sana yürek yediriyorlar dikkat et bir Angaralı gelip façanı alır aşağaa koçum sütünü iç şimdi
Özledin sanırım seni tokatlamamı ama çapım değilsin iskocum uslu çocuk olursan rüyanda beni görebilirsin

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Özledin sanırım seni tokatlamamı ama çapım değilsin iskocum uslu çocuk olursan rüyanda beni görebilirsin
ben de seni sabaha kadar tokatlamak istiyorum 3 kere silinmiş sığınma oğlan

özledim bağcılar bebesi gel dicem de senin hesabın yerine şu an barbarlar esiyor :(

cenab@ ne boş konuşuyosun sen ya ömrü hayatında beni 1 defa bile silememişsin gelmiş w47 de 3 defa sildik diyor :D Sığınma diyosun ama ben şu zamana kadar kimseden destek almadım destekler kendimin (sol nop sınırındaki 3 köy hariç) o yüzden sav için eqblye geçip klanın dağıldıktan sonra woma girdikten sonra gelip bana sığınmacı deme tamam mı aslan parçası icraat göster her soahahaha gibi konuşup silip gitmeyin worldden aslan parçası

MTK 136

Casus
Silmek ile ban yemek arasindaki farki anlamicak insanlari ciddiye almayin beyler he he deyin gecin

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Ban yiyenler yedi silenler de korktu sildi :) @umutsuzwaqa- kronos kankin zerdeste geçmiş 2 hafta dayanın diyo nolcak 2 haftaya bu hesabı da mı barbara düşürcek hahahaha :) bi de bana sirkü atmasanıza olm :p