Secret - Şaman

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
işin gücün boş mustafa
Secret geçmeden öncede keşke dc bu lafları söyleseydiniz. Kimin boş dolu olduğunu gördük daha fazla sizin gibi çakal sürüleri ile konuşmaya değmez işinize bakın oynayın oyunuzu toplayın köyleri amacınız köy değil mi köyleri toplayın... burda utanmadan haklı olmaya çalışıyorsunuz sizin ile ilgili kaç kişi bana söyledi özellikle sizdeki şahısla ama her seferinde onu savundum bunu kimse inkar edemez... o yüzden söyleyecek birşey kalmadı yolunuz açık olsun..

abakyineo

Mızrakçı
Varan 3 . Gerçekleşmiştir. Şaman tokatı çok güzel yemiştir. Güvendiği karlar artık eridi :) buradan uyarı yapılarak uyarılmıştır. Şimdi peki ne olacak varan 4. Kısa zamanda gelir. Panter kudret korkusundan secret geçti. Asker basmaya son hızıyla devam ediyor. Ortalık herhalde karışır. Burada engini suçlamak var doğru ama engin ne yapsın :) engine geliyorlar oda yol veriyor. Adam strateji olarak hareket ediyor . Ama şamanı satan pantere ne kadar güvenecek engin ?? Çok iyi arkadaşlıkları olan panter & şaman bir anda düşman oluyorsa engin bunun hesabını yapar :) varan. 4 zamanla

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
Ramazanla beraber sabahladığımızı kendisi bilir, sendende zaten arkadaş olmaz artık daha fazla çirkinleşmeye gerek yok. Olan oldu kararlar verildi. Yolunuz açık olsun... daha fazla ne sen yaz ne ben mutlu mesut oynayın..

aliklo

Okçu
Kalp kırmaya oyunu çirkinleştirmeye gerek yok,panter klanı birçok konu da haklı op,destek organizasyonların da iletişim de zayıf kaldık,düzelmeyecek eksiklikler yoktu ancak kendileri secret olarak devam etme kararı aldılar hayırlı olsun,secrete gelince ilk ciddi savaşını kudrete karşı verecek,iki denk klan başarılar iki ekibe de

OpulentZz

Milis
Şaman klanının world başında kendi istek ve doğrultusunda Kudret klanları ile savaşmak istemesi ve savaşta onlara saygı duyulması, başka cephe istememesi üzerine kudret ile savaşı sürdüğü mühlet şartıyla yapılan saldırmazlık anlaşması, ilgili klanın kudret ile anlaşması üzerine hükmümü yitirmiş ve ek olarak gece oyuncusunun, oyuncumuza saldırı çıkmasından dolayı diplomasi 08:00 itibariyle nötr'e çekilmiştir.

Dünya kamuoyuna duyurulur, umarım ilk başlığı ben açmışımdır fake hesaplarla benden önce açılırsa resmi hesap ve başlık burasıdır :)
Reis dünyaya girerken Kudretle müt olarak girdiğiniz söyleniyordu bu doğru mu?