Serenity vs Star Multi Warriors

• Konuyu başlatan Deleted User - 5194542
  • Başlangıç tarihi

VisneVotka

Mızrakçı
kardeş ordunuzu kestik mi kestik köyü alabildiniz mi alamadınız snooke35 hesap sildirdik mi sildirdik daha ne ağlaması bu

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
kardeş ordunuzu kestik mi kestik köyü alabildiniz mi alamadınız snooke35 hesap sildirdik mi sildirdik daha ne ağlaması bu
Rapor atmak ne zamandan beri ağlamak oldu ?

Emaara 4 mis soktuk sadakat 9 a düştü rapor orda buyrun bakın madem konu açıyorsunuz objektif olun evet ordularımız patladı ama ben burda sizin adına bir başarı görmüyorum

GermanBaby

Baltacı
Aynı mentalite sadece sw klanlarında mı var sanıyorsun :D Bilmiyorsan söyleyeyim bu bir taktiktir canım kardeşim bir çok insan o worldün durumuna göre bunu tercih edebiliyor. Bilmiyorum anlatabildim mi. Ayrıca benim swye girmeme gerek yok çünkü onlardan da sizden de daha kalabalık ve (şahsi düşüncem) daha iyi bir ekibim var. Böyle ukala laflara gerek yok. He yapılan operasyon başarılı mı başarısız mı onu bilemem puanlarınızı takip etmiyorum ama rapor atarsan zevkle bakarım
Multilerinizle mi :)
klasikte öyle bir şey vardı çünkü de ahah
Kız ukala bir laf etmemiş. Sen bence konuşmak için konuşmuşsun.
Nihayet başarısız olmuş ki snooke35 klanını bırakıp yeniden başla yaptı :)

grimandalina

Mızrakçı
Benim yazdığım yazıyı doğru okumayı denemelisin köy alamadılar vs demişsin ben de 2 tarafın köy alamadığını yazdım sizin ya da onların yavaşladığından bahsetmedim. Saldırıların sadece köy alma maksadıyla bu oyunda yapılmadığını söylüyorum genel anlamda herkes için geçerli olan bir durum. Kesimleriniz için tebrikler ayrıca.
Bu bölgede oynamadığınızdan konuya uzaksınız. Konuşmanızı ona yoruyorum. Çünkü bir köy almak için o kadar ordu harcadılar. Köy almak maksadıyla tüm klanın kamilerini bir köyde patlattılar. Teşekkür ederiz.

Rapor atmak ne zamandan beri ağlamak oldu ?

Emaara 4 mis soktuk sadakat 9 a düştü rapor orda buyrun bakın madem konu açıyorsunuz objektif olun evet ordularımız patladı ama ben burda sizin adına bir başarı görmüyorum

Yani kurucunuza baştan başla yaptırmak zorunda bırakıldıysa bir başarı varya daha ne olması gerek oyunun bu evresinde ama yine sen bilirsin tabi.

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Yani kurucunuza baştan başla yaptırmak zorunda bırakıldıysa bir başarı varya daha ne olması gerek oyunun bu evresinde ama yine sen bilirsin tabi.
kurucumuzun baştan başla yapmasının sebebi srn değildir bunu onlarda gayet iyi biliyorlar bence :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Multilerinizle mi :)
klasikte öyle bir şey vardı çünkü de ahah
Kız ukala bir laf etmemiş. Sen bence konuşmak için konuşmuşsun.
Nihayet başarısız olmuş ki snooke35 klanını bırakıp yeniden başla yaptı :)
Klasikte multiden ne olmuş bize çok anlamadım ? 1 buçuk ay mı ne oynayabildik zaten ve o sürede multiden ceza alan arkadaş sayımız gayet azdı. Neyse bunların konusu değil burası ve ben de dediğin gibi konuşmak için konuşmuşum. Yoksa multici biri olarak size laf etmek ne haddime :)

Hayırdır ya herkesde bir korku ? :)

Parlayan snoke35 ama korku burdakilerde öylemi :) konuşurken biraz düşün de ki acaba ben ne konustum ne konusmak istedim ne anlatmaya calistim diye biraz düşün bos bos konusma. Bi klan baskani gerekirse 100 puanla yine klanini birakmaz simdi w60 da görürüz zaten yine sacmalamalarini gitmis w56 forumuna bile yazmış :)

Yanlis diyeceğine hala yanlışı korumaya calisiyosun be kardeşim ne diyeyim bu kadar zor değil yani hepimiz cok yanlis yaptik bu oyunu oynarken eminim burdakilerde oyle. Neyse

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
barış teklifini redd ettiğiniz için pişman olmazsınız umarım

grimandalina

Mızrakçı
Kestik biçtik parçaladıklardan sonra başarılı taktik:)) @grimandalina ve ekibi başarılar tekrar.
Herkes hacmi kadar yer yakar. Biz oyun başında sinir, stres atmak, eğlenmek için girdiğimizi söyledik. Sıkılınca, gideceğiz dedik. Ama bu arkadaşlar sürekli atıyor havadan eften püften. Başarısızlar da. Kapasiteleri belli.
Kusura bakmayın söyleyeceğim bunu ama tokat yedikçe değişip duran bi yönetimi var :D
Tüm kıtayı Eibo’ya karşı doldurup savaş başlattı. Kendileri onlardan gizli barış teklif etti. Müttefiklerinin hepsi pişman oldu.
Bize savaş açtılar, hakettikleri cevabı aldılar başarısız olup, başkanları hesabı bırakıp başka yerde yeniden başladı.
Şimdi bize barış teklifi sunuyorlar. Reddettik, üstüne göreceksiniz siz diyorlar ahahah. Bu döngü böyle devam ediyor, edecek.
Psikoloji tezi yazıyorum, az kaldı.