sedatdiyebiri

battosai

Mızrakçı
Sil
KonuRezerve edilen köy ele geçirildi
GönderildiOca 26, 2022 21:11:29
İletildiği tarih:Oca 26, 2022 21:11:43
İleten:Ghost
tepe1923 (s-s) adlı oyuncu senin rezerve ettiğin ADAMIN CENAZESİ VAR AYIPTIR (561|542) K55 köyünü ele geçirdi.

https://tr.twstats.com/tr64/index.php?page=player&mode=conquers&id=5554982

hesap sahibinin cenazesi oldugunu söylemissiniz ama ilk köyü siz almıssınız ve hala almaya devam ediyorsunuz kaldıki biz sedat hesabına optayız suan

eger gercekten hesap sahibi cenazesi nedeniyle oyunda degilse alakasız bir bölgede köyleri niye topluyosunuz?

biz bundan önce 2 sefer op durdurduk bunuda durdururduk ama sizin amacınız farklı hesabın ban yedigini biliyorsunuz bu yüzden basladınız bizden önce hesabı toplamaya

hadi size kolay gelsin toplayın cenazesi var dediginiz adamın köylerini bizden önce biz sizden almasınıda biliriz elbet

tepe1923

Yasaklı
Sil

KonuRezerve edilen köy ele geçirildi
GönderildiOca 26, 2022 21:11:29
İletildiği tarih:Oca 26, 2022 21:11:43
İleten:Ghost
tepe1923 (s-s) adlı oyuncu senin rezerve ettiğin ADAMIN CENAZESİ VAR AYIPTIR (561|542) K55 köyünü ele geçirdi.

https://tr.twstats.com/tr64/index.php?page=player&mode=conquers&id=5554982

hesap sahibinin cenazesi oldugunu söylemissiniz ama ilk köyü siz almıssınız ve hala almaya devam ediyorsunuz kaldıki biz sedat hesabına optayız suan

eger gercekten hesap sahibi cenazesi nedeniyle oyunda degilse alakasız bir bölgede köyleri niye topluyosunuz?

biz bundan önce 2 sefer op durdurduk bunuda durdururduk ama sizin amacınız farklı hesabın ban yedigini biliyorsunuz bu yüzden basladınız bizden önce hesabı toplamaya

hadi size kolay gelsin toplayın cenazesi var dediginiz adamın köylerini bizden önce biz sizden almasınıda biliriz elbet
Kim dedi adamın cenazesi olduğunu? Geçen op.da adamın hastası var deyip hakaret eden şahsa nazire yaptım sadece
Kimseye mesaj atıpta bişey demedim her esintiden nem kapmayın

battosai

Mızrakçı
daha fazla koy alin keyfi ciksin banli hesap yerine canli hesaplardan koy almak keyif verici olur

bu arada gecmiste sizin bir adaminizin cenazesi oldugunu soylediniz ve bakiciligi alan bugra teyit etti diye hesaba mis atmadik 1 haftada bekledik sahibi gelsin isterse musade edecegimizide soyledik kendisine

bizi kendinizle karistirmayin hanginiz banlattiniz sedatin hesabini vpn denemesimi yaparken yakalandiniz anlatin hele multiciler

tepe1923

Yasaklı
Boşları alın şuradan daha hesabın ne sebepten ceza yediğini bilmiyor herkesi kendisi gibi sanıyor
Yakındır senin hesap bottan ban yiyecek o zamanda gelir burada ağlarsın

TheFnL

Kılıç Ustası
daha fazla koy alin keyfi ciksin banli hesap yerine canli hesaplardan koy almak keyif verici olur

bu arada gecmiste sizin bir adaminizin cenazesi oldugunu soylediniz ve bakiciligi alan bugra teyit etti diye hesaba mis atmadik 1 haftada bekledik sahibi gelsin isterse musade edecegimizide soyledik kendisine

bizi kendinizle karistirmayin hanginiz banlattiniz sedatin hesabini vpn denemesimi yaparken yakalandiniz anlatin hele multiciler
:(

battosai

Mızrakçı
Boşları alın şuradan daha hesabın ne sebepten ceza yediğini bilmiyor herkesi kendisi gibi sanıyor
Yakındır senin hesap bottan ban yiyecek o zamanda gelir burada ağlarsın
su dunyanin en gereksiz adamisin seni sona sakliyoruz tatli niyetine kankan paradoksla sakin hesap silip kacmayin :))

bu arada ben bot kullanmiyorum sizde var o botlari kullanan sikayet ediyoruz ama ceza almiyorlar yalniz bu senin multici oldugun gercegini ortbas edemez

tepe1923

Yasaklı
:) sen sıranı bekle fos... neyse sıranı bekle seni de parçaliycam merak etme ;)
Seninle daha fazla muhattap olamiycam şuan arkadaşlarını ezmekle meşgulüm

tepe1923

Yasaklı
Ben senin gibi karakter fakiri değilim ki şartlara göre hareket edeyim :) seni oyundan bile engelledim hala konuşma peşindesin, muhattap olma benimle ya hayranım gibi peşimde dolaşıyorsun