Serenity vs Star Multi Warriors

• Konuyu başlatan Deleted User - 5194542
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Selamlar.
Multi hesaplarını şikayet etmemiz üzerine başta başkanları snooke35 ve çoğu oyuncusu 3 günlük ban yedi. 8tane de global ban yiyen var galiba puanı sıfırlandı.
Bunun üzerine bayram bitince açacakları savaşı bugün açtılar.

IMG_0938.jpg

Rakiplerimiz umarım bu multihesap olayını bırakırlar. Şayet az önce de 4-5 ban haberi aldık.
Her iki tarafa da adil bir savaş teklifinde bulunuyorum.
Umarım o benim kardeşim, abimle beraber oynuyoruz yalanlarıyla insanları kandırmaya devam etmezler.
Başarılar

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Klan başkanınızın tehditvari konusmasından ve bayram sonrası anlasmayı bozacaklarını söylemesınden dolayı bız de tespit ettıgımız hesapları şikayet ettik. Hali hazırda ban yiyen @Kramers nickinden yazan snooke35 kardeşimin hesabı diye kandırıyor :D

VisneVotka

Mızrakçı
merhaba @OzanSgt ;
Burada multi hesap şikayet etmek suç değil veya yapılan bir hata olarak görülmemesi gerekmekte oyunda haksız bir rekabet varsa bu açığa çıkmalı ayrıca yapılan savaş sebebi şikayetler değil sadece müttefik olmamıza rağmen kendi klanları gibi emir verip bizlere yapmadığımız veya haklı olduğumuz konularda haksızmışız gibi yaptırım yapmaya çalışan bir klana karşı dik duruşumuzdan sebep savaş başlamıştır.

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
güzel güzel böyle haberlerle gelin bizlere her taraf birbirini yiyor kim sağ cıkıcak bakalım :) başarılar ..
tesekkürler :)
2d81415a8fede218036dd1902f57b2ea.gif

OzanSgt

Yasaklı
merhaba @OzanSgt ;
Burada multi hesap şikayet etmek suç değil veya yapılan bir hata olarak görülmemesi gerekmekte oyunda haksız bir rekabet varsa bu açığa çıkmalı ayrıca yapılan savaş sebebi şikayetler değil sadece müttefik olmamıza rağmen kendi klanları gibi emir verip bizlere yapmadığımız veya haklı olduğumuz konularda haksızmışız gibi yaptırım yapmaya çalışan bir klana karşı dik duruşumuzdan sebep savaş başlamıştır.

kesinlikle böyle düşünmekte haklı sebepleriniz olabilir ancak ben konulara pek hakim değilim, size saygı duyuyorum...

OzanSgt

Yasaklı
burda acunbeykutumagidicem hesabının kesinlikle multi olduğunu ben de görüyorum ancak snoke35 hesabı bağlantı paylaşımı yapmayı unutan bir bakıcılık olayı olduğunu düşünüyorum

burda acunbeykutumagidicem hesabının kesinlikle multi olduğunu ben de görüyorum ancak snoke35 hesabı bağlantı paylaşımı yapmayı unutan bir bakıcılık olayı olduğunu düşünüyorum

böyle yalanlara inanmayın artık bu kadar mesaj yazacagına yagma yapsa akademı basmıştı :)

OzanSgt

Yasaklı
valla ben bilmiyorum mümkün olduğunca az sohbete katılım gerçekleştirme, op olduğunda katılma moduyla oynuyorum karantina dönemi eğlencesi olarak görüyorum sadece

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Travis Scott dinleyen birini kandırmışlar bir miktar üzüldüm ahaha.
Bakıcılık hatası olduğunu düşünelim.
Bu durumda bir evde abi kardeş birbirine röpörtaj yapıyor. Bence bir aşçının öldükten sonra ünlenmesi daha olası bu denklemde :D