sedatdiyebiri

tolqahan*

Mızrakçı
ya burakın bu işleri siz bi kere adamlarınızı bile kayıran tiplersiniz orda bu mesaj sahıbını destekleyıpde kingauranın koylerıne savunmanın s sini bile atmadınız .. sayın karakter abideleri sizi ya .. NEYSE saldıgım oyuna benı baglatın bakalım hadi ..

eyesblack

Kılıç Ustası
sahi lideri seni kendine muhattap kabul etmemis demekki

dejavu lideri zamaninda olcay grup actiginda bir selam yazar kendini ifade ederdi demekki onuda muhattap almaya gerek gormemis sahi lideri

varsa akli basinda duzgun agzi bozuk olmayan sozune guvenilir bir arkadas yazsin muhattap oluruz kendisiyle

Orhan ile murat abi truva atacaklarmış aranı bozma

battosai

Mızrakçı
ya burakın bu işleri siz bi kere adamlarınızı bile kayıran tiplersiniz orda bu mesaj sahıbını destekleyıpde kingauranın koylerıne savunmanın s sini bile atmadınız .. sayın karakter abideleri sizi ya .. NEYSE saldıgım oyuna benı baglatın bakalım hadi ..
kingauranin koylerini basibos birakildi saniyorsun ne geldigini gormedigin ekrandaki rakamlardan ibaret olan saldirilara bakip herkes heryere ezbere destegini atti

kingaura banli olmasa ondan bu kadar kolay koy alabileceginizi dusunmenizde komik :)

tepe1923

Yasaklı
kingauranin koylerini basibos birakildi saniyorsun ne geldigini gormedigin ekrandaki rakamlardan ibaret olan saldirilara bakip herkes heryere ezbere destegini atti

kingaura banli olmasa ondan bu kadar kolay koy alabileceginizi dusunmenizde komik :)
Bırak köyü falan buna cevap ver ahlak zabıtası

Eklentiler

• Screenshot_20220205-232635_Chrome.jpg
    Screenshot_20220205-232635_Chrome.jpg
    861,1 KB · Görüntüleme: 35

tolqahan*

Mızrakçı

yaw he he .. adamıharcadınız o zaman :))) gidip böyle konularla uğraş kingauradan kolay alamazsınız diyorsun ama adamın köylerine sahip cıkmıyorsun :)) ghost kingin arkasında kalıyor ama köylerine savunma geliyor :D hayatınız dümen direksiyondan ibaret :))) sayın hileci beyefendi :)))

tolqahan*

Mızrakçı
puahahahha taktir etmiyorum yanlış anlama sakın. Ama komik değil mi inkar etme :D

anan bacın teyzen yok heralde senın ? komık geldıgıne gore namus anlayısın bıraz farklı galıba senın namusun gulunecek komık bısey olabılır ama o agzını kapat cına cıns abuk subuk dusuncelerını yorumlarını kendıne sakla ..

Bırak köyü falan buna cevap ver ahlak zabıtası
@Strafe sayın yetkili bu fotograftaki köy isimlerini inceleyip gerekli işlemleri yaparmısınız yoksa görüldüğü gibi bu işin sonu kötü yerlere gidecek aile değerlerine lütfen sahip çıkalım bu tip konularda eğlenen hoşlananlar var anladığım kadarı ile bir oyun platformuna yakışmayan davranışlar

battosai

Mızrakçı
hakaret ve alayci isleri herkes bir kenara koysun sadece dumduz oyun oynansin herkrs burada oldugu zamanin tadini cikartsin bizim tarafla alakali gereken sozler soyleniyor sizde kendi ekip arkadaslarinizi uyarin lutfen

tepe1923

Yasaklı
onada sira gelir siz usluplarinizi duzeltin etki tepkiye dondurmesin kimse alt tarafi oyun oynuyoruz
Neyin sırası gelecek olm senin ailene de hakaret edilince menfaatinin bitmesini bekliyorsun demekki bişeyler yapmak için...
Bir oyun için yapmadığınız ahlaksızlık kalmadı ama bu kadar alçalmak çok fazla
Size bişey demiycem artık çünkü ahlak terbiye aile anlayışınızı çözemedim belki de çözülecek bişey yoktur ortada

battosai

Mızrakçı
Neyin sırası gelecek olm senin ailene de hakaret edilince menfaatinin bitmesini bekliyorsun demekki bişeyler yapmak için...
Bir oyun için yapmadığınız ahlaksızlık kalmadı ama bu kadar alçalmak çok fazla
Size bişey demiycem artık çünkü ahlak terbiye aile anlayışınızı çözemedim belki de çözülecek bişey yoktur ortada

hala edep sorunu yasiyosun olm!

yavuza ve bize kufurler ettiniz diye burda defalarca tartisma yasandi efendi olmak parayla degil aile terbiyesi diye konusuyosun ama sende aile terbiyesinden yoksun kalmissin etki tepki yapma

tepe1923

Yasaklı
hala edep sorunu yasiyosun olm!

yavuza ve bize kufurler ettiniz diye burda defalarca tartisma yasandi efendi olmak parayla degil aile terbiyesi diye konusuyosun ama sende aile terbiyesinden yoksun kalmissin etki tepki yapma
La olm sende harbiden utanma duygu ve ar yok
O kadar yüzsüzsün ki kendi yaptığın edepsizlikleri görmezden geliyorsun
Ben seni ne tanırdım da sana hakaret edeyim?
Dünyada varlığından bile haberim yokken arkamdan hakaretler ettin iftiralar attın ve bana ss ler gelince bu kim diye sorup battosai nickli bir canlının varlığından haberim oldu.
Yavuz'a gelirsek benimle telefonda konuşmak için 3-4 ay boyunca milleti aracı kıldı ben muhattap olmuyordur
En sonunda Murat abinin hatırına konuşayım dedim bir akşam konuştuk saatlerce
Sizin özür dileyeceginizden tut da basher köylerinin hepsini bize vereceğine kadar bi dünya söz verdi ama ben truva atmam sonuna kadar savaşacaz diyince millete hikayeler anlatıp bana küfür ettiniz
Siz hayatınızda doğru düzgün bir adam tanımamışsınız bu belli
Karşınızda sizin gibi biri olmayınca şeytan görmüş gibi oluyorsunuz
Sizin anlamadığınız konu şu altı üstü oyun oynuyoruz bir oyun için yaptığınız şeylere bakıyorum da ailenize üzülüyorum. Kim bilir ne emeklerle sizi düzgün insan olsun diye yetiştirdiler ama bu yaptıklarınızı bilseler yüzünüze tükürükler