Secret - Şaman

Vezir001.

Ağır Atlı
işte kendi reklamını yapıyor reis :) piyasa denir buna. panter & kudret savaşırken sesi bile çıktığını hiç bir forumda görmedim xD şimdi forumlarda gözükmeye başlıyor. güzel duyum aldım secret oraya yerleşiyor. şaman bittiğinde yakında bu enayileri de silecekler :) hala konuşuyor işte bunlar sadece bir piyon reis.

Eğer dediğin olmazsa ben adam değilim, oyundan gram anlamıyorum diye başlık açacak mısın forumda?

frankeystain

Milis
Şaman klanları yaptığı ihannetin cezasını çekiyor olan olay bu içerisindeki masum oyuncularıda peşlerinde yaktılar

duygusuz06 bütün şaman klanları tarafsız kalan bütün klanların imha edilmesi karşılığında köylerini savaşmadan satmıştır siz hala şaman şaman diyonuz

olayları tek taraflı dinleyıp gereksiz yargı kesenlerle gram saygım ve tenezzülüm yok fakat 2 taraftanda olayı dinlemek isteyen olursa oyun nickim frankeystain isteyen yazabilir.

frankeystain

Milis
illa kesim puan sıralamasına bakıcaksanız yenilen rakiplerde (klan) bölümüne girin ilk 25 te her saldırgan savunmacı destekçi toplam hepisnde ilk sayfada adımız var bu kesimlerin sadece %30 u kudret klanına karşı sağlanmıştır geri kalan bütün kesimler şaman klanında sağlanmıştır kimse bana savunma attık ordu saklamadık demesin :)

ZeRo54

Yasaklı

Özledinizmi beni dayanamadım.
Vezir sana özel bi edid yapcam demiştim hayırladınmı.Heryerde bu konudan bahsettim bende heryere koyacağım videoyu :p

@Vezir001?

JOG Marj

Milis
Hayır her yerde siz şamanı kötülüyorsunuz kendinizi övüyorsunuz anlamadığım nokta o zaman gizli gizli secret ile neden iş yaptınız şamanı vurmak içim kimseyi arkanıza almadan neden cesaret edemediniz. Hani oyuncuları hepsi kötü siz çok iyisiniz ya :)) şuanda şaman sizin dışınızda kaç klan saldırı yapıyor halen adamlar ayakta mücadele ediyorlar iyi kötü :) sizin gibi yancı olmadılar. Burada secret kötülemek değil onlar olması gereken stratejiyi yaptı siz sürekli övünüyorsunuz. O zaman kudreti yenseydiniz gücünüz yetmedi köy peşine düşüp şamandan alırız diye düşündünüz görülüyor ki o da patladı :)) hayaller hayaller
Şuan pek ayakta gözükmüyorlar :) Ve evet şamandan bir kamyon köy aldık.