Secret - Şaman

Vezir001.

Ağır Atlı
Şaman klanının world başında kendi istek ve doğrultusunda Kudret klanları ile savaşmak istemesi ve savaşta onlara saygı duyulması, başka cephe istememesi üzerine kudret ile savaşı sürdüğü mühlet şartıyla yapılan saldırmazlık anlaşması, ilgili klanın kudret ile anlaşması üzerine hükmümü yitirmiş ve ek olarak gece oyuncusunun, oyuncumuza saldırı çıkmasından dolayı diplomasi 08:00 itibariyle nötr'e çekilmiştir.

Dünya kamuoyuna duyurulur, umarım ilk başlığı ben açmışımdır fake hesaplarla benden önce açılırsa resmi hesap ve başlık burasıdır :)

segezha

Casus
çok güzel başlık açmışsın enginim, fake hesaplar kirletirse kapattırırsın. başarılar

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
Engin bir kere sizinle konuştuk evet. Konuşmamızda gizli müt olup dünyanın sonuna kadar gidecektir. Sizinle bir problem yoktur. Savaş tabi ki olacaktır. Frankeystain şahıs ramazana sözüm buradan da gece gündüz beraber oynayıp sonra arkadan gizli planlar kuran panter 5 para etmezsin 2 gün önce bana whatsapp dan mesaj ayıp kalaycı kudret bize saldırıyor acil sizde birşeyler deyip yalvarıp sonra arkadan vuran adi adamın tekisin... benim hangi köyün saldırı savunma olarakta biliyorsun. Bize kudrete biz çok saldırıyoruz siz saldırmıyorsunuz uyanıklık yapmasaydınız keşke.. istatistik olarak kudret söylesin panter mi daha fazla saldırıyordu şaman mı, Kudret en azından düşmanın onurlusuymuş. Sizin burada büyümesine vesile olduk ramazan şahsı kimse sana güvenmemi söyledi ama ben güvendim olsun alt tarafı köy onurumu kaybedeceğim köyümü kaybederim...

U N M E R C İ F U L

Mızrakçı
Engin saldırmanızda bir problem yoktur normaldir. Saygı duyuyorum ama panter klanına saygı duymamı asla beklemeyin sizin şahsınıza benden 1 saldırı dahi çıkmayacaktır. Ama eski çakal sürüsü pantere olacaktır. Ve hesap sil yapılacaktır. Böyle oyun için satanlar için zamanı mı çöp edemem kalın sağlıcakla...