sedatdiyebiri

battosai

Mızrakçı
Lider var kayanın altına kendini atan. Lider var öne başkalarını atıp dalga dümen ile uğraşan :)

Dejavu lideri ile Şahi lideri arasındaki fark.

sahi lideri seni kendine muhattap kabul etmemis demekki

dejavu lideri zamaninda olcay grup actiginda bir selam yazar kendini ifade ederdi demekki onuda muhattap almaya gerek gormemis sahi lideri

varsa akli basinda duzgun agzi bozuk olmayan sozune guvenilir bir arkadas yazsin muhattap oluruz kendisiyle

Massive Attack

Kılıç Ustası
Acilen buradan gitmen gerek, ruh halini hiç iyi görmüyorum.

SPLIT izlemeni tavsiye ederim. Senin şuan ki halini anlatıyor.
şu yazdıklarını oynadığım her oyunda yazan birileri oluyor insanlara. oyun oynuyorsunuz oyun. insanların neler yaşadığını başlarına neler geldiğini bilmeden ne kadar rahat aklınıza her geleni yazıyorsunuz. sanane kardeşim ruh halinden. sen hiçbişey tavsiye etme. bak işine hadi.

tolqahan*

Mızrakçı
oyunda cevaplarını veririz ahmet abi. sırasıyla...

ahmetin ahmetle oturup konusması lazımmmmm :( HODRİ MEYDAN BU SEKILDE TOPUNUZ GELİN .. YAVAŞ YAVAŞ VAKDİNİZ GELİYORRRR :))

Çağrı senı gebertırım bak adamlara pasıf hesaplardan koy pasla zaten barbar koyde kalmamıs savasacak adam bulamıcaz :D allah cecamı versınkı savasacak adam bulamassam doner senı toplarım terbıyesız cagrı pasaklı kedı ne bıcım adammıssın ya sen ..

tepe1923

Yasaklı
biz kimseye ana avrat kufur etmedik bizim wp gruplarindada seviye bozukluğu yok sizin dc ler yada wp gruplarina benzemez bizim ortamımız
kisi karsisindakini kengi gibi bellermis siz demekki agzi bozuklarla fazla takilmaktan herkesi kufurbaz saniyosunuz
Sizin kişilik karakter ve aile anlayışınız bu kadar işte...
Ben herşeye rağmen kimseye kötü bir söz söylemeden mesaj atanlarla seviyeli sohbet ederken sen ve senin gibilerin zihniyeti budur işte
Bir de utanmadan burada düzgün insan rolü yapmaya çalışmayın kendiniz gibi olun...

Eklentiler

• Screenshot_20220205-232635_Chrome.jpg
    Screenshot_20220205-232635_Chrome.jpg
    861,1 KB · Görüntüleme: 35

Atarlı Kondomlu Kedi

Mızrakçı
şu yazdıklarını oynadığım her oyunda yazan birileri oluyor insanlara. oyun oynuyorsunuz oyun. insanların neler yaşadığını başlarına neler geldiğini bilmeden ne kadar rahat aklınıza her geleni yazıyorsunuz. sanane kardeşim ruh halinden. sen hiçbişey tavsiye etme. bak işine hadi.

Sen benim neler yaşadığı mı biliyor musun ? laf geveliği yapıyorsun forum da.

tolqahan*

Mızrakçı
Ben herşeye rağmen kimseye kötü bir söz söylemeden mesaj atanlarla seviyeli sohbet ederken sen ve senin gibilerin zihniyeti budur işte
Bir de utanmadan burada düzgün insan rolü yapmaya çalışmayın kendiniz gibi olun...

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

bu adam birde milleti telden arayıp felan filan yapan sahıs degıl mı ? bununla hakan :S bu mu sızın oyun anlayısınız vede ailevi degerlere verdınız önem bu kadar olmaz pes yani doğrusu .. lafa gelınce adam gıbı adamlar hele su koy ısmıne bak terbıyesız .. bıde kalkmıs burda yok sole klanız yok boyle klanız dıye boburlenıyorlar adamlara bak yaa .. bu kadarda rezıllık olmaz yani yazıklar olsun .. bundan sonra hıc bırınız koy ısımlerıyle tutupda mılletı rahatsız etmesın .. dalga gecdıgını mı zannedıyor bu aptal herıf :mad: kus kadar beynıyle yazdıgı yazıya bak .. adam akıllı oyununu oyna lan :mad:

tolqahan*

Mızrakçı
@

@Sharp0 buna diyecek bir şeyin vardır umarım ? seviye saygıdan felandan filandan bahsedersin .. yorumunu cok merakla bekliyorum ..

Atarlı Kondomlu Kedi

Mızrakçı
onu diyorum işte. ben senin fiziksel veya ruhsal durumuna tek kelime ettim mi ? herkesin yaşadığı kendine diyorum. oyun oynuyoruz çirkinleşmeyelim.

ben de diyorum ki oyun psikolojisi farklı ben kalkıpta bir şey demedim, hayatın buraya etki ediyorsa o zaman oynamayacaksın bu kadar basit. sen bu şekil de tavırlarla çirkinleşiyorsun zaten.