Serenity vs Star Multi Warriors

• Konuyu başlatan Deleted User - 5194542
  • Başlangıç tarihi

OzanSgt

Yasaklı
ceza nedenlerinin aynı olduğunu bilemezsin bu 1.
multi yapan oyuncuları görüyoruz evet ama kanıtlanamadığı için ban yemiyolar bu 2
evet adminler ceza verdiklerinde nedne ceza verdiklerini bir sır gibi saklıyorlar ifşa etmeleri lazım ifşa ediyor olsalardı biterlerdi belkide, ama bunu yapsalardı her şeyi açıklamaları gerekirdi bazen neden saldırıya açık ceza verildiğini bazen neden kapalı verildiğini falan anlatmaları gerekirdi, neden bazen özellikle oplar yapıldığında cezaların geldiğini falan çık işin içinden çıkabilirsen

OzanSgt

Yasaklı
mesela adminler bunu ifşa etse bile yine her klan kendi adamını korur karşı tarafın adamına sallamaya devam eder :) o ayrı bir mesele

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Her saldırı ordusu kestirildiğinde köy alınma zorunluluğu yoktur çok saçma bir yorum olmuş :) Biz w başı sadece kami operasyonu yapardık eldeki 500er 1000erlerle

grimandalina

Mızrakçı
2 tarafta köy alamamış saldırı sadece köy almak için yapılmaz yalnız, rakibi yavaşlatmak rakibin gelişimini engellemek için de yapılır :)
Saldırıp geri kalan onlar bu arada, kesim puanından hammadde hesabı yaparsan :) Sırf arkadaşın diye objektif yorum yapamamak zor değil arkadaşlar.

82 k kesim yapmısız.
Onlar 50 k.
Bunu ayırt etmek zor değil?
Benim oyunda bu kadar deneyimim yok ama bu amatörlüğü ben yapmazdım :D

-isko-

Baltacı
Olm adamlar hardcore patlamış 44k-73k oyunun şu aşamasında toparlanması zor bi duruma düşmüş sw benim gördüğüm kadarıyla ve elde tutulan bişey yok.

Dipnot: cahillik zor be kral

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Oyun anlayışını tebrik ediyorum, gerçekten. O zaman şeye girebilirsin, bu sw klanlarına. Aynı mentalite :)
Aynı mentalite sadece sw klanlarında mı var sanıyorsun :D Bilmiyorsan söyleyeyim bu bir taktiktir canım kardeşim bir çok insan o worldün durumuna göre bunu tercih edebiliyor. Bilmiyorum anlatabildim mi. Ayrıca benim swye girmeme gerek yok çünkü onlardan da sizden de daha kalabalık ve (şahsi düşüncem) daha iyi bir ekibim var. Böyle ukala laflara gerek yok. He yapılan operasyon başarılı mı başarısız mı onu bilemem puanlarınızı takip etmiyorum ama rapor atarsan zevkle bakarım

C e m a l H a N

Baltacı
Saldırıp geri kalan onlar bu arada, kesim puanından hammadde hesabı yaparsan :) Sırf arkadaşın diye objektif yorum yapamamak zor değil arkadaşlar.

82 k kesim yapmısız.
Onlar 50 k.
Bunu ayırt etmek zor değil?
Benim oyunda bu kadar deneyimim yok ama bu amatörlüğü ben yapmazdım :D

Benim yazdığım yazıyı doğru okumayı denemelisin köy alamadılar vs demişsin ben de 2 tarafın köy alamadığını yazdım sizin ya da onların yavaşladığından bahsetmedim. Saldırıların sadece köy alma maksadıyla bu oyunda yapılmadığını söylüyorum genel anlamda herkes için geçerli olan bir durum. Kesimleriniz için tebrikler ayrıca.

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Her saldırı ordusu kestirildiğinde köy alınma zorunluluğu yoktur çok saçma bir yorum olmuş :) Biz w başı sadece kami operasyonu yapardık eldeki 500er 1000erlerle
Bırak hocam bunlar ne anlamak istiyorsa onu anlıyorlar daha bize doğru düzgün atak yapamamışlar biz sürekli vuruyoruz köyleri yağma köyü oldu hâla konuşuyorlar :)

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Ansızın antlaşma bozup, operasyon yaptılar bi arkadaşımıza, 2006’ya geri döndüler. Saldırı ordusunu savunma olarak kullanıp kesti, 0 destek.
Sıfır destek mi ??
Bu kadar karaktersiz olma istersen adam eiboya geçip destek aldı :)